بیانیه شرکت پیشکسوتان کهن درباره اتفاقات اخیر

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1563 ] - پنجشنبه, 6 دی 1397

بیانیه شرکت پیشکسوتان کهن درباره اتفاقات اخیر

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر بیانیه ای را صادر کرد. پس از حواشی و شیطنت های چند روز اخیر علیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس، این شرکت بیانیه ای ر... 2 out of 5 based on 4 ratings.
بیانیه شرکت پیشکسوتان کهن درباره اتفاقات اخیر

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر بیانیه ای را صادر کرد. پس از حواشی و شیطنت های چند روز اخیر علیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس، این شرکت بیانیه ای ر...

ارتش سرخ دات كام :

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر بیانیه ای را صادر کرد.

پس از حواشی و شیطنت های چند روز اخیر علیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس، این شرکت بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

پیشکسوتان پرسپولیس تا ابد همراه هوادارانی هستند که حامی پرسپولیس بودند و هرگز از هواداران عزیز مجموعه سرخ جدا نبودند و با حضور و حمایت های خود پرسپولیس را به موفقیت و سرخپوشان را به محبوبیت رساندند.

ارتباط میان هواداران و پیشکسوتان به اندازه تاریخ باشگاه پرسپولیس قدمت دارد و هیچکس نمی تواند بین هواداران و پیشکسوتان فاصله بیندازد.

پیشکسوتان درست مثل هواداران اگر نقدی هم داشته باشند از سر دلسوزی است که البته شرکت تلاش می کند بزرگان پرسپولیس حرف هایشان را درون خانواده بزنند.

شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به احترام روابط صمیمانه ای که همیشه میان پیشکسوتان و هواداران برقرار بوده هواداران را در جریان فعالیت های خود قرار می دهد تا صاحبان اصلی پرسپولیس بدانند شرکت پیشکسوتان چه برنامه هایی برای حمایت از باشگاه، کادرفنی و بازیکنان فعلی دارد و چه طرح هایی را با هدف خدمت رسانی به هواداران دنبال می کند.

همه با هم برای پرسپولیس


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • omid 110
  omid 110 :
  اگر پسپولیس دست اینها بیفته نابود میشه....تبدیل به یه تیم معمولی میشیم...حتی خودشون باهم دعوا و جنگ دارن و هر روز برضد هم مصاحبه میکنن....این افراد قطعا برای حفظ یرانکو هیچ تلاشی نمیکنن چون خودشون میخان مربی تیم باشن و اگر هم برانکو رو نگه دارن مدام به طریق محتلف توی کارش دخالت میکنن و نمیذارن ارامش داشته باشه...ارتش خاهشا تایید کن
 • omid 110
  omid 110 :
  حاضرم پرسپولیس به لیگ 1سقوط بکنه و 1سال اونجا بازی بکنه و دوباره برگرده لیگ برتر ولی دست این افراد منفعت طلب نیفته...اینها تیم رو نابود میکنن...هیج تلاشی برای تمدید قرارداد و نگه داشتن برانکو نمیکنن و به راحتی برانکو رو از دست میدیم...اگر هم برانکو رو نگه دارن مدام توی کارش دخالت میکنن و میخان بازیکن معرفی بکنن...پرسپولیس اگر دست این افراد بیفته از بین میره...مصاحبه های رهبری فرد و عربشاهی رو برضد همدیگه بخونین تا متوجه بشین...این افراد حتی بین خودشون هم اختلاف دارن..ارتش لطفا تایید کن
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  شرکت پیشکسوتان اگرباهوادارهمدل است دوروبرتیم نگردد
  برودوبرای خودش درکشاورزی وصنعت سرمایه گذاری کند

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن