از بلاتکلیفی هیات مدیره تا قرارداد 61 میلیارد تومانی اسپانسر

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1802 ] - پنجشنبه, 6 دی 1397

از بلاتکلیفی هیات مدیره تا قرارداد 61 میلیارد تومانی اسپانسر

از زمانی که موضوع پرداخت مطالبات طلبکاران پرسپولیس مطرح شد و دائم خبر می رسید که باشگاه طلب های گذشته را یک به یک پرداخت کرده این سوال پیش آمد که پرسپولیس رسم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
از بلاتکلیفی هیات مدیره تا قرارداد 61 میلیارد تومانی اسپانسر

از زمانی که موضوع پرداخت مطالبات طلبکاران پرسپولیس مطرح شد و دائم خبر می رسید که باشگاه طلب های گذشته را یک به یک پرداخت کرده این سوال پیش آمد که پرسپولیس رسم...

ارتش سرخ دات كام :

از زمانی که موضوع پرداخت مطالبات طلبکاران پرسپولیس مطرح شد و دائم خبر می رسید که باشگاه طلب های گذشته را یک به یک پرداخت کرده این سوال پیش آمد که پرسپولیس رسما پول لازم برای پرداخت همزمان مطالبات روز و گذشته را از کجا می آورد.

با اینکه جعفر کاشانی رسما می گوید پرسپولیس هیات مدیره ندارد و اعضای این هیات همگی استعفا داده اند، اما شنیده ایم استعفای هیچ کدام از این اعضا پذیرفته نشده است! نکته جالب اینکه وزیر ورزش و جوانان هنوز جایگزینی هم برای این افراد انتخاب نکرده و این چنین هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نه منحل شده نه اعضایش اجازه فعالیت دارند! البته شایعاتی در این مورد به گوش می رسد؛ می گویند در اصلاح قانون بازنشستگان موضوع ورزش مستثنی قائل شده اند. از طرفی عنوان شده این قانون شامل حال اعضای هیات مدیره ها نمی شود. حتی شایعه شده شاید وزیر با رفع مانع قانون بازنشستگی، همین نفرات را برای ادامه کار در پرسپولیس انتخاب کند! البته تا امروز وزیر جز حکم سرپرستی ایرج عرب هیچ واکنش دیگری به اوضاع و احوال پرسپولیس نداشته است. باید دید در سر وزیر ورزش چه می گذرد و چه تصمیمی برای پرسپولیس و مدیریتش خواهد گرفت.

 قرارداد 61 میلیاردی اسپانسر با پرسپولیس
از زمانی که موضوع پرداخت مطالبات طلبکاران پرسپولیس مطرح شد و دائم خبر می رسید که باشگاه طلب های گذشته را یک به یک پرداخت کرده این سوال پیش آمد که پرسپولیس رسما پول لازم برای پرداخت همزمان مطالبات روز و گذشته را از کجا می آورد. دائم گفته می شد بخش عمده ای از این پول توسط اسپانسر باشگاه پرداخت شده است. حالا شنیده ایم قرارداد پرسپولیس با این اسپانسر برای هر سال همکاری 61 میلیارد تومان بوده که ظاهرا این فصل چیزی بیش از 35 میلیارد تومان بابت پرداخت مطالبات طلبکاران پرداخت شده و به همین دلیل واریزی به بازیکنان آن طور که باب میل شان بوده، انجام نشده است. البته باید دید این قرارداد چندساله است و آیا تمدید خواهد شد تا تیم در آینده مشکلات مالی نداشته باشد و رقم جدید قرارداد چه خواهد بود.

 پرسپولیس به دنبال زمین تمرین
پرسپولیسی ها با وجود داشتن دو وزشگاه اختصاصی یعنی درفشی فر و شهیدکاظمی این روزها به دنبال زمین تمرین جدید می گردند. آماده نبودن زمین ورزشگاه درفشی فر از یک طرف و استفاده زیاد از زمین ورزشگاه کاظمی باعث شده پرسپولیسی ها به دنبال زمین جدید برای تمرین باشند تا زمین چمن کاظمی آماده بازگشت به پرسپولیسی ها شود. پرسپولیسی ها در تهرانسر و یکی، دو منطقه دیگر تهران مشغول رصد زمین های تمرین برای شروع دوباره تمرینات تیم هستند.

 قنبرپور فعلا هست
صحبت از جدایی مصطفی قنبرپور از پرسپولیس است و می گویند به زودی مدیر جدید برای تیم پرسپولیس انتخاب خواهد شد. در این مورد از قنبرپور سوال کردیم. او در این رابطه گفت: «خبرنگاران درمورد احتمال جدایی می پرسند و من هم می گویم درمورد احتمالات نمی توانم حرف بزنم. وقتی گفتند بیا یا علی گفتم و وقتی هم بگویند برو باز هم یا علی خواهم گفت. فعلا گفتند پیگیر کارها باشم و من هم این کار را انجام می دهم تا پرسپولیس دچار مشکلی نشود.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  چرا هیئت مدیره تکمیل نمیشه چرا رئیس هیئت مدیره انتخاب نمیشه چرا یه سرپرست کاردان و درست مثل پیروانی نمیاد بابا چرا هیچ بازیکنی جذب نمیشه پولای تیم ما داره خرج کیسه میشه هیشکی هم هیچی نمیگه اه اه
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  مدیریت سایت لطفا شفاف سازی کنید حقیقت داره که 11 دی ماه با سپید رود باید بازی کنیم؟ ما که تو تعطیلاتیم بازیکنا که رفتن تعطیلات یا خدا اینجا چه خبره 12 دی قراره برن قطر که یه امام زاده پیر شمس
 • کریم جهاندیده
  کریم جهاندیده :
  چرا ما نباید از بازیکنان پایه خودمان اسفاده کنیم که تیم های دیگه سر ودست میشکنند براشون چه اشکالی داره قرارداد بلندمدت ببندیم اگه نیاز نداشیم بدهیم باسگاهای دیگه وبازیکن بگیریم ازانها آیا کسی تیم های پایه را زیر نظر داره خواهش میکنیم به عنوان یک هوادار نگذارید سرمایه سوزی شود وبعدآ غصه بخوریم مثل عبدی.خدایی. ووو آقای عرب نگاه ویژه رو تیم های پایه داشته باشید

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن