محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 858 ] - جمعه, 7 دی 1397

محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند. ناصر مح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند. ناصر مح...

ارتش سرخ دات كام :

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند.

ناصر محمدخانی در گفت وگویی، درباره سومی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیای 1984 در سنگاپور که خودش هم عضو آن تیم بود، اظهار داشت: با کمترین امکانات، بدون بازی های تدارکاتی و برگزاری اردوهای خارج از کشور، وارد این مسابقات شدیم و به مقام سومی رسیدیم. زمان ما همیشه تیم ملی در جام ملت های آسیا جزو چهار تیم پایانی و برتر بود.

وی در ادامه افزود: تیم ملی فعلی، بهترین امکانات، اردوی خارج از کشور و ... را در اختیار دارد و مردم باید توقع قهرمانی آسیا را داشته باشند. چند سال است تیم اول آسیا هستیم، اما نمی دانم چرا کی روش می گوید حضور در جمع چهار تیم رؤیای مردم است. آقای کی روش! تیم ملی در بیشتر ادوار جام ملت های آسیا، جزو چهار تیم پایانی بوده است، آن هم بدون امکانات و اردوهای خارج از کشور.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در جام ملت های 1984 سنگاپور، چشم بسته وارد مسابقات شدیم. در استادیوم آزادی خوابگاهی داده بودند که 20 نفر داخل اتاق می خوابیدیم. الان تیم ملی بهترین هتل و اردوی خارج از کشور را داشته و بهترین ماساژور و روانشناس را در اختیار دارد. زمان ما این چیزها نبود.

محمدخانی در پایان تصریح کرد: آقای کی روش! با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن تیم ملی در جام ملت های آسیا را داشته باشیم،  آن هم تیمی که دو بار تجربه حضور در جام جهانی را داشته و بازیکنانش لژیونر هستند؟ جام ملت های آسیا دیگر مثل جام جهانی نیست که بگویند تیم های قدرتمند اروپایی حضور دارند و دفاعی بازی می کنیم. در آسیا، تیم ها از نام ایران می ترسند و باید تیم ملی تهاجمی بازی کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن