محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 819 ] - جمعه, 7 دی 1397

محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند. ناصر مح... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محمدخانی: با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن را داشته باشیم؟

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند. ناصر مح...

ارتش سرخ دات كام :

 ناصر محمدخانی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، با امکاناتی که تیم ملی در اختیار دارد، مردم توقع قهرمانی آسیا را از این تیم دارند.

ناصر محمدخانی در گفت وگویی، درباره سومی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام ملت های آسیای 1984 در سنگاپور که خودش هم عضو آن تیم بود، اظهار داشت: با کمترین امکانات، بدون بازی های تدارکاتی و برگزاری اردوهای خارج از کشور، وارد این مسابقات شدیم و به مقام سومی رسیدیم. زمان ما همیشه تیم ملی در جام ملت های آسیا جزو چهار تیم پایانی و برتر بود.

وی در ادامه افزود: تیم ملی فعلی، بهترین امکانات، اردوی خارج از کشور و ... را در اختیار دارد و مردم باید توقع قهرمانی آسیا را داشته باشند. چند سال است تیم اول آسیا هستیم، اما نمی دانم چرا کی روش می گوید حضور در جمع چهار تیم رؤیای مردم است. آقای کی روش! تیم ملی در بیشتر ادوار جام ملت های آسیا، جزو چهار تیم پایانی بوده است، آن هم بدون امکانات و اردوهای خارج از کشور.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در جام ملت های 1984 سنگاپور، چشم بسته وارد مسابقات شدیم. در استادیوم آزادی خوابگاهی داده بودند که 20 نفر داخل اتاق می خوابیدیم. الان تیم ملی بهترین هتل و اردوی خارج از کشور را داشته و بهترین ماساژور و روانشناس را در اختیار دارد. زمان ما این چیزها نبود.

محمدخانی در پایان تصریح کرد: آقای کی روش! با این امکانات نباید توقع فینالیست شدن تیم ملی در جام ملت های آسیا را داشته باشیم،  آن هم تیمی که دو بار تجربه حضور در جام جهانی را داشته و بازیکنانش لژیونر هستند؟ جام ملت های آسیا دیگر مثل جام جهانی نیست که بگویند تیم های قدرتمند اروپایی حضور دارند و دفاعی بازی می کنیم. در آسیا، تیم ها از نام ایران می ترسند و باید تیم ملی تهاجمی بازی کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن