مایلی کهن: کی روش برای ماندن التماس می کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1300 ] - جمعه, 7 دی 1397

مایلی کهن: کی روش برای ماندن التماس می کند

محمد مایلی کهن منتقد درجه یک کارلوس کی روش تحت هیچ شرایطی حاضر به مصالحه نیست. او حتی بعد از درخواست کی روش برای حمایت سه هفته ای هم به این خواسته اهمیتی نمی ... 5 out of 5 based on 11 ratings.
مایلی کهن: کی روش برای ماندن التماس می کند

محمد مایلی کهن منتقد درجه یک کارلوس کی روش تحت هیچ شرایطی حاضر به مصالحه نیست. او حتی بعد از درخواست کی روش برای حمایت سه هفته ای هم به این خواسته اهمیتی نمی ...

ارتش سرخ دات كام :

محمد مایلی کهن منتقد درجه یک کارلوس کی روش تحت هیچ شرایطی حاضر به مصالحه نیست. او حتی بعد از درخواست کی روش برای حمایت سه هفته ای هم به این خواسته اهمیتی نمی دهد و از بی ربط ترین اتفاق ها پلی می سازد برای انتقاد از کی روش. بخشی از آخرین مصاحبه او را با خبر ورزشی بخوانید:

*آخر من چه بگویم؟ این همه حدیث در مورد خدمت به مردم و اولویت ها داریم، ولی به آن عمل نمی شود. 4 نوگل ما در سیستان و بلوچستان سوختند و امروز (دیروز) هم این ماجرای اتوبوس دانشجوها... (منقلب می شود) آدم واقعاً نمی داند چه بگوید. اصلاً به چه کسی تسلیت بگوید؟ انگار باید دنبال نخودسیاه بگردیم. نکته تلخ اینجاست که با وجود چنین اتفاقاتی، آقای کی روش مرتب از کمبود امکانات می نالد!

*اردوی قطر هم به خاطر فدراسیون نبوده بلکه به دلیل روابط کی روش بود. اصلاً قطری ها عاشق چشم و ابروی کی روش هستند و این امکانات را به او داده اند. احتمالاً کی روش روابط دیپلماتیک هم دارد که ما از آن بی خبریم. ایشان که امکاناتی ندارد. زمان ما امکانات خوب بود! آقایان رفته اند قطر و با آن امکانات ناله می کنند، ولی تیم ملی زمان من در خوابگاه های مجموعه انقلاب که اتاق هایش 8 نفره بود، می خوابید و در زمین ناهموار گلف تمرین می کرد. ما هیچ اعتراضی نمی کردیم، اما این آقا چپ و راست معترض است. آقای کی روش ناراحت است چرا بدرقه تیم ملی نیامده اند. مگر از 40 روز قبل از جام ملت ها مراسم بدرقه می گذارند؟ کجای دنیا این کار را می کنند؟ ایشان کلاً چقدر از سال را در ایران است؟ کلاً گاهی اوقات برای خوشگذرانی به ایران می آید!

*کی روش از ایران می رود؟ این آقا در ایران مربیگری نمی کند بلکه برای خودش حکومت دارد. نه تنها آقای کی روش بلکه خیلی های دیگر هم هستند که به خاطر یک اسکناس 2 دلاری ایران را ول می کنند و می روند. بعد از جام ملت های آسیا خواهیم دید که کی روش برای ماندن در ایران التماس می کند تا بماند. حالا خواهید دید که چطور برای ماندن التماس می کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    کسی که باعث شده کیروش انقدر وقیح و بی حیا بشه عادل کیروشی پور هست...

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن