دوقلوهای جدید تیم ملی را بشناسید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1739 ] - جمعه, 7 دی 1397

دوقلوهای جدید تیم ملی را بشناسید

دو هافبک پرسپولیسی تیم ملی را می توان جدیدترین دوقلوهای حاضر در تیم ملی دانست. بازیکنانی که با توجه به اشتراکات اخلاقی در خیلی از جاها در کنار هم حضور دارند. ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
دوقلوهای جدید تیم ملی را بشناسید

دو هافبک پرسپولیسی تیم ملی را می توان جدیدترین دوقلوهای حاضر در تیم ملی دانست. بازیکنانی که با توجه به اشتراکات اخلاقی در خیلی از جاها در کنار هم حضور دارند. ...

ارتش سرخ دات كام :

دو هافبک پرسپولیسی تیم ملی را می توان جدیدترین دوقلوهای حاضر در تیم ملی دانست. بازیکنانی که با توجه به اشتراکات اخلاقی در خیلی از جاها در کنار هم حضور دارند.

این روزها احمد نوراللهی و مهدی ترابی هافبک سابقا سایپایی که به عضویت تیم پرسپولیس در آمده است را می توان از کم رو ترین و خجالتی تری بازیکنان حاضر در تمرین دانست. همین وجه اشتراک مهم احتمالا باعث شده تا آنها را در بیشتر اوقات در کنار یکدیگر ببینیم و همان طور که در تصاویر پیداست این دو بازیکن کاملا خونسرد و با آرامشی مثال زدنی در راه حضور در زمین تمرین و ورود تیم  به زمین بازی و ... با یکدیگر قدم بر می دارند و همین موضوع و پدید آمدن دوقلوهای جدید فوتبالی را می توان از جالب ترین نکات تمرینات تیم ملی در اردوی دوحه دانست.

نوراللهی و ترابی از بهترین بازیکنان لیگ برتر در نیم فصل اولین لیگ هجدهم بودند که در نهایت با دعوت به تیم ملی و پس از آن نیز حضور در لیست نهایی، مزد بازی های خوب خود را گرفتند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن