چالش جدید برانکو؛ شیرین ولی سخت!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1306 ] - یکشنبه, 9 دی 1397

چالش جدید برانکو؛ شیرین ولی سخت!

اضافه شدن بازیکنان جدید در آغاز نیم فصل دوم همانقدر که برای پرسپولیسی ها و برانکو ایوانکوویچ جذاب است همراه با چالش های قابل توجهی هم خواهد بود. مخصوصا از این... 5 out of 5 based on 6 ratings.
چالش جدید برانکو؛ شیرین ولی سخت!

اضافه شدن بازیکنان جدید در آغاز نیم فصل دوم همانقدر که برای پرسپولیسی ها و برانکو ایوانکوویچ جذاب است همراه با چالش های قابل توجهی هم خواهد بود. مخصوصا از این...

ارتش سرخ دات كام :

اضافه شدن بازیکنان جدید در آغاز نیم فصل دوم همانقدر که برای پرسپولیسی ها و برانکو ایوانکوویچ جذاب است همراه با چالش های قابل توجهی هم خواهد بود. مخصوصا از این نظر که با حضور سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شیری و مهدی شیری ترکیب پرسپولیس باید دست خوش تغییراتی شود. البته که این سه نفر خریدهای قطعی پرسپولیس هستند و این روزها اسامی دیگری مثل محمد نادری (مدافع چپ) و رضا قوچان نژاد هم به گوش می رسند.

این بدون شک کار سرمربی قرمزها را برای چینش ترکیبش خیلی سخت می کند. چراکه او طی این مدت با همین یازده نفر بهترین عملکرد را داشته و شاید حالا جدا از چگونگی کارآیی بازیکنان، نتواند دست روی اخلاق خاص خودش بگذارد و کسانی که در روزهای سخت همراه تیم بودند را به راحتی از ترکیب خارج کند.

در بین بازیکنان جدید حضور مهدی شیری در ترکیب شاید متحمل تر باشد. حداقل از این نظر که قرمزها مدافع راست تخصصی ندارند و شیری در این پست می تواند به کمک برانکو بیاید. در ادامه با فرض اینکه پرسپولیس در نیم فصل دوم هم با سیستم 4-4-2 لوزی بازی کند، خروج کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی از ترکیب خیلی بعید به نظر می رسد. چراکه هر دوی این بازیکنان از مهره های اصلی برانکو هستند. در این میان دو جای خالی در خط هافبک و چهار بازیکن آماده باقی می مانند. مهدی ترابی و سروش رفیعی که باید برای حضور در ترکیب از امید عالیشاه و بشار رسن پیشی بگیرند.

اینکه برانکو از ابتدای بازی ها هر دو بازیکن قدیمی خودش را نیمکت نشین کند اتفاقی است تقریبا غیرممکن. پس با دیدن ترابی خسته و تازه برگشته از جام ملت ها نباید خیلی تعجب کرد. البته اگر سروش هم در کنار او نیم فصل دوم را اینطور آغاز نکند. در خط حمله اما وضعیت کمی بهتر است. برانکو بهانه خوبی برای استراحت دادن به یکی از مهاجمان تیمش دارد. از بین علیپور و منشا یکی که احتمالا منشا باشد ممکن است وارد سیستن چرخشی برانکو شود تا مهدی شریفی زودج جدیدی با آقای گل پرسپولیسی ها بسازد و طراوت خط حمله قرمزها را مثل قبل بیشتر کند.

البته که همه این گمانه زنی ها در حالی است که برای مثال بازیکنی مثل گوچی لباس پرسپولیس را به تن نکند. چون اگر او یا هر بازیکن دیگری به تیم اضافه شوند وضعیت از این هم پیچیده تر خواهد شد و برانکو دوباره اسیر چالشی سخت می شود. چالشی که او پیش از این هم تجربه آن را داشته.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    گذاشتن کمال و نوراللهی و عالیشاه برای نیمکت نشینی کار بسیار احمقانه ای است اینها باید فیکس بازی کنند. و در مورد خط حمله منشا بهترین گزینه برای نیمکت نشینیه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن