پیروانی: پرسپولیس باید وارد بورس شود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1120 ] - یکشنبه, 9 دی 1397

پیروانی: پرسپولیس باید وارد بورس شود

افشین پیروانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد دارد که پرسپولیس و استقلال وارد بورس شده تا هواداران سهام دار این دو باشگاه شوند. افشین پیروانی پس از... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پیروانی: پرسپولیس باید وارد بورس شود

افشین پیروانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد دارد که پرسپولیس و استقلال وارد بورس شده تا هواداران سهام دار این دو باشگاه شوند. افشین پیروانی پس از...

ارتش سرخ دات كام :

 افشین پیروانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد دارد که پرسپولیس و استقلال وارد بورس شده تا هواداران سهام دار این دو باشگاه شوند.

افشین پیروانی پس از برگزاری نشست تخصصی ابعاد واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت: من در جلسه امروز گفتم که باید حساسیت و وسواس بالایی به خرج داده شود، چون این دو باشگاه ها میلیون ها طرفدار دارند. دوستان گفتند خیلی از شرکت ها موفق بوده اند و می توانند ورود کنند اما اینجا بحث میلیون ها هوادار است. بنابراین، بهتر است پرسپولیس و استقلال مرحله به مرحله واگذار شوند، وقتی مراحل واگذاری مرحله به مرحله صورت بگیرد، مشکلات آسیب شناسی می شود.

وی افزود: سهام این دو باشگاه باید وارد بورس شده تا سهم عمده ای به هواداران اختصاص داده شود. اگر هواداران ورود کنند، باید برای آنها تخفیفاتی در نظر گرفته شود. من پرسپولیس را مثال می زنم که سرمایه اصلی باشگاه، هواداران شان هستند، پس بهتر است آنها ورود کنند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا عزم جدی برای واگذاری پرسپولیس و استقلال وجود دارد یا نه، گفت: چند سال هدف این بوده که سرخابی ها واگذار شود، اما این دوره با تصمیمی که گرفته شده، عزم شان راسخ تر است. من گفتم که باید وسواس به خرج داده و کارشناسی شود. پیشنهاد دادم برای پرسپولیس که دو قهرمانی پی در پی لیگ دارد، فینالیست آسیا نیز شده و سوپرجام هم گرفته - البته بحث هایی درباره سوپرجام شده -، اجازه بدهند نیم فصل دوم به پایان برسد تا در آینده بهترین تصمیم را بگیرند. بحث مشکلات مادی پرسپولیس خیلی حاد نیست، اما اجازه دهند نیم فصل دوم به پایان برسد. اینکه دو باشگاه را واگذار کنند و سپس بگویند اینجای کار مشکل دارد، شرایط سخت می شود.

پیروانی در رابطه بحث سهام پرسپولیس و استقلال تصریح کرد: بحث دوستان سهامی عام بود، اما بحث من این بود که وارد بورس شوند.

وی در واکنش به اینکه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس برای خرید پرسپولیس اعلام آمادگی کرده، گفت: آنها به عنوان خریدار می توانند، ورود کنند، اما به نظرم به شخص یا شرکت خاص ندهند، خیلی بهتر است. گروهی باید به عنوان کارشناس آمده و در رأس هرم باشند. در این میان، هواداران باید ورود کنند تا اگر یکی دو شخص دچار مشکل شدند، آسیب جدی به مجموعه وارد نشود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا یک نفر خاص می تواند پرسپولیس را خریداری کند، گفت: یک نفر نیست که این همه پول داشته و سرمایه گذاری کند.

پیروانی با بیان اینکه به عنوان یک شهروند در جلسه امروز حضور داشته است، در پاسخ به این سؤال که آیا امکان واگذاری این دو باشگاه تا پایان سال وجود دارد، تصریح کرد: تصمیم گیرندگان افراد دیگری هستند و از آنها سؤال کنید. این کار تخصصی و کارشناسی است، کارشناسی امروز ما سنتی بود و بهتر است علم و صنعت جای سنت را بگیرد. اگر من حرفی در این رابطه بزنم، می گویند طرفداری بوده، اما بهتر است کارشناسی کرده و سپس تصمیم بگیرند.

وی در پایان در مورد اینکه آیا از میزان بدهی های باشگاه پرسپولیس اطلاعی دارد یا نه، گفت: من خبر ندارم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    ای خدا این عرب داره پرسپولیس رو به باد فنا میده الکی توپ رو میندازه تو زمین برانکو که بگه برانکو نخواست بیچاره برانکو محبورش کردن کدوم سرمربی هست که با یه دفاع چپ و یه دفاع راست تو لیگ و اسیا و حذفی بازی کنه خدا لعنت کنه بدخواه پرسپولیس رو اینا همش دسیسه ی کیسه کشا و وزارت ورزش کیسه کشه دوستان تهرانی تو رو خدا محکم برید اعتراض کنید بعدشم باید باید یه دفاع چپ و راست خوب جذب بشه اینا دیگه کین تا وقتی انصاری و ماهینی بیان کی میخواد در صورت محرومیت شیری و مصلح بازی کنه بخدا اینا عکر کردن ما پپو گلابی هستیم که نفهمیم دارن تیم رو نابود میکنن بعدشم فقط جرات داره این عرب بگه پول نداریم مگه کیسه با این همه ول خرجی کارخونه پول داره راحت نورافکن و جباروف رو خریدن یه خارجی دیگه هم میخرن اینا چطور میخرن ولی ما نمیتونیم اینا همش دسیس عربم تو دستشونه اگه دفاع حداقل یه بازیکن دیگه نخریم مشخصه که میخوان نابودمون کنن به هوش باش هوادار لطفا تو رو خدا مدیریت سایت تیتر بزنید که حتما یه دفاع دیگه میخوایم برانکو هم میدونه که نیاز داریم ولی مجبورش کردن بگه فعلا کافیه لطفا تیتر بارونشون کنیذ

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن