کهکشانی بودن رویا یا کابوس؟

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 3194 ] - یکشنبه, 9 دی 1397

کهکشانی بودن رویا یا کابوس؟

تیمها را نامها نمی سازنند بلکه بازیکنان در خدمت تیم باید آنها را بوجود آورند. واژگان گالکسی و اف سی هالیوود و کهکشانی ها و ... از تعاریف مصطلح این روزهای فوتب... 5 out of 5 based on 20 ratings.
کهکشانی بودن رویا یا کابوس؟

تیمها را نامها نمی سازنند بلکه بازیکنان در خدمت تیم باید آنها را بوجود آورند. واژگان گالکسی و اف سی هالیوود و کهکشانی ها و ... از تعاریف مصطلح این روزهای فوتب...

ارتش سرخ دات كام :

تیمها را نامها نمی سازنند بلکه بازیکنان در خدمت تیم باید آنها را بوجود آورند.

واژگان گالکسی و اف سی هالیوود و کهکشانی ها و ... از تعاریف مصطلح این روزهای فوتبال است. بسیاری از تیمهای مشهور جهان با این الفاظ در دامی افتاده اند که سر انجامی جز شکست و نابودی نداشته است.

 در بسیاری از تورنمنت ها سخن از تیمهائی شده است که انبوه ستارگانش می توانند چشمها را بر واقعیت داشتن تیم بجای نام ببندد اما سرانجام واقعیت فوتبال روشن می شود و آن چیزی جز سعی و تلاش و همدلی و داشتن سربازان بیشتر بجای سرداران مغرور برای پیروزی ارتشی نیست و بی گمان در روزهای نقل و انتقال تیم پرسپولیس که در بین طرفدارانش به نام "ارتش سرخ" معروف است باید به این مسئله توجه کند.

برانکو ایوانکوویچ مردی است که چندان اعتقادی به کهکشان ساختن ندارد. او معتقد است بازیکنانش باید گوش به فرمان باشند و در پستهائی بازی کنند که او به آنها می گوید و به انجام وظایفی بپردازند که برانکو به آنها دیکته کرده است.

 برانکو نیاز به کالای لوکس و پر ادعا ندارد و برایش تیم مهمتر از هر چیزی است و چه خوب است که در این روزهای نقل و انتقال هم به او و سربازان بسیار کار آمدش اعتماد شود.
 
پرسپولیس تا پیش از نیم فصل با امتیازی برابر صدرنشین و تیم دوم در رده سوم و بالاتر از بسیاری از تیمهائی است که نه پنجره بسته نقل و انتقال داشته و نه در مورد نیروی انسانی با مضیقه از بعد تعداد مواجه بوده اند.

مردانی چون بیراوند و خلیل زاده و حسینی و نورالهی و کامیابی نیا و علیپور و عالیشاه و  رسن و منشا و نعمتی از بهترین های لیگ ایران هستند و مردانی چون مصلح و همتی و حسین پور و اسدی و طاهرخانی و ... نشان داده اند مردان روزهای سخت هستند.

ضمن آن که ترابی و رفیعی و شریفی از نامهای مشهور ایران بوده و بی گمان شیری هم بازیکنی است که در آینده بیشتر از او خواهیم شنید. پرسپولیس در غیاب ماهینی و انصاری نیازمند یک مدافع چند پسته است که بی گمان از نان شب هم برای تیمش واجب است اما در مورد خط حمله و هافبک نیازمند نیست دست به دامان نامهائی شوند که مدتها است از شرایط آرمانی خود دور یا خارجی ها گمنام باشد. با شریفی و ترابی نیروهای مستعدی که در خط حمله و میانی اش دارد بسیار غنی است. نباید به تیم فشار آورده شود که به دنبال نیروی های نامی و کهکشانی ساختن باشد از یاد نبریم تجربه کهکشانی ساختن روزگار غمخوار با بگوویچ و رویانیان با ژوره چه بلائی بر سر تیم آورد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  تیم پرسپولیس واقعا یک تیم کهکشانیه تیمی که با دست بسته به فینال آسیا رسید و همچنین در صدر جدول قرار دارد این کار غیر ممکنی بود که ستاره های پرسپولیس به آن رسیدند و به یاری خدا در نیم فصل دوم بازیکنانی که به پرسپولیس می پیوندند دست بسته تیم باز میشود و اونوقط میبینیم پرسپولیس چی میشه تیمی که میتونه هر مانعی رو از پیش برداره فقط ما به یه بازیکن سرعتی تکنیکی و گلزن در نوک حمله احتیاج داریم
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  والسلااااااااااااااااااااااام
  کسانی مثل قوچی بع دردمان نمیخورند
  مادنبال اجوانان باانگیزه هستیم
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  بزرگترین اشتباه دست گذاشتن روی نامهاست.نبزرگامهاییکه هرمدومشون میتونن هزار رقم دردسر درست کنن.از باند بازی تا مقابل سرمربی قرار گرفتن.
  قبلا تجربه کردیم..داشتیم اینگونه بازیکنانیکه بسیار بنام بودنو هوادار براشون سر ودست میشکوند وکردن آن رفتاری را که نباید میکردن وضربه زدن به تیم.
  متاسفانه بسیاری از هواداران وبخصوص قشر جوون و نوجوون گرفتار همین اسمها وستاره های بعضا حلبی دارن..پرسپولیس با همین بازیکنان هم کهکشانیست.ارتشی بمراتب قدرتمندتر از گذشته وقویتر از رقبا.پرسپولیس امسال شاهکار بوده وهست.دستکم نگیرید.حتی نیازی به طارمی نداریم بخصوص که ترابی هم اضافه شده.
  نمیدونم چه بازی دوباره شروع کردنو هی اسم اینو میارن.آنقدر فشار و استرس روی باقی بازیکنان وارد نکنیم.بامعرفت باشیمو قدرشناس ودرپی بیمعرفتها نباشیم که با اومدنشون باید فاتحه خیلی عناوینو بخونیم.
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  جناب امیری عزیز
  شما همیشه نظرات مفید ی ارائه میدید,از این بابت ممنون, ولی برادرم بحث مهدی طارمی از طرف خود برانکو ست,
  چطور ما محصول تیم برانکو را برداشت میکنیم ولی با یه خواسته کوچکش اینقدر مخالفت داریم,,
  چند سالی پرسپولیس با هر نامی موفق نمیشد تا اینکه این مرد اومد و خدایی چند سالی عزتمند شدیم,
  حالا با انواع نبش قبر بنده خدا را تو منگنه نزاریم,
  برانکو طارمی را میخواد سید جلال میخواد یعنی امثال من هوادار از پای تلویزیون درد تیم را بهتر میفهمیم ؟؟!!
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  اسلان عزیز وهمه دوستان گلم.اولا سپاسگزارم از لطف شما .شرمنده کردین.
  امروز دیدم پاسخ شمارو..واتفاقا قبلش هم پاسخ برانکو به خبرنگار درنشست قبل از اردو را خوندم..
  اسلان عزیز..فقط میدونم که شایعات وگمانه زنیها پدر تیمو درآورده.درست زمان نقل وانتقالات«هرکسی برای گنده کردن خودش«اول گزینه پرسپولیس وسپس چند باشگاه مطرحو برای خواستنش معرفی میکنه ..البته که طارمی نیازی به معرفی کردنش نداره ولی«ما یا باید فقط نامهارا بیاریم به تیم ویا تیمی بسازیم همچون این فصل که کمتر بازیکن اسمی را داشتیمو بهترین وزیباترین نتایجو گرفتیم.برگردید به سالهاییکه امثال خلعتبری و..درتیم بودن.زمان رویانیان.چی شد؟
  و درپایان« عزیزاننخواهشا وملتمسانه «از همین بازیکنان با شدت تموم حمایت کنید.اجازه بدیم ستاره ساز باشیم وهمچون این نیم فصل وبازیهای آسیایی«بچه ها مثل خورشید بدرخشند.نه با اسمشون بلکه با بازیهاشون..بازم شرمنده

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن