سوال از هاشمی نسب؛ واقعا حرفی داری؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2172 ] - دوشنبه, 10 دی 1397

سوال از هاشمی نسب؛ واقعا حرفی داری؟

اخیرا در دل مشاجراتی که بار دیگر بین برخی پیشکسوتان پرسپولیس در گرفته، اسم مهدی هاشمی نسب هم وسط آمده و علل و حواشی انتقال جنجالی او به استقلال کالبدشکافی شده... 5 out of 5 based on 14 ratings.
سوال از هاشمی نسب؛ واقعا حرفی داری؟

اخیرا در دل مشاجراتی که بار دیگر بین برخی پیشکسوتان پرسپولیس در گرفته، اسم مهدی هاشمی نسب هم وسط آمده و علل و حواشی انتقال جنجالی او به استقلال کالبدشکافی شده...

ارتش سرخ دات كام :

اخیرا در دل مشاجراتی که بار دیگر بین برخی پیشکسوتان پرسپولیس در گرفته، اسم مهدی هاشمی نسب هم وسط آمده و علل و حواشی انتقال جنجالی او به استقلال کالبدشکافی شده است.

در همین راستا خبرنگاران سراغ خود هاشمی نسب رفته اند اما او طبق معمول هیچ چیز را تأیید یا تکذیب نکرده و فقط گفته: «به وقتش حرف می زنم.» خیلی خوشحال می شویم بدانیم این «به وقتش» از نظر آقای مهدی یعنی کی؟

الان حدود 20سال از آن انتقال جنجالی می گذرد و ده ها نفر ده ها روایت مختلف و متناقض از ماجراهای آن زمان نقل کرده اند اما خود نقش اول داستان کماکان لام تا کام حرف نمی زند. شاید هاشمی نسب شهامت کافی ندارد و شاید هم خودش می داند حرف هایش نمی تواند کسی را قانع کند.

هر چه هست، می ‎ترسیم کم کم همه کسانی که آن زمان شاهد انتقال هاشمی نسب بودند دست شان از  این دنیا کوتاه شود، اما او همچنان بگوید به وقتش حرف می زنم!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا هاشمی نسب
    رضا هاشمی نسب :
    مهدی شاید فقط خدا بدونه با دل کسانیکه از ته دل دوست داشتن چه کردی تو جنگجو بی بدیل پرسپولیس بودی حیف و صد حیف کاش خود من اینقد هوادارت نبودم که بعد از گذشت 20 سال هنوز از رفتنت بسوزم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن