سلطانی فر: انتظار ملت از فوتبال قهرمانی آسیا است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 558 ] - دوشنبه, 10 دی 1397
سلطانی فر: انتظار ملت از فوتبال قهرمانی آسیا است

 وزیر ورزش گفت: نتایج جام جهانی و آماده سازی تیم ملی نشان می دهد در مقایسه با سایر تیم های آسیایی شرایط مطلوبی داریم که قهرمان آسیا شویم. انتظار ملت هم ا...

ارتش سرخ دات كام :

 وزیر ورزش گفت: نتایج جام جهانی و آماده سازی تیم ملی نشان می دهد در مقایسه با سایر تیم های آسیایی شرایط مطلوبی داریم که قهرمان آسیا شویم. انتظار ملت هم از تیم ملی قهرمانی آسیا است.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش امروز بعد از نشست ستاد عالی بازی های المپیک در جمع خبرنگاران گفت: ما امروز 2 جلسه در کمیته المپیک و پارالمپیک داشتیم. یکی درباره ایجاد موزه ملی ورزش بود که مباحث آن از یک دهه قبل در مدیریت های مختلف مطرح بود. با هماهنگی که با رئیس کمیته داشتیم تصمیم گرفتیم با جدیت این موضوع را پیگیری کنیم. بحث مکان هم مطرح بود. همین ساختمان کمیته از ابتدا برای موزه ورزش ساخته شد که برای کمیته در نظر گرفته شد. در 2 فاز قرار شد این موزه راه اندازی شود. فاز اول استفاده از فضاهای موجود با اهدافی که از اول پیش بینی شده بود که از چند ماه دیگر افتتاح می کنیم.

وزیر ورزش ادامه داد: تلاش ما این است در 16 دوره ای که در المپیک حضور داشتیم، بتوانیم مدال ها و کاپ قهرمانان را به تصویر بکشانیم و این مدال ها برای ورزش دوستان به نمایش گذاشته شود. با توجه به اهدافی که کمیته بین المللی المپیک و کمیته ملی المپیک دارد و آن برقراری صلح و نزدیکی ملت هاست بتوانیم در موزه به مردم و نسل جدید نشان دهیم.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: در فاز دوم یک مکان جدید را پیش بینی کرده ایم که احداث شود اما این تامین منابع مالی ما بستگی دارد تا در 2-3 سال آینده در ساختمان جدید موزه گسترده تری داشته باشیم. در جلساتی که هفتگی داریم و اهتمامی که همکاران دارند قرار شد از ظرفیت سازمان گردشگری بتوانیم استفاده کرده و فاز اول موزه را تا 2-3 ماه دیگر افتتاح کنیم.

سلطانی فر در ادامه با بیان اینکه به قهرمانان فراخوان زده شده، خاطرنشان کرد: ما فراخوان زدیم تا قهرمانان مدال ها، کاپ ها و مدارکی را که توانسته اند در پست های مختلف بگیرند تقدیم کنند تا در فواصل زمانی مختلف داشته های ورزش را در اختیار نسل جدید قرار دهیم.

وزیر ورزش همچنین درباره جلسه ستاد که امروز با حضور مسئولان کاراته برگزار شد، عنوان کرد: امروز جلسه ستاد عالی المپیک و پارالمپیک برگزار شد. ما در هر جلسه برنامه های یک فدراسیون را مورد ارزیابی قرار می دهیم. امروز کاراته را ارزیابی کردیم. کشورها می توانند 8 سهمیه کسب کنند. فکر می کنم ما از این 8 سهمیه بتوانیم سهمیه های مناسبی بگیریم. کاراته برای نخستین بار است که المپیکی شده و امیدوارم سهمیه های خوبی بگیریم.

وزیر ورزش در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید تکلیف روسای فدراسیون های والیبال، جودو، کاراته و... مشخص نیست بنابراین سرپرستان نمی توانند برنامه بلندمدت بدهند، برنامه شما چیست، گفت: طبق قول هایی که دادیم تکلیف فدراسیون ها را مشخص می کنیم. فدراسیون هایی که سرپرست دارند یا شامل قانون منع بکارگیری بازنشسته ها شده اند یا دوره مدیریت روسای آنها به پایان رسیده، به همین دلیل سرپرست انتخاب شد. تلاش این است در کوتاهترین زمان انتخابات را انجام دهیم اما ما مشکل هم داریم چون تکلیف هیات ها مشخص نیست. چون هیات ها اعضای اصلی مجامع هستند.

وی در مورد وضعیت رؤسای هیأت های بازنشسته گفت: در این مورد اختلاف نظرهایی وجود دارد به همین دلیل از ریاست مجلس خواستیم که کمیته ای را مأمور کرده تا به همراه معاونت حقوقی ریاست جمهوری وضعیت هیأت ها را مشخص کند که این قانون می تواند آنها را شامل شود یا خیر؟

وی ادامه داد: در حال حاضر 40 درصد رؤسای هیأت ها بازنشسته دستگاه های اجرایی هستند به همین دلیل انتخابات یکی، دو فدراسیون هم به تعویق افتاده تا وضعیت این قانون مشخص شود اگر حل شود آنها را هم به زودی برگزار می کنیم.

سلطانی فر در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: ما یکی از آ ماده ترین تیم ها را در اختیار داریم. فدراسیون فوتبال با تمام توان، تمام نیازهای تیم ملی را فراهم کرده است. هم بازیکنان داخلی و هم لژیونرها در حال حاضر آماده اند و ما تقریباً دو تیم ملی قدرتمند داریم. همه این عوامل دست به دست هم داده و با تعامل و هماهنگی کار پیش می رود. نیازهای تیم ملی تأمین شده و آنها در حال حاضر بهترین کمپ را در اختیار دارند. مربی، بازیکنان خوب و فدراسیون توانمند و پای کار داریم و همه چیز دست به دست هم داده که بعد از 42 سال مجدداً قهرمان آسیا شویم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: نتایج جام جهانی و آماده سازی تیم ملی نشان می دهد در مقایسه با سایر تیم های آسیایی شرایط مطلوبی داریم که قهرمان آسیا شویم. انتظار ملت هم از تیم ملی قهرمانی آسیا است. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    خخخ خدایی اینا فقط میخوان پرسپولیس رو نابود کنن زردک و ترتر و کیسه با این همه بازیکن بازم دارن مهاجم اضافه میکنن ما میخوایم یکی بگیریم یکی از خوبامونو رد کنیم خدا لعنتت کنه عرب. خدا باعث و بانیشو لعنت کنه بابا چند تا تیتر بزنید.تیم رو دارن نابود میکنن میدونن برا بار سوم قهرمان میشیم میخوان جلو تقویت تیم رو بگیرن لعنتیا منشا باید بمونه نهایتش بخواید ردش کنید باید یه دفاع توپ جاش بیارید همش میگن پول نداریم چطور کیسه کشای بی شرف دزد دارن یه دو سه روز دیگه میبینید یه بازیکن خارجی سیاه پوست رونمایی میکنن خدایی این عرب خیلی پخه اگه گرشاسبی اول فصل این بازیکنا رو جذب نمیکرد نابود بودیم لطفا هوادارا فشار بیارید که منشا نباید بره بخدا منشا خیلی خیلی مهره ی خوبیه خیلی رو بردامون تاثیر داشته رو اکثر گلا مستقیم و غیر مستقیم اثر میذاشته همش زیر سر عرب و وزیر لعنتی کیسه کشه احتمالا گفته اگه بخواین خارجی بیارین باید یکی رو رد کنید شک نکیند خدا لعنتش کنه باعث و بانیشو لطفا برید جلو وزارت ورزش حیف که تهران نیستم و کارمندم وگرنه حالیشون میکردم لطفا تیتر بزنید کوتاه نیاید تو رو خدا. خدا لعنتت کنه مردک مارموز کیسه کش خدا ازت نگذره

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن