نقشه برانکو؛ خرید بی حاشیه و رد کردن پرحاشیه ها

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1552 ] - سه شنبه, 11 دی 1397

نقشه برانکو؛ خرید بی حاشیه و رد کردن پرحاشیه ها

وقتی خبر رسید نام محمد نادری در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته، برخی منتقد این خرید بودند و برخی موافق. عده ای می گفتند نادری تجربه بازی در تیم بزرگی مثل ت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نقشه برانکو؛ خرید بی حاشیه و رد کردن پرحاشیه ها

وقتی خبر رسید نام محمد نادری در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته، برخی منتقد این خرید بودند و برخی موافق. عده ای می گفتند نادری تجربه بازی در تیم بزرگی مثل ت...

ارتش سرخ دات كام :

 وقتی خبر رسید نام محمد نادری در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته، برخی منتقد این خرید بودند و برخی موافق. عده ای می گفتند نادری تجربه بازی در تیم بزرگی مثل تراکتورسازی را دارد و از حواشی و جو بازی در پرسپولیس آگاه است؛ مثلاً اینکه از حضور تماشاگران زیاد در ورزشگاه نمی ترسد. برخی نیز اعتقاد داشتند او در 6 ماه گذشته به میدان نرفته و بازی انجام نداده که این موضوع شرایط را حساس تر می کند. یکی از نزدیکان پرسپولیس، اما موضوع جالبی را برای مان تعریف کرد: «برانکو علاقه خاصی به بازیکنانی دارد که در عین جوانی، باتجربه هستند و از سوی دیگر، هیچ ادعایی نداشته باشند. علاقه او به بازیکنانی که از جنجال، سر و صدا و حاشیه دوری می کنند، برای همه ما جالب است.»

اما این ادعا با نگاهی به لیست بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند یا از این تیم جدا شدند، تا حد زیادی ثابت می شود. به هر حال پرسپولیس بازیکنانی داشته که توانایی فنی زیادی ارائه نکردند و پتانسیل شان نیز کمتر از حد تیمی بود که دو فصل پیاپی به قهرمانی لیگ رسید. در کنار بازیکنان ضعیف، یک سری هم بودند که یا دنبال جنجال می گشتند و حاشیه داشتند، یا امکان این بود که حاشیه ساز شوند. به همین علت از پرسپولیس رفتنی شدند. در این شرایط، بد نیست به لیست های ورودی و خروجی پرسپولیس در دوران برانکو (از هفته 24 لیگ چهاردهم تا امروز) نگاهی داشته باشیم تا مشخص شود چه بازیکنانی از این تیم رفتند و چه کسانی آمدند. آن وقت شاید بیشتر با روحیه برانکو و تیمی که دوستش دارد، آشنا شویم.

فصل پانزدهم: جدایی بازیکنانی مثل صادقیان، خانزاده، گابریل، عباس زاده، همامی و... که حاشیه داشتند، در کنار جذب بازیکنانی مثل کامیابی نیا، احمدزاده، ماریچ، انصاری و بنتسون، معنای خاصی دارد.

خروجی: پیام صادقیان، حمیدرضا علی عسگری، مهدی دغاغله، مهدی جعفرپور، رضا نوروزی، محمد نوری، افشین اسماعیل زاده، محمدرضا خانزاده، گابریل فرناندو، مایکل اومانا، میثم حسینی، مبین میردورقی، محمد عباس زاده و مسعود همامی.

ورودی: رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، لوکا ماریچ، وحید حیدریه، محمد انصاری و ایمان صادقی، جری بنستون و الکساندر لوبانوف.

فصل شانزدهم: پرسپولیس برای قهرمانی وارد رقابت ها شد، اما باید با یک سری بازیکنان خداحافظی می کرد؛ سوشا، کفشگری، کمندانی که مدام مصاحبه می کرد و دنبال حضور در ترکیب اصلی بود، نورمحمدی، دو بازیکن اوکراینی، ساسان انصاری و... در کنار جذب بازیکنانی مثل امیری، سیدجلال، ربیع خواه، محرمی و... در نوع خود جالب است.

خروجی: سوشا مکانی، وحید حیدریه، مایکل اومانا، محسن بنگر، ساسان انصاری، جری بنتسون، رضا خالقی فر، مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی، علیرضا نورمحمدی، لوکا ماریچ، بابک حاتمی، آنتونی گولتس، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، شهاب زاهدی، آلکسی پولیانسکی، ولادیمیر پریموف و الکساندر لوبانوف.

ورودی: حسین ماهینی، علیرضا بیرانوند، ساسان انصاری، سیدجلال حسینی، احسان علوان زاده، ابوالفضل درویش وند، محسن ربیع خواه، وحید امیری، آنتونی گولتس، محمدامین آرام طبع، حامد آقایی، صادق محرمی، آلکسی پولیانسکی، ولادیمیر پریموف، بوژیدار رادوشوویچ، سامان نریمان جهان، سروش رفیعی، شهاب کرمی و رضا کرملاچعب.

لیگ هفدهم: بعد از قهرمانی در فصل شانزدهم، پرسپولیس نیاز داشت تا در لیگ هفدهم نیز قهرمانی اش را تکرار کند. این بار در دو پنجره نقل و انتقالاتی، با دو بازیکن پرحاشیه خود یعنی رامین رضاییان و سپس مهدی طارمی خداحافظی کرد. جذب منشا و خلیل زاده نیز به خاطر قدرت فنی شان بود وگرنه شایان مصلح، سیامک نعمتی، آدام همتی، بازگرداندن احمد نوراللهی و... سلیقه برانکو و تلاش او برای دور کردن تیمش از حاشیه را نشان می دهد.

خروجی: رامین رضاییان، محمدامین آرام طبع، سامان نریمان جهان، سروش رفیعی، حامد آقایی، رضا کرملاچعب و مهدی طارمی.

ورودی: گادوین منشا، شجاع خلیل زاده، سیامک نعمتی، شایان مصلح، محمدامین اسدی، احسان حسینی، سعید حسین پور، آدام همتی، بشار رسن و احمد نوراللهی.

فصل هجدهم: تلاش های برانکو بالاخره جواب داد و محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده نیز از جمع سرخپوشان رفتنی شدند. آن ها وحید امیری و صادق محرمی را نیز از دست دادند، اما با اینکه از جذب بازیکن محروم بودند، با تیمی آرام که کمتر به سراغ حواشی گذشته مثل درگیری بازیکنانش با هواداران می رفت، توانست کنار سایر صدرنشینان قرار بگیرد.

خروجی: فرشاد احمدزاده، وحید امیری، صادق محرمی و محسن مسلمان.

ورودی: امید عالیشاه، سروش رفیعی، مهدی شیری، مهدی شریفی، مهدی ترابی، محمد نادری و سعید کریمی.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  براین باورم که تیم مادیگه بازیکن نمیخواد
 • رضا هاشمی نسب
  رضا هاشمی نسب :
  مطمئن باشیم اگه یه مهاجم با کیفیت نگیریم تو نیم فصل نشون میده عرب دوزار هم نمی ارزه باید بعدش کاری کنیم که استعفا بده چون آتیشی که بپا میکنه خدای ناکرده دودش فصل بعد تو چشممون میره
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  با سلام چتد جمله میخوام بعنوان یه هوادار واقعی بگم
  اول اینکه انصاری در صورتی از لیست میره بیرون که بخوایم بازیکن دیگری جذب کنیم ضمنا یه قراردادی چیزی باهاش ببندین راضیش کنید بعدا با ناراحتی در نره مورد بعدی وقتی نمیخواین دفاع بالای 23 جذب کنید از کم عقلیه بخواین منشا رو از دست بدیم بخواین بدینش تیمی زیر 300هزار دلار نباید بگیرید مفت که نیست اون آذری بابت تبریزی افلیج دو میلیارد گرفت منشا که جای خود داره ولی در کل از دست دادنش بخدا اشتباهه و مورد بعدی اگه دفاع جذب نکنیم تو کوران مسابقات به مشکل میخوریم
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  فقط یه مهاجم تموم کننده میخاییم...بنظرم مارکو خوب بود
 • محمدجواد از اشکنان
  محمدجواد از اشکنان :
  من معتقدم که بجای دو بازیکن که میتونیم بگیریم بهتره یک بازیکن تراز اول بگیریم،
  و اگر هم بازیکنی نگیریم واسه نیم فصل با اضافه شدن ترابی و رفیعی و چندتای دیگه که گرفتیم کافیه، بهتره پول بازیکنان حال حاضر رو بدیم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن