احتمال تحریم تمرین و نرفتن به قطر/ پرسپولیس پول ندارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 991 ] - چهارشنبه, 12 دی 1397

احتمال تحریم تمرین و نرفتن به قطر/ پرسپولیس پول ندارد

بازیکنان پرسپولیس تصمیم دارند در صورت نگرفتن مطالباتشان نه تنها تمرین نکرده بلکه به اردوی قطر هم نروند و این موضوع باعث شده تا موضوع شایعه استعفای ایرج عرب از... 2 out of 5 based on 9 ratings.
احتمال تحریم تمرین و نرفتن به قطر/ پرسپولیس پول ندارد

بازیکنان پرسپولیس تصمیم دارند در صورت نگرفتن مطالباتشان نه تنها تمرین نکرده بلکه به اردوی قطر هم نروند و این موضوع باعث شده تا موضوع شایعه استعفای ایرج عرب از...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکنان پرسپولیس تصمیم دارند در صورت نگرفتن مطالباتشان نه تنها تمرین نکرده بلکه به اردوی قطر هم نروند و این موضوع باعث شده تا موضوع شایعه استعفای ایرج عرب از سرپرستی باشگاه پرسپولیس به گوش برسد.

پس از این که ایرج عرب به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس جانشین حمیدرضا گرشاسبی د ر باشگاه پرسپولیس شد، زمزمه های اعتراضی بازیکنان این تیم به خاطر مشکلات ما لی به گوش رسید و حتی سرخ پوشان یک جلسه د ر اعتراض به این مشکلات تمرین نکردند به طوری که ایرج عرب مجبور شد با 5 بازیکن بزرگ تر تیم پرسپولیس جلسه ای برگزار کند تا بتواند آنها ر ا متقاعد کر د ه تا تمرین کنند.

بعد از این جلسه بو د که عرب به بازیکنان قول داد مطالبات ما لی آنها ر ا برطرف کند و دغدغه بازیکنان ر ا به اتمام برساند، هرچند که واریز پول به بازیکنان پرسپولیس مطابق میل سرخ پوشان نبود چو ن آنها معتقد بو دند با رسیدن به نیم فصل لیگ برتر حداقل باید 50 درصد مطالباتشان ر ا بگیرند که این اتفاق رخ نداد و سرخ پوشان د ر بهترین حالت 35 درصد از قراردادهایشان ر ا دریافت کردند. از طرف دیگر بازیکنان پرسپولیس علاوه بر مطالبات ما لی به دنبال گرفتن پاداش آسیایی هم بو دند و اعتقاد داشتند باید این پاداش آسیایی هم به آنها تعلق بگیرد. عرب به بازیکنان قول د ا ده بو د تا قبل از شروع دور جدید تمرینات به حساب بازیکنان پول واریز کند ا ما د ر حالی که از فردا تمرینات پرسپولیس آ غاز خواهد شد، ا ما تا این لحظه پولی به حساب بازیکنان نیامده و بعید به نظر می رسد تا فردا هم این اتفاق رخ بدهد.

بازیکنان پرسپولیس که حدود دو هفته تعطیل بو دند با یکدیگر تصمیم دارند که د ر صورتی که مطالبات ما لی آنها پرداخت نشود، نه تنها تمرین نکنند، بلکه بر ا ی برپایی اردو به قطر هم نروند و این موضوع یک چالش بزرگ دیگر مقابل ایرج عرب سرپرست این باشگاه خواهد بو د. این مسائل باعث شده تا شایعاتی مبنی بر استعفای ایرج عرب از سمت سرپرستی این باشگاه به گوش برسد و حتی گفته می شو د او بر ا ی این منظور به دیدار مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هم خواهد ر فت. البته عرب علاقه ای به رسانه ای شدن این مسائل ندارد و به نظر می رسد به دنبال این موضوع خواهد بو د تا د ر سکوت خبری این مسائل ر ا رتق و فتق کند .

د ر این باره پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس د ر واکنش به شایعه استعفای ایرج عرب از سرپرستی این باشگاه ا فزود: تا جایی که من می دانم چنین مسئله ای وجود ندارد و آقای عرب ا گر موردی د ر این باره داشت حتماً با من صحبت می کر د. حتی در جلساتی که داشتیم چنین موضوعی مطرح نشده و تا جایی که من می دانم بعید است این خبر درست با شد.

باید دید که واکنش بازیکنان پرسپولیس د ر صورت واریز نشدن مطالباتشان بر ا ی تمرین نکردن و نرفتن به اردوی قطر تا چه حدی خواهد بو د.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از تیم ملی در رقابت های جام ملت های آسیا حمایت می کنید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن