پیشنهاد هست؛ علیپور مخالف؛ شرط و شروط هرگز!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1751 ] - پنجشنبه, 13 دی 1397

پیشنهاد هست؛ علیپور مخالف؛ شرط و شروط هرگز!

 ریزاسپور ترکیه که معرف حضورتان هست؟ همان باشگاهی که تابستان سال 1395 با مهدی طارمی قرارداد بست. مهاجم بوشهری پشیمان شد و به تهران بازگشت تا این باشگاه ت... 5 out of 5 based on 8 ratings.
پیشنهاد هست؛ علیپور مخالف؛ شرط و شروط هرگز!

 ریزاسپور ترکیه که معرف حضورتان هست؟ همان باشگاهی که تابستان سال 1395 با مهدی طارمی قرارداد بست. مهاجم بوشهری پشیمان شد و به تهران بازگشت تا این باشگاه ت...

ارتش سرخ دات كام :

 ریزاسپور ترکیه که معرف حضورتان هست؟ همان باشگاهی که تابستان سال 1395 با مهدی طارمی قرارداد بست. مهاجم بوشهری پشیمان شد و به تهران بازگشت تا این باشگاه ترکیه ای به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) شکایت کند. جدایی آماتورگونه مهدی طارمی از ریزاسپور کار دست پرسپولیس داد و باعث شد دو پنجره تابستانی و زمستانی این باشگاه پرطرفدار ایرانی بسته شود. اتفاقی که حسابی پرسپولیس را به دردسر انداخت و این تیم نتوانست بازیکن بخرد و با کمبود بازیکن در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا روبه رو شد.

حالا شنیدیم علی علیپور مهاجم اول پرسپولیس مورد توجه ریزاسپورترکیه قرارگرفته است. گویا نمایندگان این باشگاه ترکیه ای به تهران سفرکرده اند بلکه بتوانند رضایت علیپور و باشگاه پرسپولیس را برای خرید این مهاجم جوان جلب کنند. دیروز وقتی با مدیربرنامه های علی علیپورصحبت کردیم ضمن تأیید این موضوع عنوان کرد این بازیکن تمایلی به بازی در تیم ریزاسپور و سوپرلیگ ترکیه ندارد.

علی علیپور ظاهراً چند دلیل برای این تصمیم خود دارد. اول آنکه ریزاسپور در سوپر لیگ 18 تیمی ترکیه پس از 17 بازی با 12 امتیاز در پایان نیم فصل اول قعرنشین است. دوم تجربه نشان داده بازیکنان ایرانی درلیگ ترکیه چندان موفق نبوده اند که پیام صادقیان آخرین بازیکنی بود که به کشورمان برگشت؛ و از همه مهم تر ماجرای محرومیت مهدی طارمی و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به واسطه شکایت باشگاه ریزاسپور باعث شده که علی علیپور قید تیم ترکیه ای را بزند. جالب تر می شود وقتی بدانید علی علیپور از مدیربرنامه های خودش خواسته است یک جوری نمایندگان ریزاسپورترکیه را دست به سرکند تا بی خیال خرید او شوند!

علی علیپور تا پایان لیگ نوزدهم با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و قادر به جدایی نیست. مضاف براینکه برانکو ایوانکوویچ علی علیپوررا مهاجم اول خود دانسته و برای نیم فصل دوم حساب ویژه ای روی این بازیکن برای هت تریک قهرمانی باز کرده است. بنابراین محال است مرد کروات به جدایی علیپور رضایت بدهد.

همچنین گفته می شود در توافق باشگاه ریزه اسپور با پرسپولیس برای بخشش جریمه این باشگاه در ماجرای انتقال طارمی شرطی برای انتقال یکی از مهاجمان پرسپولیس پس از باز شدن پنجره نقل و انتقلات مطرح شده که صحت ندارد. یکی از افرادی که در جلسه رییس ریزه اسپور با یکی از مقامات سابق سفارت ایران حضور داشته تاکید کرده در این جلسه هیچ صحبتی از تعهد پرسپولیس برای انتقال مهاجمش نشد و رییس باشگاه ریزه اسپور هم صحبتی مبنی بر شکایت از پرسپولیس در صورت عدم انتقال مهاجمش نداشته است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    دمت گرم علیپور - درود به غیرت و شرفت که ثابت کردی با رد این پیشنهاد که پرسپولیسی هستی و به پرسپولیس عشق می ورزی

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن