betabad

نسخه اروپایی برانکو، ارزانتر از منشا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1454 ] - شنبه, 15 دی 1397

نسخه اروپایی برانکو، ارزانتر از منشا

مهاجم خارجی جدید پرسپولیس از این پس در مرکز توجه خواهد بود. بازیکنی که حالا می دانیم نام او ماریو بودیمیر است. در حال حاضر در دیناموزاگرب بازی می کند. دینامو ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
نسخه اروپایی برانکو، ارزانتر از منشا

مهاجم خارجی جدید پرسپولیس از این پس در مرکز توجه خواهد بود. بازیکنی که حالا می دانیم نام او ماریو بودیمیر است. در حال حاضر در دیناموزاگرب بازی می کند. دینامو ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم خارجی جدید پرسپولیس از این پس در مرکز توجه خواهد بود. بازیکنی که حالا می دانیم نام او ماریو بودیمیر است. در حال حاضر در دیناموزاگرب بازی می کند. دینامو در ابتدای فصل صادق محرمی را گرفت و پرسپولیس حالا مهاجم این تیم را می خواهد. بودیمیر متولد 12 فوریه 1986 است.

23 بهمن  امسال شمع 33 سالگی را فوت خواهد کرد و به نظر می رسد پرسپولیس آخرین تلاش او برای کسب درآمد به عنوان یک بازیکن خواهد بود. سال گذشته با درخشش در تیم رودس به عنوان بازیکن آزاد همراه با محرمی به دیناموزاگرب رفت و اتفاقا 2 گل این فصل خود را هم به تیم سابقش زد. نقطه دقیق بازی او نوک حمله است. یک تمام کننده تلقی می شود که احتمالا در پرسپولیس باید جابجا شدن با علیپور در زوج خط حمله را تمرین کند.

قیمت او در ترانسفر مارکت در 2 سال گذشته در حال رشد و در حال حاضر 600 هزار یورو برای هر فصل اعلام می شود اما به نظر نمی رسد در این سن و سال با چنین رقمی جذب شده باشد. او در فصل 17-2016را بیرون از گود مانده بود و با رودس شروع مجددی داشت.

به هر حال پرسپولیسی ها می گویند بودیمیر برای آنها ارزانتر منشا تمام خواهد شد.

بودیمیر در قطر به پرسپولیس ملحق می شود
خبرهای دریافتی از باشگاه حکایت از آن دارد که توافق با این بازیکن تقریبا نهایی شده است. او موافقت خود با پیشنهاد باشگاه را اعلام کرده و قرار است خود موضوع دریافت رضایت نامه را حل و فصل کند. او تا آخر فصل جاری با دیناموزاگرب تخت قرارداد است و قرار است قرارداد او با پرسپولیس تا پایان فصل آینده باشد که قرارداد برانکو هم تا آن زمان خواهد بود.

شاید نفوذ برانکو هم کمک کند که رضایت نامه او را ساده تر انجام دهند. به هر حال این انتقال به قدری نزدیک به یقین است که گفته اند، پیش قرارداد رد و بدل می شود و او در اردوی قطر به پرسپولیس ملحق خواهد شد.

*ابراهیم فتاحی

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن