دستمزد منشا در جیب خارجی جدید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1171 ] - شنبه, 15 دی 1397
دستمزد منشا در جیب خارجی جدید

در هفته ای که پرسپولیس یک روز تمرین می کرد و یک روز اعتصاب داشت، این خبر را دریافت کردیم که برانکو به باشگاه اعلام کرده است، گادوین منشا را بفروشند. مدیر برنا...

ارتش سرخ دات كام :

در هفته ای که پرسپولیس یک روز تمرین می کرد و یک روز اعتصاب داشت، این خبر را دریافت کردیم که برانکو به باشگاه اعلام کرده است، گادوین منشا را بفروشند. مدیر برنامه های منشا در آن زمان تاکید داشت که چنین مطلبی از سوی باشگاه یا برانکو مطرح نشده است. با این وجود مراجع رسمی در باشگاه می گفتند که برانکو او را در فهرست خروج قرار داده است.

حتی چند هفته مانده به پایان بازی ها، شرایط برای علی علیپور هم به گونه ای بود که اگر پیشنهاد خوب می آمد، بعید نبود با جدایی او موافقت شود، اما علیپور شرایط را کاملا عوض کرد. منشا هم در هفته های پایانی خیلی تلاش کرد تا شرایط را برگرداند، اما موفق نشد. هنوز به طور دقیق مشخص نیست برانکو به چه دلایلی از او دست نشست. می دانیم که در مقطعی به شدت از وی ناراضی بود وقتی که روی کار خود متمرکز نبود و به نظر می رسید مسائل خارج از زمین به شدت روی کار او تاثیر گذاشته بود. برانکو روز پنجشنبه وقتی فهرست سفر به قطر را داد، اثری از نام وی نبود. او روز جمعه هم روی این مساله تاکید کرد تا شکی برای هیچکس باقی نماند.

درباره جدایی منشا مسائل مختلفی مطرح می شود. یکی اینکه برانکو با توجه به در اختیار داشتن بازیکنانی که در نقش دومشان می توانند به عنوان بازیکن حمله به زمین بروند و جذب یک مهاجم جدید ضرورتی برای ادامه حضور گادوین منشا نمی داند.او م می گوید از منشا گلزنی می خواست. اگر قرار باشد گل نزند، بازیکنان دیگری هستند که همین گونه بازی کنند. منشا برای پرسپولیس کم گل زد ولی بعضی گل های او به ویژه در آسیا خیلی حساس بود و اگر نبود، شاید حماسه ای هم نبود.

جدایی منشا در زمانی که صحبت از قوچان نژاد بود نیز مطرح شد ولی به نظر می رسد این موضوع وقتی جدی تر شد که با منتفی شدن حضور قوچان نژاد، صحبت از حضور یک مهاجم خارجی به میان آمد و برای پرسپولیس ایده آل بود که به هزینه های ارزی باشگاه اضافه نشود. در واقع پولی که قرار است به منشا پرداخت شود به مهاجم خارجی می رسد و ترافیک حاشیه ساز بازیکن هم وجود نخواهد داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن