پیوس: درباره منشا هرچه برانکو بگوید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 864 ] - شنبه, 15 دی 1397
پیوس: درباره منشا هرچه برانکو بگوید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: احمدزاده با شیرینی به مغازه من آمد و بابت اظهاراتش از من عذرخواهی کرد که من هم عذرخواهی او را پذیرفتم و از هواداران می خواهم دیگر...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: احمدزاده با شیرینی به مغازه من آمد و بابت اظهاراتش از من عذرخواهی کرد که من هم عذرخواهی او را پذیرفتم و از هواداران می خواهم دیگر به او چیزی نگویند.

فرشاد پیوس در گفت وگویی، د ر خصوص دیدار با فرشاد احمدزاده و آشتی کردن با او پس از مصاحبه هایی که علیه یکدیگر انجام دادند گفت: با همت بهمن دهقان که از دوستان من است این اتفاق رخ داد؛ چراکه او روز گذشته به من زنگ زد و گفت که احمدزاده قصد عذرخواهی د ارد و بعد با گل و شیرینی به مغازه من آمد و از من عذرخواهی کر د. او گفت که بابت حرف هایش اشتباه کر د ه و احترام خاصی بر ا ی من و همه پیشکسوتان قائل است. احمدزاده گفت که اهل بی احترامی نیست و احترام خاصی بر ا ی پیشکسوتان قائل است، من هم مثل پسرم او ر ا دوست دارم و معتقدم که بازیکن خوبی زمانی که در پرسپولیس بازی می کر د بو د.

و ی ا فزود: بعد از صحبت های احمدزاده حرف هایش ر ا قبول کردم و گفتم که از او بابت صحبت هایش دلخور نیستم و برایش آرزوی موفقیت کردم تا د ر لیگ لهستان یا هر جایی که بازی می کند، موفق با شد. از مردم هم می خواهم که دیگر د ر صفحات مجازی به احمدزاده توهین نکنند؛ چراکه کدورتی دیگر بین ما نیست.البته جا د ارد از همین طریق از همه مردم که در این مد ت از من و سایر پیشکسوتان حمایت کردند قدردانی کنم و حالا که خودش نسبت به این اظهارات ا ظهار پشیمانی کر د ه از مردم و هواداران می خواهم که دیگر چیزی به او نگویند و از او حمایت کنند تا بتواند د ر ادامه کارش موفق با شد.

پیوس د ر خصوص جدایی منشا از پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: حیف بو د که منشا از جمع پرسپولیسی ها جدا شد؛ چراکه به جای او بازیکنی نگرفتیم و شاید ا گر از نظر روحی و روانی روی منشا کار می شد می توانست به پرسپولیس کمک کند؛ چراکه او دوندگی خوبی داشت و با جان و دل بازی می کر د، ا ما حالا که منشا از پرسپولیس جدا شده برایش آرزوی موفقیت می کنیم هرچند که فکر می کنم نیاز به جذ ب دو مهاجم د ر تیم احساس می شو د.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس د ر پا سخ به این سؤ ا ل که به نظر شما بهتر نیست به نظر برانکو بر ا ی جدایی منشا احترام گذاشت، ادامه داد: قطعا همین طور است و ما تصمیم برانکو ر ا می پذیریم؛ چراکه شاید او قصد د ارد در تیمش روش خاصی به وجود بیاورد. به هر حال او بیشتر از ما با بازیکنان د ر ارتباط است و هرچه برانکو بگوید، از نظر ما مورد قبول است.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در با ره وضعیت تیم ملی د ر جام ملت های آسیا گفت: به نظر من جام ملت های آسیا واقعا مسابقات سختی است و این دوره همه تیم ها خیلی خوب تدارک دیده اند و با آمادگی و اردوهای خوب به این مسابقات می آیند . تیم هایی مثل ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و... رقبای سنتی ما هستند ا ما نمی توان از تیم هایی مثل قطر، تایلند، امارات و... بی تفا و ت گذشت. همه تیم ها با آمادگی بالا وارد این مسابقات می شوند و ما باید حتی از حریفان گمنام هم بترسیم چو ن هیچ تیمی دیگر آسان نیست و همه تیم ها با هدف قهرمانی وارد این مسابقات می شوند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی ایران، تیمی متشکل از بازیکنان جوان و با تجر به است و همه بازیکنان خوب فوتبال د ر این تیم جمع شده اند ا ما باید بدانیم که فقط با یک روش نمی توانیم د ر این بازی ها به موفقیت برسیم. من فکر می کنم سه بازی اول ما خیلی سخت نیست ا ما تیمی که می خواهد قهرمان شو د، باید همه ر ا ببرد هرچند که فکر می کنم د ر مراحل بعد کار ما سخت تر است. ما باید بر ا ی هر حریفی یک روش خاص داشته با شیم و نباید با یک روش به مصاف همه تیم ها برویم. کی روش د ر این 8 سال ساختار دفاعی ما ر ا مناسب کر د ه و حالا باید د ر این دوره از مسابقات جام ملت ها خودش ر ا نشان دهد؛ چراکه د ر این مد ت ما چیز خاصی از او ندیدیم. من مثل هر ایران دیگری بر ا ی تیم ملی آرزوی قهرمانی د ر این مسابقات ر ا دارم و امیدوارم ملی پوشان با جام به ایران برگردند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • منصور اسدی
    منصور اسدی :
    سلام یکی فقط شفاف سازی کنه که چطور کیسه کشا راحت میتونن 130هزار دلار بدهی جباروف رو بده و بعدش باهاش قرارداد 400هزار دلاری ببندن برا یه نیم فصل ولی ما نداریم پول بدیم بازیکنامون یا خرید درجه یک بکنیم دو فصله خرید نداشتیم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن