خرید مهاجم 32 ساله؛ انتخاب مناسب از میان گزینه های محدود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1961 ] - شنبه, 15 دی 1397

خرید مهاجم 32 ساله؛ انتخاب مناسب از میان گزینه های محدود

پرسپولیس تلاش می کند یک مهاجم 32 ساله کروات به خدمت بگیرد. ماریو بودیمیر بلند قامت گزینه مد نظر برانکو است. در مورد جذب بازیکنی با شاخص های بودیمیر باید اذعان... 5 out of 5 based on 9 ratings.
خرید مهاجم 32 ساله؛ انتخاب مناسب از میان گزینه های محدود

پرسپولیس تلاش می کند یک مهاجم 32 ساله کروات به خدمت بگیرد. ماریو بودیمیر بلند قامت گزینه مد نظر برانکو است. در مورد جذب بازیکنی با شاخص های بودیمیر باید اذعان...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس تلاش می کند یک مهاجم 32 ساله کروات به خدمت بگیرد. ماریو بودیمیر بلند قامت گزینه مد نظر برانکو است. در مورد جذب بازیکنی با شاخص های بودیمیر باید اذعان کرد پرسپولیس به دنبال بازیکنی رفته است که شرایط جذب آن را داشته باشد. بودیمیر در میان انتخاب های محدود پرسپولیس گزینه مناسبی به نظر می رسد.

ماریو بودیمیر گزینه پیوستن به پرسپولیس است و توسط برانکو به باشگاه معرفی شده است. انتخاب بازیکن حتی از روی هایلایت و بازی های گذشته باز هم مثل خرید یک هندوانه دربسته است.یک بازیکن در تیم جدید باید پیش از هر چیز خود را با محیط تیم جدید، سبک زندگی مردم و روحیات هواداران هماهنگ کند و هر اندازه بتواند به سرعت خود را در شرایط جدید جا بیندازد روزهای موفق تری خواهد داشت.

برخی منتقدان اعتقاد دارند پرسپولیس برای جذب بازیکن نباید به سراغ بازیکنی 32 ساله برود. آن ها می گویند بازیکنان در چنین سن و سالی هم در معرض آسیب های بیشتری قرار می گیرند و هم ماه به ماه در خطر کاهش کارایی قرار دارند و اگر پرسپولیس قرار است هزینه کند نباید روی یک بازیکن 32 ساله سرمایه گذاری کند.

برای پاسخ به این انتقاد باید این موضوع را در نظر بگیریم که پرسپولیس انبوهی از گزینه برای جذب مهاجم را در اختیار ندارد. فراموش نکنیم که در بازه نقل و انتقالات ژانویه قرار داریم و باشگاه ها، بازیکنان مؤثر خود را به سادگی از دست نمی دهند و جذب بازیکنی که باشگاهش نمی خواهد او را از دست بدهد به معنای شل کردن سر کیشه و پرداخت مبالغ سنگینی است که نه از عهده پرسپولیس و نه سایر باشگاه های ایرانی بر می آید.

در میان گزینه های محدود، پرسپولیس برای جذب ماریو بودیمیر این ایده را دارد که بتواند از او تا پایان فصل آینده استفاده کند و برای مدت یک سال و نیم مبلغی معقول برای این مهاجم هزینه کند.

در این فرصت پرسپولیس برای یافتن مهره های جوان و اثرگذار فرصت خواهد داشت و در فضایی آزادانه برای جذب بازیکن، مهاجم دیگری با جایگزین بودیمیر می کند. بدیهی است که اگر بودیمیر در ایران جواب ندهد دوران او در پرسپولیس زودتر از یک سال و نیم به پایان خواهد رسید.

نکته دیگر در مورد بودیمیر، بهره مندی او از قد بلند و قابلیت سرزنی است. در پرسپولیس، گادوین منشا نیز بازیکنی سرزن بود اما این قابلیت را تنها در نبردهای هوایی نفر به نفر به کار می گرفت و در ضربات شروع مجدد در میان انبوهی از مدافعان بلند قامت تر از خود کارایی نداشت. حضور بودیمیر این قابلیت را برای زهردار شدن خط حمله پرسپولیس در نبردهای هوایی به قصد گلزنی، تقویت می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن