شاهرودی: در پرسپولیس حرف اول و آخر را برانکو می زند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 876 ] - شنبه, 15 دی 1397

شاهرودی: در پرسپولیس حرف اول و آخر را برانکو می زند

 مربی تیم امید فوتبال کشورمان گفت: کار سختی برای المپیکی شدن داریم اما به اعتقاد من این تیم می تواند المپیکی شود. رضا شاهرودی در با ره وضعیت تیم امید گفت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شاهرودی: در پرسپولیس حرف اول و آخر را برانکو می زند

 مربی تیم امید فوتبال کشورمان گفت: کار سختی برای المپیکی شدن داریم اما به اعتقاد من این تیم می تواند المپیکی شود. رضا شاهرودی در با ره وضعیت تیم امید گفت...

ارتش سرخ دات كام :

 مربی تیم امید فوتبال کشورمان گفت: کار سختی برای المپیکی شدن داریم اما به اعتقاد من این تیم می تواند المپیکی شود.

رضا شاهرودی در با ره وضعیت تیم امید گفت: به هر حال هرچه ما بازی دوستانه انجام دهیم بر ا ی تیم ما بهتر است و می بینید د ر هر تورنمنت بازیکنان جدیدی دعوت می شوند تا همه محک بخورند ، البته کار سختی داریم و لی امیدوارم همه به ما کمک کنند تا بعد از 44 سال بتوانیم راهی المپیک شویم. البته من اعتقاد دارم که این اتفاق رخ می دهد ا ما باید کمک شو د تا این تیم بتواند به این موفقیت برسد.

و ی د ر باره این که اردوی کافا قطعی شده یا نه ، ادامه داد: بله به احتمال زیاد این اردو قطعی شده و آنجا دو، سه بازی انجام خواهیم داد .

مر بی تیم امید د ر خصوص این که چقدر تیم امید شانس صعود به المپیک د ارد تصریح کرد: اعتقاد دارم بازیکنان خوبی داریم و بازیکنان می تواند د ر سایه تلاش و کمک خدا و دعای خیر مردم این اتفاق ر ا رقم بزنند. به نظر من این فرصت وجود د ارد تا مثل بازی با استرالیا مردم به حمایت از تیم امید بپردازند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در با ره این که جام ملت های 1996 د ر امارات انجام شد و این احتمال وجود د ارد که آیا باز هم د ر امارات حق تیم ملی ر ا بخورند، تصریح کرد: به هر حال مسائل داوری همیشه وجود د ارد، به خصوص این که د ر یک کشور عربی مسابقات انجام شو د. مهم این است که ما توپ ها ر ا داخل گل کنیم و اجازه ندهیم مشکلی پیش بیاید. این تیم ملی د ر جام جهانی نمره قبولی گرفته و می تواند جزو سه تیم برتر آسیا با شد.

شاهرودی د ر باره این که مشکلات استفاده از ساختمان پک حل شده یا نه، ا فزود: دو ما ه قبل مشکلاتی بر ا ی استفاده از این زمین وجود داشت ا ما الان مشکلی نیست و فردا عصر د ر ساعت 18 تا 20 با مر بی بدنساز جدید تیم تمرین خواهیم داشت .

و ی د رباره وضعیت پرسپولیس هم ا فزود: این تیم بازیکن هم گرفته ا ما باید بپذیریم که حرف اول و آ خر ر ا برانکو می زند .او ضعف های تیم ر ا به خوبی می داند و بر اساس آن بازیکن می گیرد . دست این بازیکنان هم درد نکند که با همه محدودیت ها توانستند به فینال آسیا بروند و به آنها تبریک می گویم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن