betabad

گزینه جدید پرسپولیس؛ تلفیق کی روش و علیپور!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2089 ] - شنبه, 15 دی 1397

گزینه جدید پرسپولیس؛ تلفیق کی روش و علیپور!

 17 گل در 15 بازی نیم فصل اول، یعنی پرسپولیس برای موفقیت در نیم فصل دوم نیاز به تغییرات بزرگ در خط حمله دارد. آن ها در دفاع، بهترین تیم لیگ بوده اند اما ... 5 out of 5 based on 10 ratings.
گزینه جدید پرسپولیس؛ تلفیق کی روش و علیپور!

 17 گل در 15 بازی نیم فصل اول، یعنی پرسپولیس برای موفقیت در نیم فصل دوم نیاز به تغییرات بزرگ در خط حمله دارد. آن ها در دفاع، بهترین تیم لیگ بوده اند اما ...

ارتش سرخ دات كام :

 17 گل در 15 بازی نیم فصل اول، یعنی پرسپولیس برای موفقیت در نیم فصل دوم نیاز به تغییرات بزرگ در خط حمله دارد. آن ها در دفاع، بهترین تیم لیگ بوده اند اما در حمله، 11 گل کمتر از سپاهان رقیب مستقیم شان برای قهرمانی زده اند. اضافه شدن مهدی ترابی و سروش رفیعی، تعداد موقعیت های پرسپولیس در نیم فصل دوم را بالاتر خواهد برد و مهدی شریفی قدرت خط حمله را بیشتر می کند اما آن ها در غیاب طارمی، نیاز به یک تمام کننده دارند. کسی که به قول برانکو، مقابل دروازه یک قاتل باشد.

پس از منتفی شدن احتمال حضور گوچی، برانکو روی ماریو بودیمیر، مهاجم دینامو زاگرب دست گذاشته است. بزرگترین مشکل پرسپولیس در این فصل، قد و قامت کوتاه خط حمله اش بود. آن ها نیم فصل اول در جریان بازی، فقط یک گل با سر زدند. بودیمیر با قد یک متر و 93 سانتیمتر، می تواند این مشکل را برطرف کند. در بین بازیکنان پرسپولیس، استقلال، تراکتور و پدیده، غیر از دروازه بان ها فقط کی روش یک و 95 سانتی قد بلندتری از بودیمیر دارد و این مهاجم کروات می تواند روی هوا، بیشتر ضربات سر اول را بزند.

نکته جالب، قدرت بازی با پای بودیمیر است. تیم برانکو معمولا روی زمین بازی می کند و بازیکنی مثل کی روش که همه گل هایش را با سر می زند، نمی تواند برای آن ها کارساز باشد. بودیمیر اما با وجود قد بلند، بیشتر روی زمین گل می زند. او این فصل با پیراهن دینامو زاگرب 5 گل در لیگ کرواسی، 2 گل در لیگ قهرمانان و یک گل در جام حذفی زده است. از این 8 گل، 4 گل با پا در جریان بازی، 2 گل از روی نقطه پنالتی و دو گل، با ضربات سر بوده اند.

فصل پیش هم بودیمیر با 14 گل، پنجمین گلزن فصل لیگ کرواسی بود. از بین گل های او، فقط دو گل با سر بودند و بقیه با پا زده شدند. او با وجود راست پا بودن، مثل علیپور پای چپ خوبی هم دارد و سه گلش را هم فصل قبل با پای چپ زده است. با این معیار، می توان گفت پرسپولیسی ها یک بازیکن قد بلند و در عین حال، شوتزن خریده اند. بازیکنی که اگر جواب بدهد و انتظارات را برآورده کند، با بودن ترابی و سروش از همین حالا می تواند برای تبدیل شدن به بهترین گلزن نیم فصل دوم خیز بردارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن