بیرانوند: دیدند قطر میزبانی گرفته، جایزه را دادند به عبدالکریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - یکشنبه, 16 دی 1397

بیرانوند: دیدند قطر میزبانی گرفته، جایزه را دادند به عبدالکریم

می گویند جایزه بهترین ها را به دروازه بان نمی دهند؛ حالا طرف می خواهد کاسیاس باشد یا بوفون. فرقی هم ندارد کجای جهان و کدام قاره. جایزه بهترین ها را معمولاً به... 5 out of 5 based on 1 ratings.
بیرانوند: دیدند قطر میزبانی گرفته، جایزه را دادند به عبدالکریم

می گویند جایزه بهترین ها را به دروازه بان نمی دهند؛ حالا طرف می خواهد کاسیاس باشد یا بوفون. فرقی هم ندارد کجای جهان و کدام قاره. جایزه بهترین ها را معمولاً به...

ارتش سرخ دات كام :

می گویند جایزه بهترین ها را به دروازه بان نمی دهند؛ حالا طرف می خواهد کاسیاس باشد یا بوفون. فرقی هم ندارد کجای جهان و کدام قاره.

جایزه بهترین ها را معمولاً به دروازه بان ها نداده و نمی دهند. این بار، اما همه تصور می کردند شاید تابو بشکند و یکی مثل علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی بتواند عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را از آن خود کند. او بعد از درخشش بی نظیر در جام جهانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم خوش درخشید و همه تصور می کردند جایزه بهترین آسیا به او برسد. خیلی زود هم خبر رسید بیرانوند جزو گزینه های نهایی هست ولی در چشم به هم زدنی وضعیت تغییر کرد. نه تنها نام علیرضا از لیست نهایی حذف شد بلکه جایز را به بازیکنی سپردند که تیمش به فینال نرسیده بود.

آن ها که در این سال ها مراسم بهترین ها را به صورت دقیق زیر نظر داشته اند، می دانند برای کنفدراسیون بسیار مهم است بهترین بازیکن را از تیم قهرمان انتخاب کند. نهایتاً اگر از تیم قهرمان انتخاب نشود، یکی از بازیکنان تیم نایب قهرمان به این جایزه می رسد ولی کنفدراسیون در انتخابات اخیر، شاهکار کرد و جایزه را به مدافع چپ تیم السد داد! هنوز کسی باورش نمی شود که این اتفاق رخ داده. هر طور حساب کنیم بازیکن السد به گرد پای بیرانوند هم نمی رسد.

بزرگترین تفاوت شان این بود که علیرضا در جام جهانی حضور داشت، بازی کرد و خوش درخشید ولی بازیکن السد حتی رنگ جام جهانی را هم ندید. بیرانوند با گرفتن پنالتی کریس رونالدو همه جور خود را لایق گرفتن این جایزه نشان داد ولی همه این درخشش را دیدند الا کنفدراسیون فوتبال آسیا. وقتی در این باره از علیرضا بیرانوند می پرسیم و می گوییم آیا ناراحت نیست که جایزه را به او نداده اند، می گوید: «فکر کنم دیدند قطر میزبانی جام جهانی را گرفته و برای اینکه یک جور هایی کنفدراسیون فوتبال آسیا از آن ها تشکر کند، جایزه را دادند عبدالکریم.»

علیرضا ادامه می دهد: «البته من دنبال افتخارات فردی نبودم. واقعاً برایم مهمتر بود تیم قهرمان شود.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن