سوپر ماریو؛ بنجامین باتن کروات در پرسپولیس

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 2006 ] - یکشنبه, 16 دی 1397

سوپر ماریو؛ بنجامین باتن کروات در پرسپولیس

هنوز قراردادی با مهاجم 193سانتی متری کروات بسته نشده و باشگاه دیناموزاگرب مجوز حضور ماریو بودیمیر را در پرسپولیس نداده است، امابدون چک وچانه صفحه ویکی پدیای ب... 5 out of 5 based on 7 ratings.
سوپر ماریو؛ بنجامین باتن کروات در پرسپولیس

هنوز قراردادی با مهاجم 193سانتی متری کروات بسته نشده و باشگاه دیناموزاگرب مجوز حضور ماریو بودیمیر را در پرسپولیس نداده است، امابدون چک وچانه صفحه ویکی پدیای ب...

ارتش سرخ دات كام :

هنوز قراردادی با مهاجم 193سانتی متری کروات بسته نشده و باشگاه دیناموزاگرب مجوز حضور ماریو بودیمیر را در پرسپولیس نداده است، امابدون چک وچانه صفحه ویکی پدیای بودیمیر را فتح کردیم. مهاجم فرصت طلبی که از چندساعت پیش در صفحه ویکی پدیایش بازیکن سرخ ها به حساب می آید. مهاجم 32ساله ای که تابستان امسال با ترانسفر آزاد به دیناموزاگرب آمد و برای باشگاه کروات هزینه ای نتراشید. به همین خاطر هم پرسپولیس امیدوار است با توافقی دوطرفه با کروات ها بدون پرداخت مبلغ رضایتنامه او را به تهران بیاورد.  

بودیمیر کارش را در تیم هایدوک اشپیلت شروع کرد و تابستان امسال از رودس، باشگاهی که بهترین سال دوران فوتبالش را با 15گل زده در آنجا سپری کرد، به دیناموزاگرب آمد تا در هر دوتیم باشگاهی بزرگ لیگ کرواسی بازی کرده باشد. بین سال 2004 که بودیمیر از آکادمی هایدوک به تیم اصلی رسید، تا سال 2018 که لباس دیناموزاگرب را پوشید، البته باشگاه های زیادی هم وجود دارند که مهاجم بلندقد کروات در آنها بازی کرده است؛ از ارگوتلیس در لیگ یونان، تا آپوئل و پانتولیکوس در لیگ قبرس. اما نکته نگران کننده درباره بودیمیر همین جاست. او هر زمان که در لیگ کرواسی بازی کرده، آمار گلزنی قابل قبولی ثبت کرده و هر وقت به لیگ های خارجی رفته، به عنوان یک خرید ناموفق لقب گرفته است.

نگاهی به کارنامه بودیمیر بیندازید؛ او سال گذشته در رودس در لیگ کرواسی در 21مسابقه به میدان رفت و 15گل برای تیمش زد و همین امسال هم در 15مرتبه ای که لباس دیناموزاگرب را پوشیده، 7گل برای صدرنشین لیگ کرواسی زده است. اما خارج از لیگ کرواسی آمارها متفاوت است؛ 30مسابقه برای آپوئل و تنها 4گل / 9مسابقه برای پانتولیکوس و فقط یک گل.

آمارهای بودیمیر در خارج از لیگ کرواسی تفاوت زیادی با گادوین منشا ، مهاجم مغضوب برانکو ندارد. اما دو دلیل برای موفقیت احتمالی او در پرسپولیس و فوتبال ایران وجود دارد؛ اولین دلیل اینکه برانکو، مربی هموطنش شناخت خوبی از مهاجم سرزن دیناموزاگرب دارد و بازی در پرسپولیس هر چند بازی در لیگی خارج از کرواسی تلقی می شود، اما وجود برانکو و شناخت سبک بازی او می تواند بودیمیر را دوباره تبدیل به همان گلزن همیشگی در لیگ کرواسی کند. دلیل دوم هم اینکه او بنجامین باتن فوتبال کرواسی است؛ کسی که تا 30سالگی همیشه بازیکنی درجه دو در فوتبال این کشور به حساب می آمده است، اما با عبور از 30سالگی تبدیل به گلزنی قهار شده که دیناموزاگرب هم برای جذبش تعلل نکند. سرخ ها حالا این شانس را دارند که با ماریو بودیمیر، مهاجمی که در اواخر دوران فوتبالش به اوج رسیده، مشکلاتشان را در خط حمله حل کنند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  یه سر به ترانسفر مارکت بزنید. این بنده خدا بازیکن آزاد هست. قرارداد نداره
 • وحید ..
  وحید .. :
  به نظر من کارایی نداره.اینو میشه از پیشینش فهمید
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  اشتباه محضه خریدش نهایتش دو گلم نمیزنه برامون منشا حداقل خوب پاس میداد و پرس میکرد
 • omid 110
  omid 110 :
  بعیده به درد بخور باشه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن