قنبرپور: بازیکنان آماده اردوی پرفشار قطر شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 586 ] - یکشنبه, 16 دی 1397

قنبرپور: بازیکنان آماده اردوی پرفشار قطر شدند

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این چند روز انجام دادیم تا بچه ها آماده اردوی قطر شوند که تحت فشار خواهند بود. مصطفی قنبرپور در گفتگویی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
قنبرپور: بازیکنان آماده اردوی پرفشار قطر شدند

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این چند روز انجام دادیم تا بچه ها آماده اردوی قطر شوند که تحت فشار خواهند بود. مصطفی قنبرپور در گفتگویی...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را در این چند روز انجام دادیم تا بچه ها آماده اردوی قطر شوند که تحت فشار خواهند بود.

مصطفی قنبرپور در گفتگویی اظهار داشت: خوشبختانه آخرین تمرین ما در تهران قبل از سفر به قطر هم به خوبی انجام شد. تمرینات پرنشاطی بود و با برنامه ای که اجرا شد، بچه ها آماده اردوی قطر شدند که برنامه ها پرفشار خواهد بود.

وی عنوان کرد: برانکو هم از شرایط زمین و امکانات مجموعه نفت تهرانسر راضی بودند و حتی پیشنهاد کردند که در مقاطع دیگر هم اگر مقرر شد در غیر از ورزشگاه شهید کاظمی تمرین داشته باشیم، این مجموعه مد نظر باشد که البته این امر مستلزم برنامه ریزی ها و توافق های بعدی خواهد بود که توسط باشگاه دنبال می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این مدت، بچه ها استراحت خیلی خوبی داشتند که بعد از آن فشار بازی ها کمک کرد تا بچه ها به وضعیت مطلوبی برسند و فضای تمرین هم پرنشاط بود که این روحیه و انرژی برای ما باعث خوشحالی است.

قنبرپور خاطرنشان کرد: طبق برنامه ای که قبل از این هم اعلام کرده بودیم، فردا دوشنبه تمرین نداریم تا بچه ها قبل از اردوی 12 روزه به امور خود رسیدگی کنند و استراحتی داشته باشند.

سرپرست تیم پرسپولیس تصریح کرد: تمرینات از روز سه شنبه آغاز می شود. پرواز ما به دوحه ساعت 12:30 دقیقه روز سه شنبه 18 دیماه است و بعد از استراحتی که خواهیم داشت،  همان بعدازظهر اولین تمرین را انجام می دهیم. طبق برنامه ای که برانکو تنظیم و به ما اعلام کردند، در مدت اردویی که در قطر خواهیم داشت و با 12 روز اقامت همراه خواهد بود، 18 جلسه تمرین و دو بازی دوستانه داریم. هشت روز از این 12 روز هم با دو جلسه تمرین با تمرین، مسابقه همراه خواهد بود. البته این احتمال وجود دارد که با توجه به پیشرفت بچه ها و وضعیت بدنی بازیکنان، بعضی جلسات تمرین تغییر کند تا بازیکنان استراحت داشته باشند. این مساله به روند کار و تشخیص کادر فنی و آقای برانکو مربوط خواهد بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن