betabad

ترابی جور گوچی را در تیم ملی می کشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1013 ] - یکشنبه, 16 دی 1397

ترابی جور گوچی را در تیم ملی می کشد

شاید بعد از جام جهانی یکی از بدترین خبرها مربوط به خداحافظی رضا قوچان نژاد بود اما وارث جدید شماره 16 می تواند خلا این ستاره گلزن را به خوبی پر کند. رضا قوچان... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ترابی جور گوچی را در تیم ملی می کشد

شاید بعد از جام جهانی یکی از بدترین خبرها مربوط به خداحافظی رضا قوچان نژاد بود اما وارث جدید شماره 16 می تواند خلا این ستاره گلزن را به خوبی پر کند. رضا قوچان...

ارتش سرخ دات كام :

شاید بعد از جام جهانی یکی از بدترین خبرها مربوط به خداحافظی رضا قوچان نژاد بود اما وارث جدید شماره 16 می تواند خلا این ستاره گلزن را به خوبی پر کند.

رضا قوچان نژاد بعد از جام جهانی خبر خداحافظی اش را از تیم ملی اعلام کرد تا وداعی تلخ با پیراهن شماره 16 داشته باشد. اکنون اما وارث جدید شماره 16 گلزن تیم ملی با انگیزه بالای خود به دنبال دستیابی به بزرگترین افتخار است. مهدی ترابی که فصل پرماجرایی را پشت سر گذاشته، با تثبیت جایگاهش در لیست تیم ملی اکنون به دنبال این است تا در ترکیب تیم ملی نیز بتواند جایگاه خود را به دست بیاورد. ستاره تکنیکی که از زمین فوتسال دل کند و خود را به عنوان پدیده کنونی فوتبال ایران مطرح کرده است.

مهدی ترابی که اولین بازی خود را در سطح اول فوتبال ایران با اعتماد محمد تقوی و برابر مس کرمان پشت سر گذاشت، اکنون با گذشت 5 سال از آن روزها به بالاترین جایگاه خود در فوتبال و پیراهن تیم ملی دست یافته است و به دنبال درخشش در جام ملت ها و برآورده کردن آرزوی 43 ساله ایران است.

ستاره خوش تکنیک تیم ملی با ضربات تمام کننده اش می تواند جور غیبت گوچی را نیز بکشد و خلا این ستاره گلزن را نیز به خوبی پر کند. مطمئنا جام ملت ها و امارات می تواند یک محل مناسب برای نمایش توانایی های پدیده فوتبال ایران باشد و باید در انتظار جادوی تکنیک او بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن