وضعیت انصاری هنوز مبهم است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 898 ] - یکشنبه, 16 دی 1397

وضعیت انصاری هنوز مبهم است

پرسپولیسی ها برای برپایی اردوی آماده سازی 18 دی ماه راهی کشور قطر خواهند شد و قرار است این اردو 12 روز ادامه داشته باشد. این در حالی است که حسین ماهینی که چند... 3 out of 5 based on 2 ratings.
وضعیت انصاری هنوز مبهم است

پرسپولیسی ها برای برپایی اردوی آماده سازی 18 دی ماه راهی کشور قطر خواهند شد و قرار است این اردو 12 روز ادامه داشته باشد. این در حالی است که حسین ماهینی که چند...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها برای برپایی اردوی آماده سازی 18 دی ماه راهی کشور قطر خواهند شد و قرار است این اردو 12 روز ادامه داشته باشد.

این در حالی است که حسین ماهینی که چند وقتی است دچار مصدومیت شده همراه با تیم پرسپولیس راهی قطر خواهد شد تا ادامه کارهای درمانی خود را در دوحه انجام دهد. در حالیکه وضعیت  محمد انصاری دیگر بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس هنوز مشخص نیست و معلوم نیست این بازیکن راهی این اردو می شود یا نه. شاید انصاری همراه با پرسپولیس به قطر برود و این احتمال هم وجود دارد که شاید این بازیکن در تهران کارهای درمانی اش را ادامه دهد. با این اوصاف باید باز هم منتظر حاشیه های بعدی برای این بازیکن و پرسپولیس باشیم.

در روزهای گذشته شایعاتی در باره خارج کردن اسم انصاری از لیست سرخ پوشان وجود داشت که خیلی از هواداران نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و خواستار ادامه همکاری پرسپولیس با انصاری شدند. محمد انصاری در روزهایی که پیشنهادهای خوبی از کشورهای دیگر داشت، به خاطر محرومیت پرسپولیس در این تیم ماندنی شد و قید پیشنهادهایش را زد. مدیران پرسپولیس هنوز واکنشی نسبت به این موضوع نشان ندادند و ممکن است خروج انصاری از لیست سرخ پوشان در حد شایعه باقی بماند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن