اینفوگرافی| گودبای پارتی تلخ منشا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1439 ] - دوشنبه, 17 دی 1397

اینفوگرافی| گودبای پارتی تلخ منشا

گادوین منشا، مهاجم اهل نیجریه، با زدن 15 گل در تیم پیکان بعد از مهدی طارمی در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر فصل شانزدهم قرار گرفت و برای خودش در فوتبال ایران... 2 out of 5 based on 4 ratings.
اینفوگرافی| گودبای پارتی تلخ منشا

گادوین منشا، مهاجم اهل نیجریه، با زدن 15 گل در تیم پیکان بعد از مهدی طارمی در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر فصل شانزدهم قرار گرفت و برای خودش در فوتبال ایران...

ارتش سرخ دات كام :

گادوین منشا، مهاجم اهل نیجریه، با زدن 15 گل در تیم پیکان بعد از مهدی طارمی در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر فصل شانزدهم قرار گرفت و برای خودش در فوتبال ایران نامی دست و پا کرد. همزمان با سفر طارمی به ترکیه، منشا به پرسپولیس آمد تا جانشین آقای گل دو فصل متوالی لیگ برتر شود، اما هنوز لیگ شروع نشده طارمی به پرسپولیس برگشت تا کابوس او در پرسپولیس آغاز شود. منشا از همان ابتدای فصل نیمکت نشین شد، اما محرومیت طارمی او را به ترکیب بازگرداند. البته طارمی تنها کابوس منشا در پرسپولیس نبود و گل های علیپور کار او را هر روز سخت تر می کرد. علیپور آنقدر خوب کار کرد تا برانکو، منشا را عقب تر از علیپور قرار داد و او رأس خط حمله پرسپولیس را از دست داد. منشا که ناجی پرسپولیس در لیگ قهرمانان سال 2017 بود هیچ وقت در لیگ برتر عملکرد خوبی نداشت و در مجموع یک فصل و نیم حضورش تنها 5 گل به ثمر رساند. مهاجم نیجریه ای پرسپولیس یک پنالتی هم در جام حذفی خراب کرد تا تیم برانکو برای دومین سال متوالی از جام حذفی، کنار برود. برانکو علاوه بر اینکه از موقعیت خراب کردن های متوالی منشا خسته شده بود به دلیل مشکلاتی منشا طی یک سال و نیم گذشته و خارج از مستطیل سبز 6 ماه پیش از پایان قرارداد او عذر مهاجمش را خواست و باید گادوین را نیم فصل دوم در تیمی غیر از پرسپولیس ببینیم.

منشا از سایپا و صنعت نفت آبادان پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان او را تا پایان لیگ هجدهم در ایران خواهیم دید. در ادامه می توانید تمامی آمار های منشا را در پرسپولیس ببینید.

مشخصات فردی
نام: گادوین
نام خانوادگی: منشا
ملیت: نیجریه
قد: 182 سانتی متر
پست: مهاجم
پای تخصصی: راست
شماره: 90
مدت حضور: 5/1 فصل

دقایق بازی؛ 3788
منشا بیش از 3788 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت که 979 دقیقه آن بازی در آسیا بود و بقیه این دقایق به بازی در لیگ برتر مربوط می شود. البته منشا 3 بار هم در جام حذفی به میدان رفته که باید به این دقایق بازی اضافه شود و او بیش از 4000 دقیقه برای سرخپوشان به میدان رفته است.

تعداد بازی؛ 62
منشا در 62 بازی از 66 بازی پرسپولیس به میدان رفته و تنها 3 بازی در لیگ برتر و یک بازی در لیگ قهرمانان آسیا تماشاگر بود. منشا 14 بازی در لیگ قهرمانان آسیا، 3 بازی در جام حذفی و 42 بازی در لیگ برتر برای پرسپولیس انجام داد.

یار تعویضی؛ 20
منشا 20 بار به عنوان یار جانشین وارد ترکیب پرسپولیس شده و حتی در ابتدای زمان حضورش تعویض طلایی لیگ قهرمانان آسیا هم لقب گرفت.

خروج از زمین؛ 18
منشا 18 بار از ترکیب پرسپولیس خارج شده و جایش را به بازیکن دیگری داده است.

حضور 90 دقیقه ای؛ 28
منشا 28 بازی برای پرسپولیس در 3 جام حضور 90 دقیقه ای فیکس داشته که البته یکی از این بازی ها مقابل صنعت نفت آبادان 120 دقیقه ای بوده و یک بار هم دقیقه 90 تعویض شده است.

14 گل زده
منشا در 3 جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس گل زد و جالب است گل های او در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از گل هایش در لیگ برتر است. او 7 گل در لیگ قهرمانان آسیا، 5 گل در لیگ برتر و 2 گل هم در جام حذفی به ثمر رساند. منشا این فرصت را داشت تا بهترین گلزن خارجی پرسپولیس شود و از رکورد 16 گل آلن ویتل عبور کند، اما برانکو این اجازه را به او نداد.

اخطار؛ یک
منشا یکی از بااخلاق ترین های پرسپولیس در زمین بود و در طول این یک و نیم فصل حضورش در پرسپولیس تنها یک کارت زرد در جام حذفی دریافت کرد.

کارت قرمز؛ صفر
منشا در پرسپولیس گرفتن کارت قرمز از داوران را تجربه نکرد و تنها برانکو بود که او را از تیم اخراج کرد.

پاس گل؛ 6
منشا 6 پاس گل برای همبازیانش فراهم کرد که پنج پاس گل او در لیگ برتر بود. منشا لیگ هفدهم 2 بار و لیگ هجدهم 3 بار پاس گل داد و یک بار هم در جام حذفی پاس گل ارسال کرد.

پنالتی از دست رفته؛ 2
منشا دو بار فرصت پنالتی زدن را از دست داد و یک بار در لیگ برتر و یک بار در جام حذفی نتوانست از این فرصت طلایی استفاده کند. البته منشا یک بار هم مقابل الجزیره امارات پنالتی خراب کرد که داور تکرار داد و منشا خیلی خوش شانس بود که باعث حذف پرسپولیس نشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن