هیأت مدیره با مدیران جوان و پیشکسوتان معرفی می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 976 ] - دوشنبه, 17 دی 1397
هیأت مدیره با مدیران جوان و پیشکسوتان معرفی می شود

 هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد و به نظر می رسد این بار برخلاف بارهای قبل این هیأت مدیره ترکیبی از مدیران جوان و یکی دو پیشکسوت تشکیل ...

ارتش سرخ دات كام :

 هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی معرفی خواهد شد و به نظر می رسد این بار برخلاف بارهای قبل این هیأت مدیره ترکیبی از مدیران جوان و یکی دو پیشکسوت تشکیل خواهد شد.

روز گذشته محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که به زودی قرار است اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب و معرفی شود. این در حالیست که هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به دلیل بازنشسته بودن برخی از اعضای آن و به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از سمت خود کنار رفتند و مجبور به ترک پست خود شدند.

این روزها باشگاه پرسپولیس زیر نظر ایرج عرب سرپرست این باشگاه فعالیت می کند و داورزنی اعلام کرده که با انتخاب اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل این باشگاه هم انتخاب خواهد شد اما به نظر می رسد که این بار وزیر ورزش و جوانان قصد انتخاب هیأت مدیره جوان تری را برای باشگاه پرسپولیس دارد و شاهد حضور اعضای جوان تری در هیأت مدیره این باشگاه خواهیم بود تا مشکل منع به کارگیری بازنشستگان دیگر گریبان باشگاه پرسپولیس و مسئولان آن را نگیرد.

البته در این بین به نظر می رسد جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره این باشگاه در هیأت مدیره آینده هم نقش داشته باشد چرا که او بازنشسته نیست و حقوق بازنشستگی هم نمی گیرد و به همین دلیل منعی برای حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس نخواهد داشت اما وزیر ورزش و جوانان در نظر دارد این بار با جوان کردن هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس شرایط را برای فعال کردن مدیران جوان در این باشگاه به وجود بیاورد چرا که در سال های اخیر شاهد بودیم که مدیران جوان با ایده هایی بهتر توانسته اند شرایط بهتری برای کار ایجاد کنند.

بدون شک با حضور اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تکلیف مدیریت این باشگاه هم مشخص خواهد شد و این احتمال وجود دارد که حکم عرب از سرپرستی به مدیرعاملی تغییر کند. هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان باز هم ترکیبی از مدیران اقتصادی و یکی دو پیشکسوت خواهد بود. از طرف دیگر بحث خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس هم این روزها جدی تر از هر زمان دیگری به گوش می رسد و باید دید در نهایت این اتفاق رخ خواهد داد یا نه.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن