کلانی: تیم ما یک دست ظاهر شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 528 ] - دوشنبه, 17 دی 1397

کلانی: تیم ما یک دست ظاهر شد

کارشناس فوتبال ایران می گوید تیم ملی مقابل یمن مجبور به حمله بود و توانست نتیجه خوبی بگیرد. حسین کلانی در گفت وگویی درباره پیروزی 5 بر صفر تیم ملی فوتبال ایرا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کلانی: تیم ما یک دست ظاهر شد

کارشناس فوتبال ایران می گوید تیم ملی مقابل یمن مجبور به حمله بود و توانست نتیجه خوبی بگیرد. حسین کلانی در گفت وگویی درباره پیروزی 5 بر صفر تیم ملی فوتبال ایرا...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال ایران می گوید تیم ملی مقابل یمن مجبور به حمله بود و توانست نتیجه خوبی بگیرد.

حسین کلانی در گفت وگویی درباره پیروزی 5 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل یمن در بازی نخست خود در جام ملت های آسیا گفت: بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند. همبستگی و گذشت بازیکنان نوید می دهد که روز به روز بهتر شویم. به هر حال مسابقات جدی است و بازیکنان هم با اراده و جدیت بیشتری ظاهر می شوند. در نتیجه زمینه های موفقیت هم فراهم خواهد شد.

او با اشاره به ضعف فنی تیم یمن در این دیدار افزود: تیم یمن ضعیف بود. آن ها از نظر روحی و روانی شرایط مناسبی باری این دیدار نداشتند اما می خواستند ناراحتی خود را با موفقیت در این جام مطرح کنند. شرکت در این مسابقات یک مقدار برای مردم شان خوشایند است. آنها تحت شرایط بدی هستند و مورد تهاجم عربستان قرار گرفتند و عربستان بی مهابا با کمک کشورهای دیگر آن را می کوبند و آزار می رساند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: یمن تیم مظلومی بود. بازیکنان ما هم مجبور بودند مقابل این تیم قاطعانه عمل کنند. این برد، شروع بسیار خوبی بود و تیم ما یک دست ظاهر شد. بازیکنان ما خیلی خوب یکدیگر را می شناسند.

کلانی ادامه داد: خودخواهی و منیت در تیم از بین رفته و همه برای یکدیگر کار می کنند. ان شاءالله با این ترکیب از بازیکنان موفق می شویم.

این کارشناس فوتبال در پاسخ به این سوال که پیروزی مقابل یمن می تواند معیار مناسبی برای ارزیابی تیم ملی ایران باشد، تاکید کرد: بازی با یمن نشان نمی داد که تیم ملی آماده است یا خیر. آنها نتوانستند فشاری به تیم ایران بیاورند. توانایی تیم ایران مقابل تیم های دیگر که قادر به حمله هستند مشخص می شود. تیم ما به طور صد درصد در حالت هجومی بود و از کناره ها توپ های خوبی روی دروازه ارسال شد. تیم نتیجه خوبی گرفت. امروز تیم تماما هجومی بود.

او اضافه کرد: تیم ملی نمی توانست دفاعی کار کند. شرایط یمن طوری نبود که تیم ما دست به بازی دفاعی بزند و مجبور بود حمله کند.

کلانی درباره وضعیت فنی بهتر ویتنام و عراق نسبت به یمن و شرایط تیم ملی مقابل این دو تیم خاطرنشان کرد: صد درصد آنها بهتر خواهند بود. عراق قهرمان آسیا و المپیک بوده است. در تمام ادوار گذشته، تیم عراق همیشه برای ما مشکل ساز و گربه سیاه بوده است. البته اکثرا شکست خورده است. با این پیروزی خوب، تیم ملی با روحیه مناسبی برای شکست عراق پای به میدان می گذارند. مضاف بر این که عراق در دوره ای دشمن ما بوده است. کار به مسائل سیاسی ندارم اما آن ها مقابل ما بودند. از نظر سیاسی، نظامی، اقتصادی و ورزشی رو در روی ما بودند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن