محرمی: بودیمیربرای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2044 ] - سه شنبه, 18 دی 1397

محرمی: بودیمیربرای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد

 بازیکن ایرانی تیم دیناموزاگرب کرواسی گفت: بودیمیر برای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد و به نظرم او بازیکن توانمندی است که می تواند به این تیم در ادامه ... 4 out of 5 based on 5 ratings.
محرمی: بودیمیربرای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد

 بازیکن ایرانی تیم دیناموزاگرب کرواسی گفت: بودیمیر برای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد و به نظرم او بازیکن توانمندی است که می تواند به این تیم در ادامه ...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن ایرانی تیم دیناموزاگرب کرواسی گفت: بودیمیر برای حضور در پرسپولیس با من صحبت کرد و به نظرم او بازیکن توانمندی است که می تواند به این تیم در ادامه مسابقات کمک کند.
صادق محرمی در گفت وگویی، در خصوص وضعیتش در تیم دیناموزاگرب و احتمال حضور یک بازیکن از این تیم در پرسپولیس صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

تمرینات تیم دیناموزاگرب آغاز شده و درباره شرایط خودت و تیم صحبت کن.
بعد از اینکه چند روزی به تهران و شمال کشور رفتم مجدداً به کرواسی برگشتم تا تمریناتم را با دیناموزاگرب آغاز کنم خوشبختانه شرایط خوبی دارم و فردا راهی ترکیه خواهیم شد تا اردوی 15، 16 روزه ای را در این کشور برگزار کنیم. در این اردو چند بازی دوستانه هم انجام خواهیم داد و بعد از آن به کرواسی برمی گردیم تا آماده نیم فصل دوم لیگ این کشور شویم.

این روزها صحبت از حضور بودیمیر هم تیمی تو در دیناموزاگرب در پرسپولیس می شود. در این باره چیزی شنیده ای؟
بله، خبر دارم که بودیمیر با پیشنهادی از سوی پرسپولیس روبه رو شده و او یکی از هم تیمی های خوب ماست. در این مدت که او را می شناسم به نظر من یکی از بازیکنان خوب از نظر فنی و اخلاقی تیم ماست که خیلی بازیکن خوب و توانمندی است. او هم روی زمین توانایی های خوبی دارد و هم اینکه در بازی های هوایی متبحر است. به نظر من بودیمیر می تواند به پرسپولیس کمک خوبی انجام دهد چرا که بازیکن توانمندی است.

این بازیکن با تو درباره حضور در پرسپولیس صحبت کرده است؟
بله. او با من در این باره حرف زد و شرایط تیم پرسپولیس و زندگی در ایران را از من پرسید و من هم اطلاعات خیلی خوبی از پرسپولیس و هوادارانش و همچنین زندگی در تهران به او دادم.

فکر می کنی با صحبت های تو بودیمیر راغب به حضور در پرسپولیس خواهد شد؟
من در این باره چیزی نمی دانم چرا که چیزی هم در این خصوص مشخص نیست اما او به من گفت که مشغول بررسی پیشنهاد پرسپولیس است و به آن فکر می کند. من در جریان اینکه پرسپولیس چه پیشنهادی به او داده و چه مذاکراتی در این باره صورت گرفته نیستم اما می دانم که مدنظر برانکو است و از من در خصوص وضعیت پرسپولیس پرسید و من هم اطلاعات خوبی به او دادم.

پرسپولیس سودای قهرمانی آسیا را در سر دارد و فکر می کنی بازیکنی مثل بودیمیر چقدر می تواند به رسیدن به این موفقیت کمک کند؟
به نظر من وقتی او برای حضور در پرسپولیس انتخاب شده یعنی اینکه بازیکن خیلی خوبی است. برانکو بی جهت دست روی بازیکنی نمی گذارد و این مسئله نشان می دهد که کسانی که  به دنبال تقویت پرسپولیس هستند با بررسی کامل این کار را انجام دادند. به نظر من بودیمیر بازیکن توانمندی است و می تواند به پرسپولیس کمک زیادی کند، اما اینکه کارها چطور پیش می رود من از آن بی اطلاع هستم.

خودت بازی های پرسپولیس را دنبال می کنی؟
بله. همه بازی های پرسپولیس را دنبال می کنم و شرایط این تیم را پیگیر هستم.

وضعیت خودت در دیناموزاگرب چطور است؟
خوشبختانه شرایطم خوب است و تمریناتم را برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم آماده می کنم. امیدوارم در نیم فصل دوم بتوانم بیشتر به تیمم کمک کنم اما باید ببینیم  که در ادامه مسابقات چه پیش می آید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن