فاطمی: پرسپولیس به یک مهاجم سرزن نیاز دارد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1294 ] - سه شنبه, 18 دی 1397

فاطمی: پرسپولیس به یک مهاجم سرزن نیاز دارد

فراز فاطمی مهاجم پیشین پرسپولیس، یک بازیکن سرزن و فیزیکی بود. او شرایط مهاجمان بلندزن را بیشتر درک می کند و یکی از پیشکسوتانی است که می تواند درخصوص جذب «ماری... 5 out of 5 based on 2 ratings.
فاطمی: پرسپولیس به یک مهاجم سرزن نیاز دارد

فراز فاطمی مهاجم پیشین پرسپولیس، یک بازیکن سرزن و فیزیکی بود. او شرایط مهاجمان بلندزن را بیشتر درک می کند و یکی از پیشکسوتانی است که می تواند درخصوص جذب «ماری...

ارتش سرخ دات كام :

فراز فاطمی مهاجم پیشین پرسپولیس، یک بازیکن سرزن و فیزیکی بود. او شرایط مهاجمان بلندزن را بیشتر درک می کند و یکی از پیشکسوتانی است که می تواند درخصوص جذب «ماریو بودیمیر» مهاجم مد نظر برانکو نظر بدهد.

فاطمی به ما گفت: «قطعاً پرسپولیس به چنین مهاجمی نیاز دارد. زیرا اکثراً با سیستم 2-4-4 بازی می کند و در این سیستم، در دو سمت میدان تعداد بازیکنان قابل توجهی داریم. پس اگر پرسپولیس بتواند به خوبی از چنین بازیکنی استفاده کند، توانایی آن را دارد که تعداد گل های زده را افزایش بدهد. وقتی بازی ها گره می خورد، همه تیم ها رو به بازی مستقیم می آورند و پرسپولیس هم باید برای استفاده درست از این سیستم، چاره اندیشی کند.»

او اضافه کرد: «البته در نیم فصل اول هم علی علیپور و گادوین منشا به عنوان بازیکنان سرزن در ترکیب تیم قرار گرفتند، اما اینکه بازیکن کروات در صورت حضور در پرسپولیس، بتواند روی افزایش گل های زده تیم هم تأثیر بگذارد، بحث دیگری است. این موضوع به کیفیت بازیکن برمی گردد.»

فاطمی در نهایت گفت: «اگر مهاجم مورد نظر برانکو، بازیکن کارنامه داری باشد، می تواند تفاوت هایی را ایجاد کند ولی متأسفانه در اکثر مواقع، بازیکنان خارجی که به فوتبال ایران می آیند، دوران اوج شان تمام شده و خیلی کم سراغ داریم بازیکنانی مثل ابراهیم توره یا مامه تیام به لیگ ایران بیایند و کار خاصی را رقم بزنند.»


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • بهرام عظیمی
    بهرام عظیمی :
    خدا کند از جذب نکردن طارمی پشیمون نشیم! در بازی با یمن قدرت سرزنی طارمی را هم دیدیم

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن