پروین: کی روش و برانکو بعد از جام ملت ها با هم تسویه کنند

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1272 ] - سه شنبه, 18 دی 1397
پروین: کی روش و برانکو بعد از جام ملت ها با هم تسویه کنند

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بارها سعی و تلاش کردم تا اختلاف نظر بین برانکو و کی روش را حل کنم اما هر بار که خواستم این کار را انجام دهم به دیوار خوردم و کار پی...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بارها سعی و تلاش کردم تا اختلاف نظر بین برانکو و کی روش را حل کنم اما هر بار که خواستم این کار را انجام دهم به دیوار خوردم و کار پیش نرفت.
علی پروین در گفت وگویی، در خصوص بازی شب گذشته تیم ملی کشورمان مقابل یمن، اختلافات برانکو و کی روش و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

برد خوبی مقابل یمن به دست آوردیم. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟
به نظرم خیلی خوب بازی کردیم و امیدوار شدم، اما نباید از این مسئله غافل شویم که تیم ملی یمن هیچ گاه برای تیم ملی ایران مشکل ساز نبوده است، اما بازی شب گذشته تیم ملی ما را امیدوار کرد، چون که قدم اول را محکم برداشتیم.

زدن پنج گل به یمن، علی پروین را خوشحال کرده است؟
بله، واقعا خوشحال شدم، اما به بازیکنان تیم ملی هشدار می دهم که در باد این موفقیت نخوابند و مغرور نشوند. اگر بخواهم یک آنالیز کلی درباره تیم ملی انجام دهم، باید بگویم که بازی با یمن یک بازی تدارکاتی مناسب برای تیم ملی بود.

بازی مقابل یمن چقدر امیدواری به قهرمانی تیم ملی در جم ملت های آسیا به وجود آورده است؟
من به این تیم ملی و قهرمانی اش در آسیا خیلی امیدوارم چرا که تیم خوبی داریم و بازیکنان در این مدت اردوهای خوبی هم پشت سر گذاشتند، اما تأکید می کنم  که تیم ملی یمن و تیم های مشابه به آن، برای فوتبال ایران مشکل ساز نیستند و باید بپذیریم که مدعیان اصلی قهرمانی در جام ملت ها تیم هایی مثل ژاپن، کره جنوبی، عربستان، استرالیا و قطر هستند و باید بقیه تیم ها را رها کنیم.ما قدم اول را محکم برداشتیم و امیدوارم با همین روند کار را پیش ببریم.

هواداران تیم ملی از شب گذشته به قهرمانی این تیم در آسیا امیدوار شده اند.
دقیقا همینطور است و به نظر من در شرایطی که کشور ما دارد، شادی دل مردم از هر چیزی مهمتر است و امیدوارم ملی پوشان دست پر به ایران برگردند.

از هم اختلافات بین برانکو و کی روش باعث به وجود آمدن حاشیه هایی در این روزهای تیم ملی شده است. شما از این مسائل خبر دارید؟
بله، در جریان این مسائل قرار دارم و چیزهایی شنیده ام اما نمی دانم دوباره چه اتفاقی افتاده که این حاشیه ها آغاز شده است، دوست دارم در این شرایط حساس که تیم ملی در آن قرار دارد، با کی روش صحبت کنم و حتما این کار را انجام خواهم داد، اگر اختلاف نظر و مشکلی بین این دو نفر هست، از آنها عاجزانه درخواست می کنم که این اختلافات را تا بعد از جام ملت های آسیا کنار بگذارند و اجازه دهند مسابقات جام ملت ها تمام شود بعد با هم تسویه حساب کنند.

می دانیم که شما بارها پیشقدم شدید تا این اختلافات تمام شود اما اینطور نشد.
خیلی شفاف می گویم که من بارها از آقایان سلطانی فر، صالحی امیری و تاج خواستم تا به اختلافات برانکو و کی روش ورود کنند تا این مشکلات حل شود، اما اینطور نشد و از دست من هم بیشتر از این بر نمی آید، هر بار که خواستم اختلاف این دو نفر را حل کنم به دیوار خوردم و کار از پیش نرفت. من به خاطر ایران دوست دارم این اختلافات تمام شود چرا که خودم سالها روی نیمکت تیم ملی نشسته ام و می دانم که این تیم چه اهمیتی دارد، مطمئنا علاوه بر کی روش، سعی خواهم کرد با برانکو هم صحبت کنم تا این اختلافات تمام شود. به نظر من برانکو هم نباید در این شرایط نشست خبری برگزار می کرد و الان زمان جواب دادن برانکو و کی روش علیه یکدیگر نیست.

تیم ملی نفرات خوبی دارد، اما حاشیه هایی برای این تیم به وجود می آید.
به نظر من تیم ملی و کی روش بهترین هستند و به عنوان سرمربی اسبق تیم ملی اعتراف می کنم اگر قرار باشد این تیم لطمه ای بخورد، از سوی حاشیه ها خواهد بود. خواهش می کنم فعلا دست از سر تیم ملی بردارند، چرا که سرمربی این تیم کی روش است و نفرات در مشت او هستند، اما مگر ما مربیان چه کار می توانیم انجام دهیم؟ به عنوان کسی که سالها روی نیمکت تیم ملی نشسته می گویم که مربی تیم ملی بهترین شخص برای انتخاب نفرات، ترکیب اصلی و سیستم است و ما نمی توانیم از بیرون در ترکیب تیم ملی دخالت کنیم. کی روش کارش را خیلی خوب بلد است و به نظر من نباید بعد از بازی با یمن جواب برانکو را می داد و باید از کنار صحبت های او رد می شد.

به نظر می رسد تیم ملی از نظر تاکتیکی تغییراتی داشته و هجومی تر بازی کرده است.
بله، باید هم این اتفاق رخ می داد، چرا که تیم ملی بهترین ها را در خط حمله دارد، اما من از یک چیزی می ترسم و آن این است که حاشیه ها به این تیم ضربه بزند، چون حاشیه برای فوتبال سم است. حالا که با این روحیه کار را آغاز کردیم و یک مربی باتجربه داریم و می توانیم قهرمان آسیا شویم، چرا باید وارد حاشیه شویم؟

برای حمایت تیم ملی چه توصیه ای برای همه دارید؟

 صد بار گفتم و باز هم می گویم، الان وقت صحبت از قرمز، آبی، زرد و رنگ های دیگر نیست و این مسائل معنی ندارد و همه باید دست به دست هم بدهیم و به فکر قهرمانی ایران در آسیا باشیم چرا که با این تیم خوب می توانیم قهرمان شویم.

بازی های بعدی تیم ملی را چطور پیش بینی می کنید؟

به نظر من هم عراق را می بریم و هم ویتنام را و شک نکنید که تا نیمه نهایی خیلی راحت بالا می رویم، اما امیدوارم زمانی که به تیم هایی مثل ژاپن، کره جنوبی و استرالیا برخورد می کنیم تیم ملی حاشیه ای نداشته باشد و شرایط خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در نهایت قهرمان آسیا شویم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اقای پروین برانکو نباید برای برگزاری کنفرانس خبری از شما اجازه بگیره...ظاهرا فصد دارین توی همه مسائل دخالت بکنین..مگه برانکو چی گفت..مگه چه حرفی زد...مگع در مورد کیروش حرفی زد...تیم ملی و نتایجش برای ما اهمیتی نداره...لطفا دخالت نکنین
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    آقای پروین خارجیها مثه ما نیستن که بخاطر ریش سفید این و اون با هم آشتی کنن و همزمان به خون هم تشنه باشن اونا مثه ما دو رو نیستن وقتی با هم مشکل دارن کسی نمیتونه و حق نداره پا پیش بذاره از وقتی برانکو اومده گی روش دیگه جایگاهشو بین پرسپولیسیها از دست داده و از برانکو بدش میاد و برانکو هم بخاطر نقشه های بدی که گی روش با همکاری تاجی جون واسه پرسپولیس میکشه و اجرا میکنه باهاش مشکل داره نمونه ش دعوت کردن هشت بازیکن از پرسپولیس و بازی تو جام حذفی در برابر قشقایی بازی تو فیفا دی دعوت نکردن از بازیکنهایی که تو پرسپولیس میدرخشن و دعوت کردن همون بازیکنها وقتی نیمکت نیشن تیمهای دیگه هستن خط زدن علیپور آماده و نگه داشتن دژاگه تو تیم که بعد از دو سال بی تیمی تازه صاحب تیم شده بازی کردن منتظری تو تیم ملی استفاده از بازیکن پیر نیست ولی خط زدن سید جلال بهترین بازیکن لیگ از تیم ملی جوانگرایی بحساب میاد باوروندن این موضوع به بازیکنها که با رفتن به پرسپولیس شانس حضور در تیم ملی رو از دست میدن و با جدا شدن شانستون برای حضور در تیم ملی بیشتر میشه مثه احمدزاده که با اومدن به پرسپولیس دیگه دعوت نشد و با جدا شدن رفت تو لیست پرتقالی اونم وقتی که به نیمکت تیمش چسبیده همینطور محرمی روزای بدی در انتظارشه وقتی با خفت از جام ملتها حذف شد میفهمه برانکو دوست داریم فقط پرسپولیس عشقه پرتقالی و تیمش سوراخن

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن