گرشاسبی: قانون می گوید مدیر ناتوانم، پس می روم!

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1343 ] - سه شنبه, 18 دی 1397

گرشاسبی: قانون می گوید مدیر ناتوانم، پس می روم!

قانون باید واضح و مشخص باشد. نمی شود من برای اداره یک تیم دولتی که هیچ بودجه ای از دولت ندارد ناتوان باشم اما برای مدیریت یک تیم غیردولتی توانمند جلوه کنم. مگ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
گرشاسبی: قانون می گوید مدیر ناتوانم، پس می روم!

قانون باید واضح و مشخص باشد. نمی شود من برای اداره یک تیم دولتی که هیچ بودجه ای از دولت ندارد ناتوان باشم اما برای مدیریت یک تیم غیردولتی توانمند جلوه کنم. مگ...

ارتش سرخ دات كام :

قانون باید واضح و مشخص باشد. نمی شود من برای اداره یک تیم دولتی که هیچ بودجه ای از دولت ندارد ناتوان باشم اما برای مدیریت یک تیم غیردولتی توانمند جلوه کنم. مگر فرقی بین باشگاه دولتی و غیردولتی هست؟!
حمیدرضا گرشاسبی مدیر بازنشـستــه پـرســپولــیس بعد از مدتی سکوت حالا بخشی از حرف های دلش را به زبان می آورد. او بعد از اینکه تیمش را در شریط سخت از چنگ جریمه های AFC و فیفا نجات داد و با پنجره بسته توانست اندوخته خوبی برای این تیم در نیم فصل دوم ایجاد کند حالا به عنوان یک بازنشسته مجبور به ترک پرسپولیس شده است. به نظر همه چیز عادی است اما حرف های گرشاسبی نشان از ناراحتی او از این اتفاقات دارد.

مدتی است سکوت کرده اید. بعد از گذشت این مدت فکر می کنید نتیجه عملکردتان در پرسپولیس چطور بوده است!
من نباید در مورد نتیجه کارم بگویم. ولی خوشحالم که هواداران پرسپولیس همچنان به من لطف دارند و ابراز محبت می کنند. همین ابراز لطف و محبت خستگی را از تن من بیرون می آورد. هواداران پرسپولیس واقعا قدرشناس هستند و من هم از این قدرشناسی واقعا تشکر می کنم.

فکر می کردید سرانجام کارتان در پرسپولیس بازنشستگی باشد؟

راستش را بخواهید فکرش را نمی کردم! خودم هم نفهمیدم این قانون بازنشستگی چیست که ابلاغش کردند. دیگر جرات نمی کنم بگویم حتما خیریتی در این کار بوده است. فقط می گویم خدا به من لطف و کمک کرد که در شرایطی سخت به پرسپولیس آمدم و درنهایت دینی به گردن این باشگاه بزرگ نگذاشتم.

ماموریت شما ظاهرا پرداخت بدهی های باشگاه بود!
نمی دانم! شاید این طور که می گویید باشد. اما این بار AFC اصلا با کسی شوخی نداشت. گفته بود باید بدهی ها را بدهند تا مجوز ادامه کار داشته باشیم. هیچ وقت چنین وضعیتی وجود نداشت. ولی ما مجبور شدیم همه بدهی ها را بپردازیم. هم رقم ها بالا بود و هم فرصت زیادی نداشتیم. به هر طریقی که شد بدهی ها را تسویه کردیم و این کار را بدون یک ریال کمک دولتی انجام دادیم. بعضی جاها شرایط پرداخت به بازیکنان را نداشتیم اما با رفاقت این موضوع را مدیریت می کردیم.

شنیدیم از تیم های دیگر پیشنهاد دارید. به فوتبال بر می گردید؟
نه، برنامه ای برای بازگشت ندارم. قانون اعلام کرده من یک بازنشسته هستم و دیگر توان مدیریت کردن ندارم. پس چون ناتوانم به قانون احترام می گذارم و بر نمی گردم.

مشخص است از این قانون ناراحت هستید!؟
بحث ناراحتی نیست. قانون باید واضح و مشخص باشد. نمی شود من برای اداره یک تیم دولتی که هیچ بودجه ای از دولت ندارد ناتوان باشم اما برای مدیریت یک تیم غیردولتی توانمند جلوه کنم. مگر فرقی بین باشگاه دولتی و غیردولتی هست؟! اصلا در ورزش قهرمانی بازنشستگی معنا دارد. در ورزش قهرمانی مدیر پرکار و کم کار معنا پیدا می کند.

خودتان را یک مدیر پرکار می دانید یا کم کار؟
از مردم باید بپرسید. اصلا باید به آمار مراجعه کنید. آمار می گوید 40 میلیارد تومان بدهی پرداخت شده. الان هم پرسپولیس را با کلی موجودی تحویل داده ام؛ یعنی نباید فرقی باشد؟ من هیچ ادعایی ندارم. برای این تیم همه جوره آورده داشتم اما یک ریال برای خودم برداشت نکردم.

برخی برای رها شدن از این قانون تلاش های بسیار کردند!
من نه اهل لابی کردن هستم و نه اهل آویزان شدن. به قانون احترام می گذارم حتی اگر قانون ایراد داشته باشد. چرا باید پارتی جور کنم تا پست بگیرم؟

*گفت و گو از اردلان بزرگ نیا

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • بهرام عظیمی
  بهرام عظیمی :
  آقای گرشاسبی مدعی است حساب باشگاه خالی نیست اما سخنگوی باشگاه مدعی است از فصل قبل هم به بازیکنان بدهی دارند
  در نهایت تیم استقلال گویا دوباره با حساب پرسپولیسی ها سفر فرنگ رفته!
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  خسته نباشی ممنون که تو بدترین شرایط بزرگترین کارها رو واسه باشگاه بزرگ پرسپولیس انجام دادی یادمون میمونه
 • omid 110
  omid 110 :
  اقای گرشاسبی غزیز فراموشت نمیکنیم..روزهای خوب و زیبایی باشما داشتیم...خسته نباشی مرد بی ادعا

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن