تیم کم هزینه؛ برانکو باز هم به خال می زند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1886 ] - سه شنبه, 18 دی 1397

تیم کم هزینه؛ برانکو باز هم به خال می زند؟

برانکو ایوانکوویچ در صحبتهایش به موضوع مهمی اشاره می کند که هم به نوعی جواب برخی از حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر بوده است و هم دغدغه های این سرمربی را می... 5 out of 5 based on 10 ratings.
تیم کم هزینه؛ برانکو باز هم به خال می زند؟

برانکو ایوانکوویچ در صحبتهایش به موضوع مهمی اشاره می کند که هم به نوعی جواب برخی از حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر بوده است و هم دغدغه های این سرمربی را می...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ در صحبتهایش به موضوع مهمی اشاره می کند که هم به نوعی جواب برخی از حواشی به وجود آمده در روزهای اخیر بوده است و هم دغدغه های این سرمربی را می رساند.

او در خصوص جذب بازیکنان خارجی و اینکه مبلغ مشخصی به عنوان بودجه برای تیمش وجود دارد، صحبت کرده و اشاره می کند که تیمش نمی تواند مبلغ هنگفتی برای بازیکن خوب خارجی بدهد و به همین خاطر باید در جذب بازیکنان خارجی، دقت بیشتری داشته باشد. او به بشار رسن اشاره می کند و می گوید: « ما نمی خواهیم بازیکنی بیاوریم که فقط خارجی باشد، بلکه باید بازیکنی بیاوریم که از بازیکنان فعلی ما بهتر باشد، اما بازیکن خوب خارجی با کمتر از دو سه میلیون یورو نمی آید و  پرسپولیس قادر به پرداخت چنین رقمی نیست و برای همین اصراری نداریم که بی جهت بازیکن بیاوریم چون که بازیکن 200 هزار دلار خارجی از بازیکن ایرانی بهتر نیست، مگر اینکه به خال بزنیم، مثل ماجرای بشار رسن که به خال زدیم.»

با نمایشی که بشار رسن در ترکیب پرسپولیس داشته است، حرف برانکو کاملاً درست است و این یک خرید بسیار خوب برای سرخ پوشان بود. حالا این به خال زدن دغدغه برانکو است. بنا به گفته مسئولان باشگاه پرسپولیس از اولین روزهای لیگ هیجدهم، آنها مذاکراتی با رسن برای تمدید قراردادش با پرسپولیس داشتند، اما این بازیکن با وجود اینکه اولویتش پرسپولیس بوده، عنوان کرده است که قبل از جام ملت های آسیا، او پای میز مذاکره نخواهد نشست و این نشان میدهد که بشار رسن به امید شرایط بهتر برای بعداز جام ملت ها نشسته است. این بازیکن عراقی در ترکیب تیم ملی کشورش در جام ملت های آسیا به میدان خواهد رفت و بر همین اساس امیدوار است بعداز جام ملت های آسیا، با پیشنهادهای بهتر از پرسپولیس روبرو شود که در این صورت کار سرخ پوشان و برانکو برای جذب دوباره این بازیکن عراقی بسیار سخت خواهد شد.

اما ممکن است اتفاقات دیگری هم رخ بدهد، تیم ملی عراق به عنوان تیمی که پیش از این توانسته به قهرمانی این رقابت ها هم دست پیدا کند، قطعاً به عنوان زنگ تفریح پا به این رقابت ها نگذاشته و امیدواری زیادی برای نمایش خوب در این رقابت ها دارد، این تیم به طور حتم با وجود داشتن بشار رسن، خیلی روی این بازیکن حساب باز نکرده و در بازیهای پیش رو ممکن است از این بازیکن استفاده نکند در این صورت کار برای پرسپولیسی ها راحت تر خواهد بود.

از طرف دیگر باید به این موضوع هم اشاره کرد که به طور حتم عقد قرارداد با بشار رسن قطعاً تنها دغدغه برانکو نیست. سرمربی پرسپولیس با وجود داشتن بازیکنان خوب و همچنین بازیکنانی که در نیم فصل دوم به جمع آنها اضافه خواهد شد، همچنان به دنبال جذب بهترین ها و البته با هزینه کمتر برای پرسپولیس است. او طی دو سه سال اخیر بارها نشان داده است که چگونه با گذر از مهره های حاشیه ساز و مدعی، با جذب بازیکنان مستعد و بدون حاشیه تیمش را به بالاترین سطح فنی رسانده است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن