ربیع خواه: برای ما حاشیه می سازند اما وارد آن نمی شویم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 596 ] - چهارشنبه, 19 دی 1397

ربیع خواه: برای ما حاشیه می سازند اما وارد آن نمی شویم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند برای ما حاشیه بسازند اما ما به این مسائل کاری نداریم و تمرکزمان روی تیم و موفقیت هایمان است. محسن ربیع خواه ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ربیع خواه: برای ما حاشیه می سازند اما وارد آن نمی شویم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند برای ما حاشیه بسازند اما ما به این مسائل کاری نداریم و تمرکزمان روی تیم و موفقیت هایمان است. محسن ربیع خواه ...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی ها می خواهند برای ما حاشیه بسازند اما ما به این مسائل کاری نداریم و تمرکزمان روی تیم و موفقیت هایمان است.
محسن ربیع خواه در گفت وگویی، د ر خصوص دور جدید تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس و همچنین اردوی این تیم که د ر قطر آ غاز شده صحبت هایی کر د که د ر زیر می خوانید:

دور جدید تمرینات پرسپولیس آ غاز شد و به نظر می رسد برانکو بر نامه های ویژه ای بر ا ی نیم فصل دوم د ارد.
خدا ر ا شکر شرایطمان خوب است و 12 روز ا سترا حت کردیم و تمرینات ما از روز پنجشنبه هفته گذشته آ غاز شد. ما د ر نیم فصل اول فشار زیادی ر ا تحمل کردیم و د ر مسابقات لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی به میدان رفتیم ، ا ما با همه سختی ها و کمبودهایی که وجود داشت عملکرد خوبی داشتیم و نتایج خوبی هم گرفتیم. حالا هم دور جدید تمرینات آ غاز شده و قطعا د ر نیم فصل دوم کار سخت تری خواهیم داشت و به همین د لیل تمرینات خیلی خوبی انجام می دهیم تا آماده حضور موفق د ر لیگ برتر با شیم.

تمرینات مارکو هم که به نظر می رسد خیلی سخت و نفس گیر است .
مارکو همیشه تمرینات حرفه ای و مدرنی انجام می دهد ا ما باید بگویم او هنوز فشار زیادی به بدن بازیکنان وارد نیاورده و خودش گفته که فشار اصلی ر ا د ر قطر به بدن بازیکنان خواهد آورد. ما د ر قطر خیلی خوب تمرین می کنیم و آماده سازی خوبی هم داریم و تلاش زیادی انجام می دهیم که مطمئنا ثمره آن ر ا د ر ادامه راه خواهیم دید .

محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس تمام شد و حالا شاهد حضور بازیکنان جدید د ر تیم هستیم . روند یارگیری پرسپولیس ر ا چطور دیدی؟
د ر این باره من نباید نظر بدهم و آقای برانکو به عنوان مسئول فنی تیم باید صحبت کند، ا ما قطعا آقای برانکو می داند که ما د ر چه پست هایی نیاز به ترمیم و جذ ب بازیکن داریم و بر همین اساس یارگیری کر د ه است . مطمئنا حضور بازیکنان جدید د ر پرسپولیس جواب می دهد ؛ چراکه ما با تفکر بازیکن گرفتیم. امیدوار هستم که نیم فصل دوم، نیم فصل خیلی خوبی بر ا ی ما با شد و بتوانیم با گرفتن بهترین نتایج هوادارانمان ر ا شاد کنیم.

با حضور بازیکنان جدید به نظر می رسد رقابت بین بازیکنان بر ا ی حضور د ر ترکیب اصلی خیلی بیشتر از گذشته با شد .
به هر حال د ر تیم های بزرگ د ر همه جای دنیا شرایط همین گونه است و بازیکنان بر ا ی رسیدن به ترکیب اصلی با هم رقابت خوبی دارند. ا ما خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس به بلوغ خیلی خوبی رسیده اند و می دانند مهم نتیجه پرسپولیس است نه این که چه کسی به زمین می رود و بازی می کند. د ر پرسپولیس مهم نیست که چه کسی بازی می کند، بلکه مهم نتیجه گیری است و هر کسی که به زمین برود تلاش می کند تا موثرترین بازیکن با شد . بازیکنان می دانند چه یک دقیقه و چه 90 دقیقه بازی کنند باید بهترین عملکرد ر ا داشته باشند.

در با ره اردوی پرسپولیس د ر قطر هم صحبت کن.
خوشبختانه اردوی خیلی خوبی د ر قطر داریم و همه چیز د ر اردو منظم و خوب است . خواب، تغذیه، ا سترا حت و زمان تمرین ما د ر اردو کاملا حساب شده است و این مسئله به ما کمک خواهد کر د تا بهترین عملکرد ر ا داشته با شیم.

باید بدون ملی پوشان به مصاف سپیدرود د ر جام حذفی بروید و این مسئله احتمالا کار شما ر ا سخت خواهد کر د.
به هر حال این تصمیم سازمان لیگ است و ما به آن احترام می گذاریم، ا ما ما د ر نیم فصل اول هم این شرایط ر ا داشتیم و بدون ملی پوشان بازی کردیم که این مسئله فشار زیادی به تیم ما وارد کر د. دیدید که دو بازیکن اصلی ما هم به د لیل همین فشارها مصدوم شدند چو ن به صورت پشت سر هم بازی می کردیم و این مسئله فشار زیادی به بازیکنان وارد کر د. امیدوارم که از این شرایط هم سربلند بیرون بیاییم.

شاهد هستیم که برخی ها صحبت از حمایت های خاص از پرسپولیس د ر زمینه های داوری و ما لی می کنند. تو چنین مسئله ای ر ا تأیید می کنی؟
ما کاری به این حرف ها نداریم و به حواشی هم توجهی نمی کنیم ، خوشبختانه تمرکز همه ارکان پرسپولیس به خودمان است و کاری به بقیه تیم ها و بقیه افراد نداریم. ما روی تیم خودمان تمرکز می کنیم و این حواشی نمی تواند ذهن ما ر ا از خواسته هایمان دور کند و باید بگویم که وارد این مسائل و حاشیه هایی که برخی ها می خواهند بر ا ی ما بسازند نمی شویم. ما به کار خودمان فکر می کنیم و بر ا ی موفقیت و شادی هوادارانمان می جنگیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    بدون دیدن بازی ربیع خواه فقط با خوندن این مصاحبه میشه فهمید چقدر خوب فوتبال حرفه ای رو درک میکنه چقدر خوب معنی تیم، کار گروهی، حاشیه و دور بودن از حواشی و مفید بودن در طول یک بازی و یک دوره ورزشی رو میفهمه از اینجور ورزشکارا کم داریم تو هر ورزشی تا باشه از اینجور ورزشکارا باشه

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن