خوب، بد، زشت فوتبالفارسی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1616 ] - چهارشنبه, 19 دی 1397

خوب، بد، زشت فوتبالفارسی

سرجولئونه در سه گانه وسترن اسپاگتی خود فیلمی به نام خوب ، بد، زشت ساخت و بی گمان اگر علاقمند به فوتبال ایران و تلویزیون میلی ما داشت شاید خوب و بد و زشت این ر... 5 out of 5 based on 7 ratings.
خوب، بد، زشت فوتبالفارسی

سرجولئونه در سه گانه وسترن اسپاگتی خود فیلمی به نام خوب ، بد، زشت ساخت و بی گمان اگر علاقمند به فوتبال ایران و تلویزیون میلی ما داشت شاید خوب و بد و زشت این ر...

ارتش سرخ دات كام :

سرجولئونه در سه گانه وسترن اسپاگتی خود فیلمی به نام خوب ، بد، زشت ساخت و بی گمان اگر علاقمند به فوتبال ایران و تلویزیون میلی ما داشت شاید خوب و بد و زشت این روزها  فوتبال مارا می ساخت. اما این خوب، بد، زشت چیستند.

خوب: بی اغراق علی دایی است. مردی که در مراسم افتتاحیه با ستارگان اسبق کویتی و عربستان سعودی گپ صمیمی دارد ووقتی از او در مورد این گفتگوها سوال می شود خیلی صریح از فوتبال زشت سیاسی سخن می گوید. آقای گل جهان از دوستی ها و نزدیکی ها بجای بهره برداری سیاسی سخن می راند و نشان می دهد چرا او از خوبهای فوتبال و ایران ما است.

بد: گزارشگر نه چندان منطقی بازی عراق و یمن است که نخست در زمانی که عراقی ها عقب هستند چون یک تماشاچی تیفوسی و بی منطق برای آنها کری می خواند و وقتی عراق می برد خوشبختانه سکوت می کند. این گزارشگر نما (عنوانی که باید در فرهنگستان فوتبالفارسی در کنار تماشاگر نما و ... استفاده کرد) در مورد بازی عربستان سعودی و کره شمالی آرزوی شکست و حذف تیمی را می کند که در گروه ما نیست. تعصب مضحک این گزارشگر نما رگه هایی از فرمایشی دستورهای اتاق فرمان را نشان می دهد که علی دایی قویا ان را با جدایی فوتبال از سیاست چون جدایی سیاست از بسیاری از مقوله ها اذعان دارد.

زشت: بی شک علی انصاریان است. او که می تواند چون خیلی ها در این روزهای تلویزیون لقب مجری نما (چون گزارشگر نما و تماشاگر نما) را صاحب شود و فریاد بی مبالاتی تصمیم گیرندگان تلویزیون میلی را رساتر کند که نمی دانند هنرپیشه هایی که در سینما هم اضافه هستند و هنر هفتم ما را به ناکجا آباد سخیف اندیشی و بی خردی و اهمال و ... برده اند نمی توانند یک شبه مجری شوند با زشتی بی کران لهجه فارسی دری که زبان کهن ایرانیان است را به تمسخر می کشد. او نمی داند مردمان افغان دوستی و پیوند عمیقی با ما ایرانیان دارند  و اگر هم به زعم سواد اندک ایشان ندارند توهین به زبان و لهجه و هویت و مذهب  یک ملت زشت ترین کاری است که در یک دستگاه فرهنگی و یک رسانه انجام می گیرد. این در حالی است که این رفیق و گزارشگر واقعی افغانی حقیقت تلخی را گفت که هیچکس نمی تواند منکر آن شود. انصاریان در تلویزیون بی در و پیکر ما مجری و بی گمان زشت ترین از بعد اخلاقی است.

یادمان رفته است نیک رفتاری و نیک پنداری و نیک گفتاری از  آموزه های اصیل فرهنگ ما بود که متاسفانه بسیار در این روزها کمرنگ است.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    آفرین آقای عاطف! حرف دل ما رو مطرح کردین - - -
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    صدا و سیما که کلا سوراخ اونقدر که مثه چند سوراخ بزرگ دیگه یعنی فدارسیون و تیم آبکی پایتخت و پرتقالی و تیمش و کلاه گیس از فضا قابل مشاهده است ناسا گفته سوراخ صدا و سیما از بقیه بزرگتره و مثه سیاه چاله که حتی نور هم نمیتونه ازش فرار کنه هیچ سوراخی نمیتونه ازش فرار کنه و تمام سوراخا اونجا جمع میشن

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن