ماهینی، ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1793 ] - پنجشنبه, 20 دی 1397

ماهینی، ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس

بازگشت حسین ماهینی مدافع کارکشته پرسپولیس که برانکو و پزشکان این باشگاه معتقدند بسیار زودتر از محمد انصاری و اواخر اسفندماه شکل می گیرد، سرخ ها را از نو صاحب ... 5 out of 5 based on 15 ratings.
ماهینی، ثروت غیر قابل وصف پرسپولیس

بازگشت حسین ماهینی مدافع کارکشته پرسپولیس که برانکو و پزشکان این باشگاه معتقدند بسیار زودتر از محمد انصاری و اواخر اسفندماه شکل می گیرد، سرخ ها را از نو صاحب ...

ارتش سرخ دات كام :

بازگشت حسین ماهینی مدافع کارکشته پرسپولیس که برانکو و پزشکان این باشگاه معتقدند بسیار زودتر از محمد انصاری و اواخر اسفندماه شکل می گیرد، سرخ ها را از نو صاحب ثروت بزرگی می کند که در مقطع دوم حضورش در این باشگاه به طرز خیره کننده ای موفق تر از مرتبه اول عمل کرده است. انجام وظیفه در پست ها و خطوط متفاوت از ماهینی یک جوکر برای قرمزها ساخت و او در خط میانی نیز هر چند برخی ضعف ها را بروز داد اما به عنوان یک کارگر و مرد زحمتکش که برای هر کمکی به پرسپولیس مهیاست، هرگز از بازی در هیچ پستی روی برنگرداند.

فدا شدن مصالح فردی
اینچنین بود که او اضافه بر مدافع راست که پست تخصصی او است، در پست مدافع چپ، مدافع وسط و هافبک وسط هم به میدان آمد و همیشه موثر جلوه کرد. در آن روزها مشخص شد انتخاب سرمربی کروات پرسپولیس در ارجح شمردن او بر رامین رضائیان ناسازگار، کار درستی بوده و او انگشت بر نام مردی نهاده که حاضر است مصلحت خویش را فدای منافع تیم کند.

قربانی تلخ دربی مهرماه
مصدومیت ماهینی از ناحیه رباط صلیبی که به خاطر اصرار سران سازمان لیگ در برگزاری دربی پرتنش مهرماه تهران در روزهای دغدغه خاطر قرمزها به خاطر جام باشگاه های آسیا صورت پذیرفت، چیزی بود که قرمزها را در 4 ماه اخیر از یکی از صدیق ترین مردان خود محروم کرده و از کارآیی هر دو خط دفاعی و میانی پرسپولیس کاسته است. درست است که پرسپولیس باز با تحمل کمترین گل خورده ظاهراً ضرری را بابت حاشیه نشینی طولانی مدت ماهینی پذیرا نشده، اما نمی توان انکار کرد در روزهایی که سرخ ها به خاطر کمبود نفر و مهره در لیگ قهرمانان آسیا تحت بیشترین فشار قرار داشتند، حضور او می توانست بسیاری از نیازهای قرمزها را تامین و شاید از شکست برابر رقیب ژاپنی در فینال جلوگیری کند.

جای پایی قوی تر
اگر ماهینی طبق قول ها و وعده ها از اواخر اسفند 97 پا به توپ شود، قادر است پرسپولیس را در تعدادی از مسابقاتش در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا همراهی و تقویت کند و قرمزها را در 10 هفته پایانی لیگ داخلی نیز صاحب جای پایی قوی تر و شاید به سوی یک قهرمانی مجدد رهنمون کند. این جوکر طلایی سرخ ها ثروتی است که توصیف کامل او سخت، و دین و وابستگی پرسپولیس به او غیر قابل کتمان است.

*وصال روحانی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  به امید بهبودی سریع تر حسین آقای ماهینی
 • اسلان خلیلی
  اسلان خلیلی :
  همچنین به امید ارسال های تیز و مواج و البته دقیق بر روی سر مهاجمین
 • منصور اسدی
  منصور اسدی :
  یه سوال اقای منشا چی شد شک ندارم بزودی به پرونده های فیفا اضافه میشه ای گرشاسبی کجایی که عرب داره تیمو خراب میکنه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن