جرم برانکو را اعلام کنید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1772 ] - پنجشنبه, 20 دی 1397

جرم برانکو را اعلام کنید

این روزها کادرفنی تیم ملی با حرف هایشان بیشتر به شایعات دامن می زنند. هفدهمین دوره ی جام ملت های آسیا تا به اینجا پر از حواشی ریز و درشت برای فوتبال ایران بود... 5 out of 5 based on 14 ratings.
جرم برانکو را اعلام کنید

این روزها کادرفنی تیم ملی با حرف هایشان بیشتر به شایعات دامن می زنند. هفدهمین دوره ی جام ملت های آسیا تا به اینجا پر از حواشی ریز و درشت برای فوتبال ایران بود...

ارتش سرخ دات كام :

این روزها کادرفنی تیم ملی با حرف هایشان بیشتر به شایعات دامن می زنند.

هفدهمین دوره ی جام ملت های آسیا تا به اینجا پر از حواشی ریز و درشت برای فوتبال ایران بوده از جمله جنگ کی روش و برانکو که با هر برد ایران به شدید ترین حالت خود می رسد.

در این چند روز اظهار نظرهای زیادی پیرامون مصاحبۀ آخر کی روش علیه برانکو شد که عده ای بر آرامش تیم ملی تایید داشتند و عده ای حق را به کی روش و برخی هم از برانکو حمایت می کردند. نکته قابل توجه این است که برانکو هنوز هیچ واکنشی در این مورد نداشته و فعلا سکوت کرده تا بعداز عدم موفقیت احتمالی تیم ملی به سیبل کی روش و دوستانش تبدیل نشود.

بررسی یک موضوع در این بین قابل تامل است: برانکو که به دلیل اعلام دوستی دیرینه اش با کاتانچ سرمربی عراق و تمجید از این مربی و البته با تایید این موضوع که عراق شانسی در برابر ایران نخواهد داشت چنین به باد انتقاد گرفته  و متلک های ریز و درشتی در کنفرانس خبری بعد بازی با یمن متحمل شد، آیا بدتر از صحبت ‎های مارکار آقاجانیان بوده است؟

مارکار طی صحبت هایی که با خبرنگاران داشته اعلام کرده که عراق شانس اول صعود از گروه است.این تناقض های رفتاری از کادر فنی تیم ملی در شان کشور ما نیست. بررسی این موضوع که آیا عراق از تیمی که سال هاست در صدر آسیا ایستاده و در رنکینگ فیفا رتبۀ  29 است، بر روی کاغذ شانس بیشتری دارد یا نه کار زیاد سختی نیست.

موضوع از آنجایی جالب می شود که شفر هم در مصاحبه ای اعلام کرده که ژاپن برای قهرمانی در آسیا حریفی ندارد. از قرار معلوم کادرفنی تیم ملی مخصوصا کی روش فقط برای کوبیدن برانکو  آماده هستند و از هر صحبت سرمربی پرسپولیس حاشیه ای بوجود می آورند. به هرحال چنین برخوردها و دوگانگی ها همگی به ضرر فوتبال ایران است و امیدواریم به زودی به پایان برسد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    جرم برانکو اینه که با وجود مشکلات و کمبودها و محرومیتها بهتر از پرتقالی نتیحه میگیره
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    بالاخره حسادت و کمبودهای پرشمار شخصیتی و تربیتی و روانی مجالی برای خوب شدن کیروش و دستیارانش باقی نمی ذاره. حکایت حرفای صد من یه غازشون حکایت خاک پاشیدن به آفتاب هستش. ارتش جان ممنون که از برانکو به درستی حمایت می کنی.

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن