مصلح: برای قهرمانی سوم هم انگیزه داریم، هم پتانسیل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1146 ] - جمعه, 21 دی 1397

مصلح: برای قهرمانی سوم هم انگیزه داریم، هم پتانسیل

دفاع چپ پرسپولیس گفت: در قطر عالی به نظر می رسد و کنار این امکانات، می خواهیم به بهترین شرایط ممکن برسیم. بازیکنان پرسپولیس معمولاً از سختی های تمرینات مارکو ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
مصلح: برای قهرمانی سوم هم انگیزه داریم، هم پتانسیل

دفاع چپ پرسپولیس گفت: در قطر عالی به نظر می رسد و کنار این امکانات، می خواهیم به بهترین شرایط ممکن برسیم. بازیکنان پرسپولیس معمولاً از سختی های تمرینات مارکو ...

ارتش سرخ دات كام :

دفاع چپ پرسپولیس گفت: در قطر عالی به نظر می رسد و کنار این امکانات، می خواهیم به بهترین شرایط ممکن برسیم.

بازیکنان پرسپولیس معمولاً از سختی های تمرینات مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم شان صحبت می کنند و اعتقاد دارند سنگین ترین تمرین بین تمام تیم های لیگ برتر برای پرسپولیس برنامه ریزی می شود. با این حال، شایان مصلح مدافع چپ تیم سرخپوش پایتخت می گوید این تمرینات کاملاً اصولی است.

شایان به ما گفت: «فصل بدنسازی آغاز شده و نه تنها ما، بلکه تمام تیم ها تحت فشار تمرینات هستند. بدون شک این روز ها برای همه سخت و دشوار است، اما چاره دیگری هم وجود ندارد و همه باید برای بازی های باقی مانده در ادامه فصل تلاش کنیم.»

این بازیکن اضافه کرد: «تمرینات مارکو بسیار سخت و گاهی پیچیده است. او از ما می خواهد کنار تمرینات بدنی همراه وسایل مختلف داخل سالن، تمرینات پلی متریک و هوازی در زمین چمن را هم در دستور کار داشته باشیم. برخی از تمرینات عادی او که با توپ انجام می شود نیز در بحث بدنسازی به بازیکنان فشار زیادی وارد می کند، اما همه مان می دانیم تمریناتش کاملاً اصولی و طبق علم روز دنیاست. مارکو یک مربی قدرتمند و کارنامه دار است که با تمریناتش توانسته تیم مان را در بهترین شرایط طی سال های اخیر حفظ کند و اگر فشار بازی ها و تقویم نبود، پرسپولیس هرگز بازیکنانی با مصدومیت های طولانی در لیستش نمی دید. همه ما به مارکو اعتماد کامل داریم و می دانیم که او چه توانایی بالایی برای برنامه ریزی این تمرینات دارد.»

مدافع شماره 69 سرخپوشان افزود: «در کمپ قطر، همراه بدنسازی، تمرینات عادی و تاکتیکی را هم پشت سر می گذاریم. اکثر بازیکنان ما، مدت هاست کنار هم بازی می کنند و به هماهنگی کاملی دست یافته اند. بازیکنان جدید هم از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارند که می توانند با استفاده از تجربه شان، خیلی زود خود را در تیم نشان بدهند و به ترکیب اصلی برسند. پرسپولیس در نیم فصل دوم کار سختی پیش رو خواهد داشت ولی با کمک هم، این سختی ها را کاهش می دهیم و به سمت کسب بهترین نتایج ممکن حرکت خواهیم کرد. امکانات مان در قطر عالی به نظر می رسد و کنار این امکانات، می خواهیم به بهترین شرایط ممکن برسیم.»

مصلح در نهایت گفت: «بعد از اردوی قطر، این انتظار از پرسپولیس وجود دارد که در بهترین شرایط بدنی و تاکتیکی به لیگ برتر برگردد و دوباره مدعی قهرمانی باقی بماند. قطعاً ما هم این انگیزه و توان را داریم که برای سومین سال پیاپی، جام قهرمانی را بالای سر ببریم.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن