ماجرای کاویانپور؛ همیشه بوده، هنوز هم هست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1736 ] - جمعه, 21 دی 1397

ماجرای کاویانپور؛ همیشه بوده، هنوز هم هست

حالا دیگر بیشتر از ده سال گذشته است. چندماهی از سربازی ام گذشته بود که تلفن زنگ خورد. آن سوی خط آقای سردبیر بود: «ببین آقای عالی؛ شما را اکثر مدیران فوتبال می... 4 out of 5 based on 4 ratings.
ماجرای کاویانپور؛ همیشه بوده، هنوز هم هست

حالا دیگر بیشتر از ده سال گذشته است. چندماهی از سربازی ام گذشته بود که تلفن زنگ خورد. آن سوی خط آقای سردبیر بود: «ببین آقای عالی؛ شما را اکثر مدیران فوتبال می...

ارتش سرخ دات كام :

حالا دیگر بیشتر از ده سال گذشته است. چندماهی از سربازی ام گذشته بود که تلفن زنگ خورد. آن سوی خط آقای سردبیر بود: «ببین آقای عالی؛ شما را اکثر مدیران فوتبال می شناسند (تعریف های بسیاری کرد) و بنظرم در کنار قلم خوبی که دارید، از این ارتباطات استفاده کنید و بیایید با هم کار کنیم. مدیر با شما و بازیکن از ما. اتیکت دار است و اصلا هم دلالی نیست!»

پاسخم در همان لحظه منفی بود. بیش از یک دهه گذشته و نه تنها او گوشه گیر نشده، بلکه حالا در تلویزیون حضور دارد و با برند تلویزیون، پروژه اش را به پیش می برد. یکی از دوستان تلویزیونی همین هفته قبل می گفت: «با من تماس گرفت و گفت من به عنوان مشاور باشگاه... تماس می گیرم نه همکار رسانه ای!»

منظور از این چند سطر، عمق فساد سازمان یافته و نیافته فوتبال ایران در همه این سال هاست. چرا باید حرف های کاویانپور را تکذیب کنیم وقتی در همه این سال ها تا همین امسال در تیم ملی دلالی وجود داشت و دارد (نوعش تغییر کرده)، دلالی در باشگاه وجود داشته و دارد، دلالی در داوری وجود داشته و دارد، دلالی در تغییر نتایج وجود داشته و دارد و مدیران دلال وجود داشته و دارند.

از سوژه «سکه لای گز» بگیرید تا سوژه «محسن قهرمانی»، از جابجایی های عجیب بازیکنان در پایان فصل گرفته تا مربیانی که با حریف کنار آمده اند. اینجا روی هر فسادی خاک می پاشند تا صدایش درنیاید. خلاف کارها همه جا نشسته اند و اتفاقا آزادانه فعالیت می کنند. آن ها به خوبی یاد گرفته اند هیچ ردی از خود به جا نگذارند.

امثال کاویانپور هم در این سال ها کم نبود و نیست؛ اما از برخورد خبری نیست. علی برکت الله!

*علی عالی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    جک تری دی و مهدی امیر آبادی هم یادمون نرفته

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن