دلیل نگرانی هواداران از دفاع میانی و خیال راحت برانکو

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2289 ] - 8 روز پیش

دلیل نگرانی هواداران از دفاع میانی و خیال راحت برانکو

بسیاری از هواداران نگران دفاع میانی تیم هستند و به درستی می گویند. تا قبل از این اگر شجاع خلیل زاده و  سیدجلا حسینی مصدوم یا محروم می شدند به جای آنها از... 5 out of 5 based on 9 ratings.
دلیل نگرانی هواداران از دفاع میانی و خیال راحت برانکو

بسیاری از هواداران نگران دفاع میانی تیم هستند و به درستی می گویند. تا قبل از این اگر شجاع خلیل زاده و  سیدجلا حسینی مصدوم یا محروم می شدند به جای آنها از...

ارتش سرخ دات كام :

بسیاری از هواداران نگران دفاع میانی تیم هستند و به درستی می گویند. تا قبل از این اگر شجاع خلیل زاده و  سیدجلا حسینی مصدوم یا محروم می شدند به جای آنها از  محمد انصاری و  حسین ماهینی استفاده می شد اما حالا چه؟

خیلی ها تصور می کنند محمد نادری دفاع چپ است و تجربه اندکی در دفاع وسط دارد اما اصرار برانکو به عدم جذب دفاع میانی دیگری بعد از مخالفت فولاد با صدور رضایت نامه سینا مریدی (پست اصلی هافبک دفاعی، پست غیر تخصصی دفاع وسط) و اتکا به سابقه بازی نادری در دفاع میانی ما را به تحقیق بیشتر در این باره واداشت. آمار نادری این است:

قلعه نوعی با انتقال قرضی او به نساجی موافقت کرد. نادری در دفاع چپ برای نساجی بازی کرد ولی در زمان یحیی گل محمدی فیکس تراکتورسازی شد و یکی از پدیده های لیگ لقب گرفت. نادری در 33 دیداری که فیکس بود در بیست و هشت بازی به عنوان دفاع وسط بازی کرد و فقط در پنج بازی تراکتور در دفاع چپ به میدان رفت.

نادری در یک بازی هم به عنوان بازیکن تعویضی در دفاع میانی بکار گرفته شد و حالا هر چند رقیب جدی شایان مصلح است اما در دفاع میانی (حسب تحقیق ما از مربیان لیگ برتری) نسبت به مرادمند، حسینی، حق وردی و دیگر گزینه هایی که برخی ایجنت ها یا برخی رسانه ها روی آنها در گمانه زنی ها به عنوان گزینه برانکو مانور می کردند عملکرد بهتری داشته است.

و اینگونه است که برانکو می گوید دفاع وسط دیگری نمی خواهم. او محسن ربیع خواه و از نوروز حسین ماهینی را هم برای روز مبادا در این پست دارد.

*حسین قدوسی

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    چرا به احسان حسینی اشاره نمی کنید!!؟ ما احسان حسینی را هم داریم که در کنار یه مدافع باتجربه مثل سیدجلال یا شجاع می تواند بازی کند.

نظرسنجی

آیا پرسپولیس نیاز به جذب بازیکنان دیگری در فصل نقل و انتقالات دارد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : سردار جنگل (حذفی)
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 11 بهمن 1397 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
پارس جم
پارس جم
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 23 آذر 1397 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور7
2کمال کامیابی نیا2
3سیامک نعمتی2
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن