ماهینی از لیست خارج نمی شود، انصاری شاید!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1468 ] - شنبه, 22 دی 1397

ماهینی از لیست خارج نمی شود، انصاری شاید!

کاپیتان دوم پرسپولیس که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را سپری می کند، این روز ها در کمپ اسپایر قطر مشغول تمرین است. حسین ماهینی  این روز ها در کمپ اسپایر به... 2 out of 5 based on 5 ratings.
ماهینی از لیست خارج نمی شود، انصاری شاید!

کاپیتان دوم پرسپولیس که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را سپری می کند، این روز ها در کمپ اسپایر قطر مشغول تمرین است. حسین ماهینی  این روز ها در کمپ اسپایر به...

ارتش سرخ دات كام : کاپیتان دوم پرسپولیس که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را سپری می کند، این روز ها در کمپ اسپایر قطر مشغول تمرین است.


حسین ماهینی  این روز ها در کمپ اسپایر به سالن وزنه می رود، نرم دوی می کند و زیر نظر پزشکان دوچرخه می زند و آب درمانی می کند. ماهینی هرازگاهی آرین روبن ستاره مصدوم بایرن مونیخ را هم می بیند که همراه تیمش در این کمپ مجهز قطری اردو زده است. آخرین اخبار، اما حکایت از این دارد که حسین ماهینی قادر است از فروردین سال آینده در مسابقات رسمی پا به توپ شود. بر همین اساس با نظر برانکو این بازیکن در لیست بزرگسالان پرسپولیس باقی مانده و نامش از فهرست خارج نخواهد شد.

اما دیگر مصدوم پرسپولیس محمد انصاری است. این بازیکن در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی و مصدومیت شدید شد و تا پایان فصل جاری قادر به همراهی تیمش نیست. با توجه به اینکه چنین وضعیتی باعث از دست رفتن کل فصل برای انصاری می شود، شنیده می شد مدیران باشگاه به دنبال خارج کردن نام این مدافع از لیست پرسپولیس هستند. خبری که حتی باعث دلخوری محمد انصاری شد تا پست بگذارد: «از دل برود، هر آن که از دیده برفت!»

خیلی ها تصور کردند این پست طعنه آمیز و معنی دار محمد انصاری در اینستاگرام به خاطر هزینه های بیمارستان و... است در حالی که ماجرا این طور نبود. انصاری از خبر قرار گرفتنش در لیست خروج ناراحت شده بود چرا که معتقد بود همان طور که اسم محسن ربیع خواه پس از پارگی رباط صلیبی از لیست بزرگسالان پرسپولیس خارج نشد بنابراین او هم باید به طریق اولی تا پایان فصل اسمش در لیست باقی بماند. گفته می شود ماندن محمد انصاری در لیست بزرگسالان پرسپولیس باعث می شود پاداش بگیرد و از مواهب بازی در پرسپولیس همچون بازیکنان سالم بهره مند شود.

در همین راستا شنیدیم برانکو هم اعتقاد دارد اگر بازیکن مناسبی برای خریدن پیدا نشد، بهتر است محمد انصاری نیز همچون محسن ربیع خواه در فهرست پرسپولیس حفظ شود. انصاری نیز همچون حسین ماهینی و با نظر برانکو به اردوی قطر رفته که زیر نظر پزشکان پرسپولیس تمرینات اختصاصی را دنبال کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • صادق پرسپولیسی
    صادق پرسپولیسی :
    به نظر من که به هیچ وجه نباید اسم انصاری از لیست خارج بشه ، تو این شرایط خاص که اینقدر حاجی محمد از خودش معرفت به خرج داد این کمترین حقشه

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن