رسم بد در باشگاه؛ علوان زاده هم مجانی رفت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1450 ] - یکشنبه, 23 دی 1397
رسم بد در باشگاه؛ علوان زاده هم مجانی رفت

احسان علوان زاده هافبک چپ پای سابق پرسپولیس با بخشیدن طلبش به باشگاه از این تیم جدا شد و در نیم فصل دوم به جمع شاگردان مهاجری در ماشین سازی پیوست. برکسی پوشید...

ارتش سرخ دات كام :

احسان علوان زاده هافبک چپ پای سابق پرسپولیس با بخشیدن طلبش به باشگاه از این تیم جدا شد و در نیم فصل دوم به جمع شاگردان مهاجری در ماشین سازی پیوست. برکسی پوشیده نیست اگر برانکو نیاز به بازیکن نداشت و طبق حکم فیفا دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی این تیم بسته نمی شد، احسان علوان زاده همان ابتدای فصل باید از پرسپولیس جدا می شد. اما کمبود بازیکن و محرومیت از خرید بازیکن جدید باعث شد برانکو رضایت به ماندن احسان علوان زاده بدهد.

هافبک 24 ساله و چپ پای خوزستانی در پرسپولیس ماند، اما هرگز نتوانست از این فرصت استفاده کند و به ترکیب اصلی راه یابد. بنابراین پیش بینی می شد علوان زاده در پایان نیم فصل اول در لیست خروجی برانکو قرار بگیرد. این هافبک چپ پا تا پایان فصل جاری با پرسپولیس قرارداد داشت، اما مسئولان باشگاه در توافقی دوطرفه با این بازیکن رضایتنامه اش را صادر کردند. احسان علوان زاده طلبش را به پرسپولیس بخشید و باشگاه پرسپولیس هم رضایتنامه اش را صادر کرد تا این بازیکن به ماشین سازی تبریز ملحق شود.

در اینکه احسان علوان زاده تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد داشت، شکی نیست. تردیدی هم وجود ندارد این بازیکن کارایی لازم را نداشت و در لیست مازاد برانکو قرارگرفت، اما اینکه یک بازیکن حرفه ای بدون پرداخت یک ریال رضایتنامه قطعی بگیرد و به تیم دیگری ملحق شود هم حرفه ای نیست.

برانکو این بازیکن را نمی خواست، اما هرگز نگفت و نمی تواند هم بگوید که رایگان رضایتنامه اش را صادر کنید! باشگاه پرسپولیس می توانست از قبل فروش قطعی احسان علوان زاده مبلغی درآمدزایی کند ولو اندک! متأسفانه فوتبال ایران همیشه از بی توجهی مدیران باشگاهی به بحث درآمدزایی و اصول حرفه ای رنج می برد و این داستان همچنان ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    علوان زاده مالی نبود. سه سال فرصت داشت، بازی هم کرد ولی از فرصتها اصلاً استفاده نکرد.

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن