betabad

تماس های پیشکسوت پرسپولیس با چهره های سیاسی!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1553 ] - یکشنبه, 23 دی 1397

تماس های پیشکسوت پرسپولیس با چهره های سیاسی!

یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه پرسپولیس این روز ها تلاش خود را آغاز کرده تا هر طور شده، شانسی برای ورود به هیئت مدیره پیدا کند. یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که س... 3 out of 5 based on 9 ratings.
تماس های پیشکسوت پرسپولیس با چهره های سیاسی!

یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه پرسپولیس این روز ها تلاش خود را آغاز کرده تا هر طور شده، شانسی برای ورود به هیئت مدیره پیدا کند. یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که س...

ارتش سرخ دات كام :

یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه پرسپولیس این روز ها تلاش خود را آغاز کرده تا هر طور شده، شانسی برای ورود به هیئت مدیره پیدا کند.

یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که سابقه کاپیتانی سرخپوشان را نیز در کارنامه اش دارد، سابقاً سرپرست تیم بوده و در یک دوره کوتاه مدت، عضوی از هیئت مدیره بود، اما حالا که مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش از انتخاب نفرات جدید هیئت مدیره خبر داده، به دنبال آن است که با ادامه دادن به تماس هایش با چهره های سیاسی، به عنوان یکی از اعضا انتخاب و انتصاب شود.

رایزنی های این چهره سرشناس از برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تا تعدادی از مسئولان وزارتخانه گسترده شده و می خواهد با تمام انرژی دنبال رسیدن به صندلی مدیریتی پرسپولیس برود.

گفتنی است هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به خاطر قوانین جدید با تغییر و تحول اساسی مواجه شد و پس از علی اکبر طاهری که مجبور به استعفا بود، حمیدرضا گرشاسبی، محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی نیز به خاطر قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در مناصب دولتی، استعفای خود را ارائه کردند و از پرسپولیس رفتند. تنها فرد باقی مانده، جعفر کاشانی است که احتمالاً در هیئت مدیره می ماند و یک پیشکسوت نیز به جمع هیئت مدیره اضافه خواهد شد. قرار است دو عضو دیگر به علاوه ایرج عرب به هیئت مدیره افزوده شوند تا تعداد افراد به عدد 5 برسد. پیشکسوت مورد اشاره در این خبر نیز می کوشد عضو جدید باشد، هر چند به نظر نمی رسد مدیران تصمیم ساز در وزارت ورزش شانس زیادی برایش قائل باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • omid 110
    omid 110 :
    اعوذ بالله من شر پیشکسوتان

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن