درباره بودیمیر؛ مهاجمی بی رحم و قاتلی خونسرد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 2245 ] - دوشنبه, 24 دی 1397

درباره بودیمیر؛ مهاجمی بی رحم و قاتلی خونسرد

ماریو بودیمیر، خرید جدید پرسپولیس جمعه به اردوی پرسپولیس رفت، اما از دیروز صبح در تمرینات تاکتیکی شرکت کرد و پا به توپ شد. دیروز نقل قولی ازسایت «نوسکا اسپورت... 5 out of 5 based on 10 ratings.
درباره بودیمیر؛ مهاجمی بی رحم و قاتلی خونسرد

ماریو بودیمیر، خرید جدید پرسپولیس جمعه به اردوی پرسپولیس رفت، اما از دیروز صبح در تمرینات تاکتیکی شرکت کرد و پا به توپ شد. دیروز نقل قولی ازسایت «نوسکا اسپورت...

ارتش سرخ دات كام :

ماریو بودیمیر، خرید جدید پرسپولیس جمعه به اردوی پرسپولیس رفت، اما از دیروز صبح در تمرینات تاکتیکی شرکت کرد و پا به توپ شد. دیروز نقل قولی ازسایت «نوسکا اسپورت» کرواسی منتشرکردیم که بودیمیر قصد خداحافظی از فوتبال داشته است، اما با توجه به پیشنهاد وسوسه انگیز پرسپولیس، این بازیکن و باشگاه دیناموزاگرب کرواسی تصمیم گرفتند او را به این باشگاه ایرانی واگذار کنند.

بودیمیر 32 ساله بدین خاطر تصمیم به خداحافظی گرفته بود که در دیناموزاگرب به یک مهاجم نیمکت نشین تبدیل شده و کمتر به او بازی می رسید. این خبر به هر حال می تواند نگران کننده باشد که البته درستی آن از منبع موثقی تایید نشده است و به نظر می رسد این شایعات دوباره کار روزنامه نگارهای ایرانی باشد!

طرف دیگر داستان به سابقه خوب ماریو بودیمیر برمی گردد. مهاجمی که روی هوا یک سرزن قهار همچون ماریو مانژوکیچ است و از تکنیک مناسبی هم بهره می برد. دیروز که فیلم گل های ماریو بودیمیر را مرور می کردیم متوجه این نکته شدیم که او مهاجمی بی رحم و قاتلی خونسرد در محوطه جریمه است.

جایگیری های عالی مقابل دروازه حریفان و تبدیل کردن توپ های مرده به گل، او را بدل به مهاجمی زهردار کرده است. او مثل آب خوردن توپ های تک به تک را تبدیل به گل می کند و از معدود مهاجمانی است که با چشمان باز سرمی زند. ماریو بودیمیر با توجه به فیلمی که از بازی هایش دیدیم یک مهاجم واقعی است به شرط آنکه نیمکت نشینی در دیناموزاگرب روی انگیزه اش تأثیر منفی نگذاشته باشد. به هر حال هنوز قضاوت درخصوص ماریو بودیمیر زود است و باید با شروع نیم فصل دوم لیگ برتر او را بهتر به قضاوت نشست.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    خریدهای برانکو عالیه ما به بازیکن قد بلند نیاز داشتیم اگه تیم روزمین به مشکل بخوره رو هوا میشه رو خرید جدید حساب باز کرد
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    اگه قراره منشا ازتیم برود جایگزین مناسب مهند علی عراقی فوروارد18ساله تیم ملی عراق جذب کنیم شماره7عراق هم خوبه اگه ربیع خواه مصدوم شده به جای ربیع خواه صفا هادی زیر21 ساله دوخرید خوب در کنار چند بازیکن رده پایه انجام بشه خدایی چه تیمی ساخته میشه توسط برانکو

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن