کامیابی نیا: حقم نبود باز هم محرومم کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 984 ] - دوشنبه, 24 دی 1397

کامیابی نیا: حقم نبود باز هم محرومم کنند

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ حرف بدی به بازیکن سپاهان نزدم و توهینی هم نکردم اما نمی دانم چرا محروم شدم اما می گویم که حق من محرومیت نبود. کمال ک... 4 out of 5 based on 3 ratings.
کامیابی نیا: حقم نبود باز هم محرومم کنند

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ حرف بدی به بازیکن سپاهان نزدم و توهینی هم نکردم اما نمی دانم چرا محروم شدم اما می گویم که حق من محرومیت نبود. کمال ک...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ حرف بدی به بازیکن سپاهان نزدم و توهینی هم نکردم اما نمی دانم چرا محروم شدم اما می گویم که حق من محرومیت نبود.

کمال کامیابی نیا در گفت وگویی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس، اردوی این تیم در قطر، جدایی گادوین منشا از جمع سرخپوشان و وضعیت مصدومیت خودش صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.

درباره دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس صحبت کن.
ما حدود 14 روزی تعطیل بودیم و بعد از تعطیلات تمریناتمان را آغاز کردیم. در این مدت تمرینات خوبی انجام دادیم و فکر می کنم بدن بازیکنان به شرایط مناسب برگشته اما اردوی سختی در قطر داریم و برنامه تمرینی سختی را اینجا پشت سر می گذاریم. در قطر صبح و عصر تمرین می کنیم و فکر می کنم در پایان این اردو به آمادگی 100 درصد رسیده ایم اما انشاالله دیگر کسی تا آخر اردو مصدوم نشود و تیم کامل مان را برای نیم فصل دوم در اختیار داشته باشیم.

مارکو هم که تمرینات پرفشاری برای بازیکنان در نظر گرفته است.

قبل از اردوی قطر آقای برانکو به همه بازیکنان گفت که در اردوی قطر تمرینات سختی داریم و بازیکنان باید آماده این تمرینات پرفشار بشوند. فکر می کنم اردوی خوبی پشت سر گذاشتیم و استفاده خوبی از این اردو خواهیم کرد. بازی های تدارکاتی در نظر گرفته شده هم قطعاً در روند آماده سازی ما تأثیرگذار خواهد بود چرا که همه فوتبالی ها می دانند نیم فصل دوم کار تیم ها سخت تر است.

اردوی پرسپولیس در مکانی برگزار شد که تیم های بزرگی مثل بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن و ... همراه با شما در این کمپ حضور دارند.
بله خوشبختانه تیم های بزرگ فوتبال اروپا مثل بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در قطر اردو دارند و این مسئله باعث خوشحالی ماست که جایی تمرین می کنیم که بهترین تیم های باشگاهی دنیا به آنجا می آیند. جا دارد که از مسئولان باشگاه پرسپولیس بابت برگزاری و فراهم کردن این اردو تشکر کنم که شرایطی فراهم کردند تا بتوانیم در این کمپ تمرین کنیم.

خیلی ها این انتظار را داشتند که پرسپولیس حتی بتواند با این تیم های بزرگ بازی تدارکاتی انجام بدهد اما این اتفاق رخ نداد.
ما هم فکر نمی کردیم که با این تیم ها بازی کنیم چرا که برنامه ریزی آنها از قبل مشخص است اما اگر این اتفاق می افتاد خیلی خوب بود. به هر حال تیم های بزرگ فوتبال اروپا اینجا هستند و فکر می کنم اگر حتی بخواهند با پرسپولیس بازی کنند پول زیادی برای این بازی می خواهند.

منشا هم که از پرسپولیس جدا خواهد شد. نظرت در خصوص جدایی او از تیم چیست؟
منشا بازیکن خیلی خوبی است و زحمات زیادی هم برای پرسپولیس کشید اما به هر حال مدیران باشگاه و آقای برانکو صلاح دانستند که او با ما نباشد و باید به این تصمیم احترام گذاشت. قطعاً بازیکنان جدید می توانند در ادامه راه به ما کمک کنند.

نظرت در خصوص جذب بازیکنان جدید به پرسپولیس چیست؟
قطعاً بازیکنان جدید به ما کمک زیادی خواهند کرد اما آنها نیاز به جا افتادن در ترکیب تیم دارند و مطمئناً حضور آنها باعث بالا رفتن کیفیت پرسپولیس و بیشتر شدن روحیه بازیکنان خواهد شد.

برخی از مربیان یا حتی برخی از بازیکنان مدعی لطف داوری به پرسپولیس هستند. نظر تو در این خصوص چیست؟
اصلاً و ابداً اینطور نیست. مطمئناً همه تیم ها هم از داوری سود برده اند و هم ضرر کرده اند. کسی یا تیمی نمی تواند ادعا کند که یک تیم از داوری فقط ضرر کرده یا سود برده است. به نظر من باید به جامعه داوری احترام گذاشت و به آنها کمک کنیم تا اعتماد به نفس آنها در ادامه مسابقات بیشتر شود. مربیان و بازیکنان باید یاد بگیرند و به داوری ها اعتراض نکنند.

وضعیت کتف مصدومت به کجا رسید؟
خداراشکر وضعیت خودم خوب است و پس از صحبت هایی که با آقای برانکو جراحم انجام دادند تصمیم گرفتیم که عمل نکنم اما باید حجم عضلاتم را بالا ببرم و به همین دلیل هر روز روی دستم کار می کنم و خوشبختانه بهتر شدم. در حال حاضر هم دردی ندارم و باید روی آن کار کنم و امیدوارم با تمریناتی که انجام می دهم و با نظارت مارکو وضعیتم بهتر از این هم بشود.

نیم فصل اول با همه سختی هایش برای پرسپولیس خوب به پایان رسید، نظر خودت در این باره چیست؟
100 درصد شرایط سختی در نیم فصل اول داشتیم. با همه کمبودهایی که وجود داشت. حسین ماهینی و محمد انصاری هم مصدوم شدند و آنها را از دست دادیم و این مسئله کار ما را سخت تر کرد چون فشار بازی ها بالا بود و این مسئله باعث مصدومیت بازیکنان شده بود اما خداراشکر که با همه سختی هایی که وجود داشت توانستیم نیم فصل اول را خوب پشت سر بگذاریم و هوادارانمان شاد شدند. امیدوارم که در ادامه راه وضعیت ما بهتر شود.

نیم فصل دوم را برای پرسپولیس چطور پیش بینی می کنی؟
قطعاً در نیم فصل دوم کار تیم ها سخت خواهد بود چرا که تیم ها نسبت به هم شناخت بیشتری دارند و این مسئله کار همه تیم ها را سخت می کند. ما باید با آمادگی بیشتر و تمرکز بالا بازی هایمان را انجام دهیم و به همین دلیل باید تمرینات خوبی هم برگزار کنیم چرا که انتظار هواداران از ما بالاست.

با حکم کمیته انضباطی یک جلسه محروم شدی. واکنش خودت نسبت به این رأی انضباطی چیست و آیا این رأی را عادلانه می دانی؟
قسم می خورم که به بازیکن حریف هیچ حرف بدی نزدم و چیزی هم به او نگفتم. حتی بعد از بازی هم در مصاحبه ای گفتم که من توهین نکردم و نمی دانم چرا من را محروم کردند اما با این همه به رأی کمیته انضباطی احترام می گذارم و امیدوارم که دیگر چنین موضوعی برای من پیش نیاید. من در بازی با پارس جنوبی محروم بودم و فکر می کنم همان یک جلسه کافی بود اما حقم نبود که دوباره من را محروم کنند.

البته بجز تو برانکو هم محروم شد و حتی سرمربی پرسپولیس نسبت به محرومیت تو واکنش هم نشان داد.
باز هم تکرار می کنم که حرف بدی نزدم و هیچ فحشی هم ندادم. اما در بازی با سپاهان اخراج شدم و نمی دانم که گزارش بازی چه رد شد که برایم محرومیت در نظر گرفتند اما باید همه به این اتفاقات احترام بگذاریم و امیدوارم که همه بازیکنان را با یک دید ببینند چرا که اصلاً حق من محرومیت نبود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق استعفای ایرج عرب هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
جمعه, 4 مرداد 1398 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن