حسینی: ساعت بازی ها در لیگ قهرمانان را به A.F.C اعلام کردیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1129 ] - یکشنبه, 7 بهمن 1397

حسینی: ساعت بازی ها در لیگ قهرمانان را به A.F.C اعلام کردیم

 مدیر بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات به عنوان ورزشگاه بی طرف از جانب پرسپولیس، ساعت بازی هایی که تا پلی آف میزبان خو... 3 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: ساعت بازی ها در لیگ قهرمانان را به A.F.C اعلام کردیم

 مدیر بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات به عنوان ورزشگاه بی طرف از جانب پرسپولیس، ساعت بازی هایی که تا پلی آف میزبان خو...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر بخش بین الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات به عنوان ورزشگاه بی طرف از جانب پرسپولیس، ساعت بازی هایی که تا پلی آف میزبان خواهیم بود، مشخص و همگی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده اند.

امیرعلی حسینی در گفت وگویی اظهار داشت: ما پیش از این، ساعت بازی هایی که در لیگ قهرمانان آسیا، در تهران میزبان آنها خواهیم بود را مشخص و به کنفدراسیون اعلام کرده بودیم. با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات از سوی ما به عنوان ورزشگاه بی طرف برای میزبانی از تیم الاهلی عربستان، امروز یکشنبه در نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا که از طریق فدراسیون فوتبال ارسال می شود، ساعت این بازی هم اعلام شد.

وی ادامه داد: اولین بازی ما در این دوره از رقابت ها در 5 مارس برابر با 14 اسفند 97 خواهد بود که برابر برنده پلی آف مقدماتی انجام می شود. بیش از این، بازی در ساعت 18:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی را برای این دیدار مشخص کرده بودیم.

بر اساس نامه ای که امروز یکشنبه ارسال شد نیز ساعت بازی ما برابر الاهلی عربستان که 20 فروردین برابر با 9 آپریل خواهد بود، 19:30 دقیقه به وقت دبی و 20 به وقت ایران خواهد بود. این ساعت پس از هماهنگی با باشگاه الوصل تعیین گردید.

بازی با السد به تاریخ 30 اردیبهشت نیز از ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

رئیس ستاد برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: طبق مقررات تیم های حاضر در مرحله گروهی باید ورزشگاه و ساعت میزبانی بازی های مرحله پلی آف خود را هم اعلام کنند. بر همین اساس، ما در صورت دستیابی به عنوان اول گروه D رقابت ها روز سه شنبه 28 خرداد در ورزشگاه آزادی میزبان بازی رفت خواهیم بود و ساعت این مسابقه را 19:50 دقیقه اعلام کردیم.

همچنین اگر به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنیم روز سه شنبه 4 تیر ماه میزبان بازی برگشت خواهیم بود و این دیدار هم از ساعت 19:50 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

همچنین برای هر دو حالت اعلام کردیم چنانچه حریف ما در مرحله یک هشتم پایانی، یک تیم عربستانی باشد، زمین بی طرف و ساعت برگزاری مسابقه را متعاقبا مشخص و اعلام خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن