معرفی هیئت مدیره پرسپولیس؛ شاید همین هفته!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 585 ] - دوشنبه, 8 بهمن 1397
معرفی هیئت مدیره پرسپولیس؛ شاید همین هفته!

با وجود گذشت مدتی از وعده وزیر ورزش و جوانان هنوز اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی نشده اند. معاونان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، هفته قبل این خب...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود گذشت مدتی از وعده وزیر ورزش و جوانان هنوز اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی نشده اند.

معاونان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، هفته قبل این خبر را دادند که به زودی، هیئت مدیره جدید باشگاه پرسپولیس معرفی می شوند و به باشگاه های محل خدمت می روند تا جانشین افراد بازنشسته شوند. البته این موضوع شامل باشگاه استقلال هم می شد، اما پرسپولیس شرایط بدتری دارد.

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حالا فقط یک عضو دارد که آن عضو هم مشخص نیست در این هیئت بماند یا نه. علی اکبر طاهری اول آذر سال گذشته به خاطر قانون عدم به کارگیری بازنشستگان، از پرسپولیس جدا شد و نه تنها صندلی مدیرعاملی بلکه عضویت در هیئت مدیره را نیز از دست داد. سپس نوبت به اجرای قانون اصلاح شده منع به کارگیری بازنشسته ها رسید تا در این دوره، حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه به همراه محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی بنا به قانون، مجبور به استعفا و جدایی از پرسپولیس شوند.

از آن جمع فقط جعفر کاشانی در تیم باقی ماند. او چندی پیش گفته بود: «من حقوق بگیر دولت نیستم و بازنشسته محسوب نمی شوم. اگر بازنشسته بودم، مطمئن باشید من هم استعفا می کردم، اما بازنشسته نیستم هر چند نمی دانم هنوز هم در هیئت مدیره جایی دارم یا نه، چون انتخاب اعضای جدید در دست وزیر ورزش است، نه من و دیگران.»

به هر حال مدتی از قولی که نزدیکان به وزیر ورزش داده اند، می گذرد، اما هنوز خبری از انتخاب اعضای جدید نیست. شنیدیم هنوز لابی با افراد سیاسی، اقتصادی و همچنین فوتبالی ادامه دارد و تا وقتی وزارتخانه به جمع بندی کلی در مورد انتخاب افراد مورد حمایتش نرسد، اسامی را اعلام نمی کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن