پایان یک رویا/ کی روش در اولین سد محکم حذف شد!

- نظرات : 12 اظهار نظر - بازدید [ 1187 ] - دوشنبه, 8 بهمن 1397

پایان یک رویا/ کی روش در اولین سد محکم حذف شد!

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا با برتری شاگردان هاجیمه موری یاسو به پایان رسید. تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در... 5 out of 5 based on 9 ratings.
پایان یک رویا/ کی روش در اولین سد محکم حذف شد!

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا با برتری شاگردان هاجیمه موری یاسو به پایان رسید. تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا با برتری شاگردان هاجیمه موری یاسو به پایان رسید.

تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا از ساعت 17:30 به وقت تهران در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری تیم ملی ژاپن و صعود این تیم به فینال رقابت ها به پایان رسید.

ترکیب تیم ایران: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمد حسین کنعانی زادگان، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، وحید امیری، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی و سردار آزمون.

ترکیب تیم ژاپن: گوندا، ساکای، یوشیدا، تومیاسو، ناگاتومو، اندو، شیباساکی، دوان، مینامینو، هاراگوچی و اوساکو.

قضاوت این دیدار را کریستوفر جیمز بث استرالیایی برعهده دارد.

دقیقه 3: توپ در عمق بازیکنان ایران پشت مدافعان ژاپن زودتر از آزمون به دروازه بان حریف رسید.

دقیقه 13: همکاری بازیکنان ژاپن و نفوذ آنها از جناح راست ایران، این تیم را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما پاس در عرض را حسین کنعانی زادگان به خوبی از مقابل مهاجم این تیم دور کرد و توپ بعد از برخورد به مهاجم ژاپن به سود ایران به بیرون رفت.

دقیقه 17: کرنر ارسالی بازیکنان ژاپن با ضربه سر یوشیدا به شکل خطرناک از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 19: پاسکاری بازیکنان ژاپن و حرکت انفرادی بازیکن این تیم در میان تعلل مدافعان ایران به اندو رسید که ضربه آرام این بازیکن با فاصله اندک و به شکلی خطرناک از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 22: توپ ربایی بازیکنان ایران و همکاری خوب سردار آزمون و احسان حاج صفی تیم ایران را داخل محوطه جریمه ژاپن صاحب یک موقعیت بسیار خوب کرد. آزمون در این صحنه با سرتوپی خوب مدافع سامورایی ها را از پیش رو برداشت اما ضربه او را گوندا راهی کرنر کرد.

دقیقه 24: وحید امیری به دلیل خطا روی بازیکن ژاپن اولین کارت زرد بازی را از داور استرالیایی گرفت.

دقیقه 43: شوت احسان حاج صفی از فاصله حدود 25 متری با اختلاف از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 44: امید ابراهیمی کارت زرد دوم بازی را هم به نام ایرانی ها ثبت کرد.

دقیقه 48: ضربه ایستگاهی توسط اشکان دژاگه از کنار دروازه گوندا به بیرون رفت.

دقیقه 56(گل): پاس اوساکو به مینامینو رسید که کنعانی زادگان پشت محوطه جریمه از مقابل پای او توپ را زد، اما بازیکنان ایران که فکر کردند داور استرالیایی سوت زده توپ را رها کردند و به سمت او رفتند تا اعتراض کنند اما مینامینو به بازی ادامه داد و سانتر دقیق او به تیرک اول را اوساکو با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

دقیقه 61: ضربه فنی و دقیق ایستگاهی جهانبخش را گوندا از زیر طاق دروازه بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

دقیقه 62: ارسال حاج صفی از روی نقطه کرنر و ضربه سر پورعلی گنجی از بالای دروازه گوندا به بیرون رفت.

دقیقه 63(گل): اوساکو وارد محوطه جریمه ایران شد که پاس به عقب او به مینامینو رسید ولی در زمانی که این مهاجم قصد داشت پاس در عرض بدهد، توپ به دست چپ پورعلی گنجی برخورد کرد و همین اتفاق موجب شد تا داور پنالتی اعلام کند و اوساکو این پنالتی را تبدیل به گل کرد.

دقیقه 70: ارسال زمینی هیروکی ساکای باعث شد که یک موقعیت گلزنی دیگر برای حریف به دست بیاید و خوشبختانه توپ ازبازیکن ژاپنی رد شد.

دقیقه 74: شوت دوان از داخل محوطه جریمه را بیرانوند برگشت داد.

دقیقه 82: ژاپنی ها در یک ضد حمله سریع می توانستند به گل سوم برسند اما مینامینو از موقعیتی که برایش ایجاد شد استفاده نکرد و با توپ به بیرون رفت.

دقیقه 2+90(گل): هاراگوجی با نفوذ به محوطه جریمه تیم ایران گل سوم ژاپنی ها را وارد دروازه بیرانوند کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  دلم خنک شد مشتمو گره کردم حالا پرچم ژاپن ببرید تو ورزشگاه دم برانکو گرم که گفت پرتقالی بدون هیچ دستاوردی از ایران میره خیلی خوشحالم پرچم ژاپن تو ورزشگاه و مشت گره کرده پرتقالیکها جبران شد
 • ناشناس
  ناشناس :
  وای که چه حالی دارم از خوشحالی دارم میمیرم مشت گره میکنی مردک با پنجره بسته و رفتن بازیکنهای خوبمون رفتیم فینال پرچم ژاپن میبرید ورزشگاه حالا ببرید
 • ناشناس
  ناشناس :
  گزارشگر بیچاره و پاچه خوار میگه عمان رو بردیم میگفت ببخشید که اشکتون رو درآوردیم حالا اشکت در اومد مردک با یه تیم خوب بازی کردید سه تا خوردی
 • ناشناس
  ناشناس :
  چقدر دلمان خنک شده است امشو شویشه لیپک لی لی لونه
 • ناشناس
  ناشناس :
  یه کم دموکراتیک عمل کنید نظرات رو به اشتراک بذارید پدر مملکت رو همین سانسورچیا در آوردن شمام اینجا دستت به کامنتای ما میرسه سانسور میکنی
 • مجید نظری
  مجید نظری :
  تیم ملی من پرسپولیسه . تمام
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  سلام عزیزان . سلام مردم شریف ایران. نمیخوام وارد جنگ موافقان و مخالفان کیروش بشم. حتی به عنوان یک پرسپولیسی جنگ برانکو - کیروش را هم کنار میگذارم. حتی در صداوسیما هم یک دودستگی شدید بین شبکه ورزش با رهبری خیابانی و شبکه 3 با هدایت فردوسی پور شکل گرفته . کار کیروش در ایران تمام شد. امیدوارم در اقدامات چند روز آینده فردوسی پور و مافیای رسانه ای شاهد فریب مجدد مردم نباشیم . بشنوید واقعیت را:
  1- هشت سال مربیگری تیم ملی با بیش از 20 میلیارد هزینه و بزرگنمایی بردها و موفقیتهای نه چندان بزرگ بدون کسب هیچ جامی . شکست در دو جام ملتها . درست مثل مربیان چند میلیونی و چند هزاری.
  2- در این 8 سال هیچگاه در هیچ تورنمت رسمی با ژاپن استرالیا و عربستان بازی نکردیم و دوبار حضور ما در جام جهانی بدون همگروه شدن با این تیمها و حتی عراق بوده است. اگر کره جنوبی هم کره جنوبی امسال با مربی مثل بنتو بود معلوم نبود موفق شویم. در دو حضور جام جهانی هم فقط بار دوم راحت رفتیم و بار اول با شانس و اقبال فراوان از ازبکستان رد شدیم. حتی در همین بازیها هم فقط با دو تیم خوب عراق و ژاپن بازی کردیم که موفق نبودیم. در جام جهانی هم که بدون کسب موفقیت و نتیجه فقط یک چهره اتوبوس وار از خود برجا گذاشتیم.
  3- کیروش انسان باهوشی بود. او از اول قبل از ایجاد یک ساختار فوتبالی یک ساختار "روانی و اجتماعی" برای خودش ساخت. ساختاری که با دروغ بزرگنمایی بد اخلاقی و با کمک یاران رسانه ایش بوجود آورد. این ساختار روانی جا افتاده است که باعث میشود مثلا گزارشگر بعد از باخت مفتضحانه به ژاپن بگوید: " روزهای خیلی خوبی با این تیم داشتیم. تیم ما تا الان عالی!!!! بوده . بردهای عالی در مقابل یمن!!! ویتنام!! عمان ! و چین داشتیم ( پس عراق و ژاپن چی)" .چون کیروش از 3 ماه قبل از جام تا همین امروز تا توانست سعی کرد رفتار خاضعانه!!!! با حریفان داشته باشد و حرفهای خاضعانه زد. مربی تیم اول آسیا!!!!! بازی با یمن ویتنام و عمان را به اندازه بازی با برزیل و آلمان بزرگ کرد.
  4- تیم ملی در زمان کیروش از نظر نتیجه گیری در مجموع موفق بود اما به اندازه خرجها امکانات و ضررهایی که به جامعه و فوتبال وارد کرد. این ضررها چه بود؟ برای شما شرح خواهم داد.
  5- هشت سال فریب. هشت سال بزرگنمایی. هشت سال توهین. هشت سال امپراتوری . هشت سال تلاش برای ماندن. هشت سال هوچیگری الواتی گردنکشی و استعمار انشاله تمام شد. تیم ملی بدون کیروش و با یک مربی با اخلاق و البته بزرگ را خواهید دید. تیمی که وقتی با یمن میخواهد بازی کند ترسی بابت باخت احتمالی !!! ندارد . تیمی که وقتی قوی هست بگوید من قوی هستم و برای قهرمانی آمده ام. تیمی که فوتبال بازی کند و دلخوش به اشتباهات فردی و شانس نباشد.
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  دلال موزامبیکی حالا بخواب زیر پرچم ژاپن..مردم ایران چقد بهت خوبی کردن..ولی شخصیتت اینقد داغون بود که نتونستی باشون کناربیایی..برو پرتقال فروش..دلارهای ما حرامت باد
 • رادوین پرسپولیسی قشقایی
  رادوین پرسپولیسی قشقایی :
  ماشالا مهندس مهدوی..حرف حقو زدی...دلال موزامبیکی ایرانی هارو روانشناسی کرد و وارد دلارها شد..گم شو دلال عوضی
 • omid 110
  omid 110 :
  خوشحالم...هیچ دلیلی برای پنهان کردن خوشحالیم ندارم...وقتی ما توی فینال اسیا باختیم دستیار این دلال موزامبیکی خوشحالی کرد..الانم ما خوشحال هستیم..راستی از عادل کیروشی پور چه خبر...یمن و فیلیپین رو بردن فکر کردن خیلی قوی هستند..زاپن اولین حریف جدی تیم ملی بود که 3تازد...لطفا تایید کنید
 • omid 110
  omid 110 :
  همون حسی رو که وقتی پرسپولیس توی دربی برنده میشه دارم...انگار توی دربی استقلال رو شکست دادیم...دلال موزامبیکی برو و شرت رو کم کن...برو و عادل کیروشی پور روهم باخودت ببر

نظرسنجی

به نظر شما تصمیم کالدرون در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی درست بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن