ایران تاوان اعتراض بی موقع به داوری را داد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 732 ] - دوشنبه, 8 بهمن 1397

ایران تاوان اعتراض بی موقع به داوری را داد

فاکس اسپورت در توصیف بازی ایران و ژاپن نوشت: اوساکو توانست برابر ایران با زدن دو گل بدرخشد. فاکس اسپورت نوشت: اوساکو در گلزنی در این مسابقه برتر از مهاجمان ای... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ایران تاوان اعتراض بی موقع به داوری را داد

فاکس اسپورت در توصیف بازی ایران و ژاپن نوشت: اوساکو توانست برابر ایران با زدن دو گل بدرخشد. فاکس اسپورت نوشت: اوساکو در گلزنی در این مسابقه برتر از مهاجمان ای...

ارتش سرخ دات كام :

فاکس اسپورت در توصیف بازی ایران و ژاپن نوشت: اوساکو توانست برابر ایران با زدن دو گل بدرخشد.

فاکس اسپورت نوشت: اوساکو در گلزنی در این مسابقه برتر از مهاجمان ایران عمل کرد و در واقع توانست گلزنی را به سردار آزمون یاد دهد.

هر دو تیم در نیمه نخست عملکرد خوبی از خودشان نشان دادند و بازی برابری داشتند و در حالی که ایران نیمه دوم را بهتر شروع کرده بود این ژاپن بود که از موقعیت ها استفاده کرد. حالا تیم موریاسو توانسته رهبر جدید خودش را پیدا کند و آن کسی نیست جز اوساکا که توانسته است در بازی برابر ایران دو گل به ثمر برساند.

ایران تاوان اعتراض بی موقع خود به داوری را داد. وقتی همه بازیکن ها قبل از سوت داور به سمت او رفتند و اعتراض کردند. مهاجم ژاپن فرصت طلبی کرد و توانست گل اول بازی که حساس ترین گل مسابقه بود را به ثمر برساند.

حالا روند بدون شکست تیم ملی فوتبال ژاپن به 17 بازی رسیده است. این تیم بعد از جام جهانی هنوز طعم شکست را نچشیده است. حالا حسرت 43 ساله فوتبال ایران به 47 سال می رسد و فوتبال ایران نتوانست طلسم قهرمان شدن را بشکند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محمد چوبند
    محمد چوبند :
    ما چیزی برای ارائه نداشتیم ،پرتاب دستی و سانتر بدونـدقت و منتظر اشتباه حریف ماندن ،همیشه جواب نمیده ، گلهای بازی با عمان و چین رو خوب نگاه کنید همشون اشتباه مرگبار مدافعان حریف بود ، بازی با عراق هم معیار ما رو زیر سوال برد و ژاپن هم عمان و ویتنام و.. نبود ،بنابراین کیروش و بلزیکناش در حد تیمهای بزرگ اسیا نیستن حیف ان همه هزینه که بر گردن مردم ماند .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : آل مکتوم دبی
داور مسابقه : مانینگ (چپن)
دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398 / ساعت : 20:00
ذوب آهن
ذوب آهن
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولاد شهر
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
چهارشنبه, 28 فروردین 1398 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور13
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن