کی روش: با یک اشتباه مظلومانه تیم ما بهم ریخت

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 1131 ] - دوشنبه, 8 بهمن 1397

کی روش: با یک اشتباه مظلومانه تیم ما بهم ریخت

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: شاهد یک بازی کاملا رقابتی بودیم. کارلوس کی روش بعد از حذف تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آس... 2 out of 5 based on 4 ratings.
کی روش: با یک اشتباه مظلومانه تیم ما بهم ریخت

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: شاهد یک بازی کاملا رقابتی بودیم. کارلوس کی روش بعد از حذف تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آس...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: شاهد یک بازی کاملا رقابتی بودیم.

کارلوس کی روش بعد از حذف تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا، گفت: مسائل زیادی هست که می خواهیم به آن اشاره کنیم. مهمترین مسئله این بود که یک مسابقه بسیار رقابتی را مشاهده کردیم.

آرین قاسمی در ابتدای نشست خبری حاضر نشده بود که مدیر رسانه ای تیم ملی درخواست کرد بعد از حضور او نشست آغاز شود.

* با یک اشتباه مظلومانه تیم ما برهم ریخت
کی روش افزود: در این بازی در نیمه اول تعادل وجود داشت. بازی متعادل بود تا اینکه یک اشتباه ساده و مظلومانه از طرف بازیکنان من اتفاق افتاد. بازیکنان منتظر تصمیم داور برای اعلام یک خطا بودند که این اشتباه شد و بعد از آن تیم از لحاظ احساسی کاملا بر هم ریخت.

* شاهد یک شکست احساسی بودیم
وی ادامه داد: در ادامه شاهد یک شکست احساسی بودیم. در ادامه بازی شاهد یک تیم در زمین بودیم که آن تیم ژاپن بود. بهترین تیم امشب توانست به گل برسد. به آنها تبریک می گویم استحقاق حضور در فینال را داشتند. از بازیکنان خودم هم تشکر می کنم با در نظر گرفتن تمام مشکلات و محدودیت ها آنها تلاش زیادی در این مدت داشتند.

* فکر نمی کنم که افراد زیادی بخواهند حرف هایم را گوش کنند
کی روش در پاسخ به این سوال که فکر می کردیم با او می توانستیم قهرمان شویم اما باز هم مردم ایران باید صبر کنند و چرا تیمی که این همه میدان دیده بود نتوانست نتیجه بگیرد، اظهار داشت: اگر صادقانه بخواهم حرف بزنم در این هشت سال تمام نقطه نظراتم را بیان کردم. فکر نمی کنم افراد زیادی باشند که بخواهند به حرف من گوش دهند. الان زمان این نیست که بعد از این بازی این حرف ها را بزنیم.

* برای مردم ایران بهترین ها را آرزو دارم
وی تاکید کرد: برای من مهم ترین مطلب بعد از بازی امشب این است. بسیار خوشحالم و به این ماجراجویی با بازیکنان ایرانی افختار می کنم. آنها فوق العاده و بی نظیر بودند. استحقاق این را داشتند که به خاطر تمام زحماتی که کشیدند به فینال برسند اما فکر می کنم ساده ترین نوع مطرح کردن این صحبت این است که یک آهنگ معروف را بیان کنیم که الان پایان اینجا است. بسیار خوشحالم و افتخار می کنم که مثل خودم کار را انجام دادم. الان زمان این است که تقدیر خودم را تقدیم مردم ایران بکنم که توانستم در این 8 سال مربی این بازیکنان و این تیم باشم. برای تک تک آنها بهترین آرزوها را دارم. استحقاق آنها بهترین ها است. آنها اعتبار کسب کردند.

*الان پایان اینجاست
کی روش یادآور شد: آنها توانستند نظرها را جلب کنند چرا که در زمان مناسب بهترین عملکردها را داشتند و در سراسر جهان کسب اعتبار کردند. آنها همچین احترامی را به بازیکنانشان می دهند و این نقطه ای است که می توانند آزادانه ترین تصمیمات را بگیرند. خیلی از افراد به خاطر عملکرد و نوع جنگیدن بازیکنان شاهد این هستند که آنها آزادانه در زمین تلاش می کنم و به همین خاطر من عاشق کارشان هستم.

* برای ژاپن آرزوی موفقیت دارم
وی افزود:برای ژاپن هم آرزوی موفقیت می کنم. یک بار دیگر از فوتبال ایران و کادرفنی ام تشکر می کنم. مراتب تقدیرم را از اعماق وجودم بیان می کنم. امیدوارم متوجه شوید الان پایان اینجاست.

* مردم ایران لیاقت یک نگاه ویژه را دارند
سرمربی تیم ملی در ادامه یادآور شد: برای من هم مثل همان آهنگ معروف باید اینطور بگویم که من به عنوان مربی راه خودم را رفتم و مهمترین مطلب برایم این بود. برای مردم بزرگ ایران و هواداران فوتبال ایران بهترین آرزوها را دارم. این احساس را دارم که عملکرد فوتبال ایران در برزیل و روسیه به خاطر مردم ایران بود و این پیام را به جهان دادند که مردم ایران این لیاقت را دارند که یک نگاه ویژه به آنها شود و یک توجه و قدردانی متفاوت از آنها صورت بگیرد. بازهم از این بابت تشکر می کنم.

* مسئولیت اتفاقات درون زمین را می پذیرم
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که نقش خودش را در شکست امروز بابت تاکتیکی که اتخاذ کرد چقدر می داند و به نظر می رسد او یک عذرخواهی بدهکار است، گفت: نقش من در بازی امشب مثل 8 سال گذشته بوده است. مسئولیت کامل را برای اتفاقاتی که درون زمین افتاد می پذیرم اما دوست دارم از شما بپرسم نقش شما در هشت سال گذشته چه بود. نقش شما سکوت بود؟اما من درون زمین برای تیم ملی شما جنگیدم.

* میراث خوبی برای ایران باقی ماند
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آینده را چطور ارزیابی می کند، عنوان کرد: آینده بسیار خوبی برای فوتبال ایران می بینم به این خاطر که پایه های خوبی برای فوتبال ایران برقرار شده است. یک زمین تمرین خوب برای برگزاری تمرین دارند. یک مرکز تمرین خوب دارند و یک نسل خوب حضور دارد. در هشت سال آینده هر کسی سرمربی تیم ملی باشد همین بازیکنان را انتخاب خواهند کرد و مهمترین مطلب میراثی هست که باقی مانده است.

* درگیری کی روش با یکی از حاضرین در نشست خبری!
در پایان نشست خبری کی روش به سمت خبرنگاری که از او پرسیده بود او چه نقشی در شکست دارد رفت و به او گفت: شما در این 8 سال کجا بودی که الان اینطور صحبت می کنید. نقش شما در این هشت سال چه بوده است که در این لحظه آرین قاسمی جلوی کی روش را گرفت و مانع ادامه این درگیری لفظی در مقابل خبرنگاران خارجی شدند.

البته زمانی که این خبرنگار از کی روش خواست که از مردم ایران برای این شکست عذرخواهی کند کی روش گفت تو باید عذرخواهی کنی.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس
  ناشناس :
  حتی تو بلزیهای تدارکاتی جرات نمیکرد با یه تیم درست حسابی بازی کنه به اولین تیم جام باخت با بردن یمن و عمان دم در آورده بود حالا باش و ببین یه سال دیگه چجوری با برانکو بزرگ هم قهرمان آسیا میشیم هم فینالیست باشگاههای جهان، بوی گند میدی پرتقالی
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  سلام عزیزان . سلام مردم شریف ایران. نمیخوام وارد جنگ موافقان و مخالفان کیروش بشم. حتی به عنوان یک پرسپولیسی جنگ برانکو - کیروش را هم کنار میگذارم. حتی در صداوسیما هم یک دودستگی شدید بین شبکه ورزش با رهبری خیابانی و شبکه 3 با هدایت فردوسی پور شکل گرفته . کار کیروش در ایران تمام شد. امیدوارم در اقدامات چند روز آینده فردوسی پور و مافیای رسانه ای شاهد فریب مجدد مردم نباشیم . بشنوید واقعیت را:
  1- هشت سال مربیگری تیم ملی با بیش از 20 میلیارد هزینه و بزرگنمایی بردها و موفقیتهای نه چندان بزرگ بدون کسب هیچ جامی . شکست در دو جام ملتها . درست مثل مربیان چند میلیونی و چند هزاری.
  2- در این 8 سال هیچگاه در هیچ تورنمت رسمی با ژاپن استرالیا و عربستان بازی نکردیم و دوبار حضور ما در جام جهانی بدون همگروه شدن با این تیمها و حتی عراق بوده است. اگر کره جنوبی هم کره جنوبی امسال با مربی مثل بنتو بود معلوم نبود موفق شویم. در دو حضور جام جهانی هم فقط بار دوم راحت رفتیم و بار اول با شانس و اقبال فراوان از ازبکستان رد شدیم. حتی در همین بازیها هم فقط با دو تیم خوب عراق و ژاپن بازی کردیم که موفق نبودیم. در جام جهانی هم که بدون کسب موفقیت و نتیجه فقط یک چهره اتوبوس وار از خود برجا گذاشتیم.
  3- کیروش انسان باهوشی بود. او از اول قبل از ایجاد یک ساختار فوتبالی یک ساختار "روانی و اجتماعی" برای خودش ساخت. ساختاری که با دروغ بزرگنمایی بد اخلاقی و با کمک یاران رسانه ایش بوجود آورد. این ساختار روانی جا افتاده است که باعث میشود مثلا گزارشگر بعد از باخت مفتضحانه به ژاپن بگوید: " روزهای خیلی خوبی با این تیم داشتیم. تیم ما تا الان عالی!!!! بوده . بردهای عالی در مقابل یمن!!! ویتنام!! عمان ! و چین داشتیم ( پس عراق و ژاپن چی)" .چون کیروش از 3 ماه قبل از جام تا همین امروز تا توانست سعی کرد رفتار خاضعانه!!!! با حریفان داشته باشد و حرفهای خاضعانه زد. مربی تیم اول آسیا!!!!! بازی با یمن ویتنام و عمان را به اندازه بازی با برزیل و آلمان بزرگ کرد.
  4- تیم ملی در زمان کیروش از نظر نتیجه گیری در مجموع موفق بود اما به اندازه خرجها امکانات و ضررهایی که به جامعه و فوتبال وارد کرد. این ضررها چه بود؟ برای شما شرح خواهم داد.
  5- هشت سال فریب. هشت سال بزرگنمایی. هشت سال توهین. هشت سال امپراتوری . هشت سال تلاش برای ماندن. هشت سال هوچیگری الواتی گردنکشی و استعمار انشاله تمام شد. تیم ملی بدون کیروش و با یک مربی با اخلاق و البته بزرگ را خواهید دید. تیمی که وقتی با یمن میخواهد بازی کند ترسی بابت باخت احتمالی !!! ندارد . تیمی که وقتی قوی هست بگوید من قوی هستم و برای قهرمانی آمده ام. تیمی که فوتبال بازی کند و دلخوش به اشتباهات فردی و شانس نباشد.
 • شعبانعلی میردارپاقلعه
  شعبانعلی میردارپاقلعه :
  مابه اشتباه مظلومانه نباختیم بلکه به کبروغرورتووبعضی ازشاگردان بی عرضه ات باختیم که مثل یک طلبکارحریصانه چشم به دست توجیب مدیران داشتن تاپاداش بگیرندوقتی کارمهم وافتخارآمیزملی امیخته تاطمعکاری وپول باشه تعهدوتعصب فداومیشه انچه درمقابل ژاپن شد
 • omid 110
  omid 110 :
  وقتی یمن و فیلیپین و عمان رو بردی خیلی قاط زده بودی...میگفتی پرسپولیس با فرست کلاس رفته زاپن..حالا تو هم با فرست کلاس از ایران برو...برو و عادل کیروشی پور رو هم ببر...انگار پرسپولیس توی دربی برنده شده باشه..همونقدر خوشحال هستم....لطفا تایید کنید
 • omid 110
  omid 110 :
  دلال موزامبیکی بای بای....
 • ایبو صامت
  ایبو صامت :
  مابه اشتباه توباختیم
  دکترذوالفقارنسب گفته بودکه اگردفاعی بازی نکنیم می بریم
  بایه مدافع وقتی بازی میکنی بازی رامیدی دست ژاپن
  آقای کیروش ترسو
  بردبرابر یمن وعمان خیلی بهت حال داده بود.بخ ژاپن که رسیدی ماست هاراکیسه کردی ودفاعی چیدی
  مابه همون باختیم

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن