کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 915 ] - سه شنبه, 9 بهمن 1397

کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت

کارلوس کی روش می گفت کُت قهرمانی برای تیم ملی فوتبال ایران بزرگ است اما کُتی که برای خودش دوخته بود خیلی خوب بود درست به اندازه 8 سال حضور در کشورمان. تیم ملی... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کُتی که کی روش برای خودش دوخت، کلاهی که سر ما رفت

کارلوس کی روش می گفت کُت قهرمانی برای تیم ملی فوتبال ایران بزرگ است اما کُتی که برای خودش دوخته بود خیلی خوب بود درست به اندازه 8 سال حضور در کشورمان. تیم ملی...

ارتش سرخ دات كام :

کارلوس کی روش می گفت کُت قهرمانی برای تیم ملی فوتبال ایران بزرگ است اما کُتی که برای خودش دوخته بود خیلی خوب بود درست به اندازه 8 سال حضور در کشورمان.

تیم ملی فوتبال ایران پایانی تلخ در جام ملت های آسیا 2019 امارات داشت؛ جایی که یکی از سنگین ترین شکست های کشورمان در بازی های سطح قاره آسیا مقابل ژاپن رقم خورد. تیمی که در 5 بازی گذشته گل نخورده بود، مقابل ژاپن سه بار دروازه اش را فرو ریخته دید و البته در خط حمله هم زورش به حریف نرسید. این اتفاق در شرایطی رقم خورد که تیم ملی در این دوره به گواه بیشتر کارشناسان داخلی و خارجی شانس اول قهرمانی بود اما هر بار که از کی روش سؤال می شد او می گفت: «کُت قهرمانی برای ایران بزرگ است.»

شاید کی روش با این کار می خواست فشار را از روی بازیکنانش بردارد اما ظاهرا او بهتر از همه می دانست که این کُت برای تیمش بزرگ بود. کی روش اما برای خودش کُت خوبی دوخته بود، به اندازه 8 سال حضور در ایران با قراردادی خوب که او را تبدیل به هفتمین مربی گران دنیا در جام جهانی 2018 کرده بود. کی روش از روزی که به ایران آمد، فکرش را کرد کُتی خوب برای خودش درست کند، کُتی آهنین که با آن بتواند به همه حمله کند و جیب هایش را هم از پول قرارداد و پاداش و پول هایی مثل آل اشپورت پر کند. کُتی که او برای خودش دوخته بود آنقدر جا داشت که 8 سال تمام تنش بود.

به اندازه بزرگی همان کُت، سر ما اما کلاه گذاشته بود. به همه بدوبیراه گفت و علیه مسئولان بالادستی اش موضع گرفت و به آنها حمله کرد اما گفتند برای آرامش تیم ملی و اینکه با این تیم می خواهیم طلسم قهرمانی در آسیا را بشکنیم و با کی روش قهرمان می شویم، سکوت کنید و با این حرف ها سرمان را کلاه گذاشتند. سر همه ایرانی ها را کلاه گذاشتند، همه آنهایی که به این تیم پرمهره و نسل طلایی فوتبال ایران امید زیادی داشتند. کی روش اما در این دوره همانند سال 2015 ناکام بود و نتوانست در 8 سال حضورش در ایران جامی به دست آورد. حالا کی روش می رود و کُتش را هم با خود می برد و ما می مانیم و کلی توهین و بدوبیراه هایی که او و دستیارانش به ما کردند و کلاهی که سر ما رفت. نتیجه 8 سال حضور او در ایران «صفر» جام بود. حالا آقای کی روش! با «فرست کلاس» به هر جایی که می خواهی برو!


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • اسلان خلیلی
    اسلان خلیلی :
    من به عنوان یک ایرانی به کیرش پیام میدم,
    کیروش موزامبیکی چون برای ورزش کشورم عزتی نیافریدی که هم وزن قرارداد ت باشد,
    پس ریال ریال این قرارداد و پولهای بیت المال مردم شریف ایران را بر تو حرام می دانم و حرام می کنم،

نظرسنجی

با خروج نام حسین ماهینی از لیست پرسپولیس موافقید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه :
چهارشنبه, 2 مرداد 1398 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
داماش گیلان
داماش گیلان
ورزشگاه : فولاد اهواز
داور مسابقه : موعود بنیادی فر
یکشنبه, 12 خرداد 1398 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور14
2سیامک نعمتی5
3کمال کامیابی نیا3
4احمد نوراللهی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن